چگونه ایتالیا اقتصادی افزوده شد زمین صفر به مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا

اعضای حفاظت مدنی و Carabinieri حمل تابوت از Covid-19 مرد مرده در مارس 04, 2020 در برگامو, ایتالیا.

Anadolu Agency

ایتالیا آماده به ظهور از غرب اولین و گسترده ترین coronavirus مستند آن است که به طور فزاینده ای روشن است که چیزی سخت در اشتباه رفت و در لومباردی سخت ترین ضربه منطقه در اروپا سخت ترین-آمار کشور است.

ایتالیا تا به حال شانس بد بودن اول غربی کشور به ناودان توسط شیوع و رسمی آن در مجموع 26,600 تلفات عقب تنها در ایالات متحده در جهانی مرگ و میر. ایتالیا اولین وطنی مورد ثبت شد Feb. 21 در زمانی که سازمان بهداشت جهانی هنوز اصرار ویروس بود “containable” و تقریبا به عنوان عفونی به عنوان آنفولانزا.

اما همچنین شواهدی وجود دارد که جمعیتی و بهداشتی-مراقبت از کمبود برخورد با سیاسی و منافع کسب و کار به افشای 10 میلیون نفر در شمال ایتالیا منطقه لومباردی به Covid-19 در راه نهان در هر نقطه دیگری در خصوص آسیب پذیر در خانه های سالمندان.

Virologists و اپیدیولوژی می گویند آنچه رفت را اشتباه وجود دارد خواهد بود برای سال مورد مطالعه قرار داده می شود که چگونه شیوع ضعف یک سیستم پزشکی طولانی به عنوان یکی از بهترین در اروپا در حالی که در کشور همسایه ونتو منطقه تاثیر معنیداری بیشتر کنترل می شود.

دادستان در ضمن در حال تصمیم گیری که آیا برای ذخیره کردن هر گونه جنایی سرزنش صدها مرده در خانه های سالمندان بسیاری از آنها حتی نمی رقم به لمباردی رسمی مرگ و میر 13,325 نیمی از ایتالیا با مجموع.

در مقابل, لمباردی جلوی خط پزشکان و پرستاران مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان به خطر زندگی خود را برای درمان بیمار در زیر سطح فوق العاده ای از استرس و خستگی و انزوا و ترس است. کسی که گفت این بود: “معجزه” آنها ذخیره به عنوان بسیاری از آنها را انجام داد.

در اینجا نگاهی به طوفان کامل از آنچه رفت را اشتباه در لومباردی بر اساس مصاحبه ها و جلسات با پزشکان اتحادیه نمایندگان شهرداران و virologists و همچنین گزارش ها از ایتالیا و برتر موسسه سلامت ملی آمار آژانس ISTAT و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی که توصیه اقتصادهای توسعه یافته در سیاست.

گرفتار آمادگی

ایتالیا اولین کشور اروپایی برای توقف تمام ترافیک هوایی با چین در ژانویه. 31 و حتی با قرار دادن اسکنر در فرودگاه برای بررسی ورود برای تب. اما Jan. 31 آن در حال حاضر خیلی دیر است. اپيدميولوژيستها در حال حاضر می گویند این ویروس تا به حال شده است در گردش به طور گسترده ای در لومباردی از اوایل ژانویه اگر نه قبل از.

پزشکان درمان ذات الریه در ژانویه و فوریه نمی دانم این coronavirus از علائم خیلی شبیه و ویروس هنوز هم اعتقاد بر این بود تا حد زیادی محدود به چین است. حتی پس از ایتالیا و ثبت آن Feb. 21 مورد پزشکان را درک نمی کنند غیر معمول راه Covid-19 می تواند خود را در حال حاضر با برخی از بیماران دچار یک کاهش سریع در توانایی خود را برای نفس کشیدن.

“پس از یک فاز تثبیت کننده بسیاری رو به وخامت گذاشته و به سرعت. این اطلاعات بالینی ما نیست که,” دکتر گفت: Maurizio Marvisi یک pneumologist در یک کلینیک خصوصی در سخت ضربه کرمونا. “وجود دارد عملا هیچ چیز در ادبیات پزشکی است.”

چون لومباردی را به واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر در حال پر کردن ظرف روز از ایتالیا اولین موارد بسیاری از پزشکان مراقبت های اولیه تلاش برای درمان و نظارت بر بیماران در خانه. برخی از آنها را در اکسیژن معمولا استفاده می شود برای موارد در ایتالیا.

که استراتژی ثابت مرگبار و بسیاری از درگذشت در خانه و یا به زودی پس از بستری داشتن انتظار بیش از حد طولانی به آمبولانس تماس بگیرید.

تکیه بر مراقبت در منزل “احتمالا عامل تعیین کننده که چرا ما چنین میزان مرگ و میر بالا در ایتالیا” Marivi گفت.

پرستاران در بیمارستان ژان بیستوسوم در برگامو کمک به بیماران در برقراری ارتباط با اعضای خانواده خود را از طریق تبلت ها و گوشی های هوشمند است.

نیکولا Marfis | AGF

ایتالیا مجبور شد برای استفاده از مراقبت در منزل در بخشی به دلیل پایین ICU ظرفیت: پس از سال ها از کاهش بودجه ایتالیا وارد بحران با 8.6 تعداد تخت در هر 100 ، 000 نفر و کمتر از متوسط OECD از 15.9 و کسری از آلمان 33.9 این گروه گفت.

به عنوان یک نتیجه, پزشکان مراقبت های اولیه تبدیل به خط مقدم فیلتر از ویروس بیماران و ارتش عمدتا خود اشتغالی پزشکان که کار در سیستم بهداشت عمومی است اما در خارج از ایتالیا را به بیمارستان های منطقه ای شبکه.

پس تنها کسانی که با قوی علايم در حال آزمایش به دلیل لومباردی را labs نمی روند بیشتر این پزشکان خانواده نمی دانم اگر آنها خودشان آلوده بودند بسیار کمتر از بیماران خود را.

با کمی اطلاعات بالینی در دسترس پزشکان نیز تا به حال هیچ دستورالعمل در زمانی که به اعتراف بیماران و یا ارجاع آنها به متخصص. و اینکه خارج از سیستم بیمارستان, آنها ندارد, همان دسترسی به ماسک محافظ و تجهیزات.

“منطقه بسیار پشت در به ما تجهیزات حفاظتی و آن را ناکافی به این دلیل که اولین بار آنها به ما 10 فولاد ماسک و دستکش,” گفت: دکتر لورا Turetta در شهر ورزه. “بدیهی است که برای ما در تماس نزدیک با بیماران مبتلا به آن را راه درست برای محافظت از خودمان است.”

لمباردی پزشکان انجمن صادر تاول نامه 7 آوریل به مقامات منطقه ای مثال هفت “خطا” در اداره خود از بحران های کلیدی در میان آنها نبود از تست پزشکی پرسنل عدم وجود تجهیزات حفاظتی و فقدان اطلاعات در مورد سرایت.

دولت منطقه ای به عقب رانده در نقد و دفاع از آن تلاش. اما عمران سازمان حفاظت نیز اذعان کرد که ایتالیا وابسته به واردات و کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی و به سادگی نمی باید به اندازه کافی برای رفتن به اطراف.

برخی از 20,000 ایتالیایی پرسنل پزشکی آلوده شده اند و 150 نفر از پزشکان فوت کرده اند.

از دست داد هفته

دو روز پس از ثبت نام ایتالیا اولین مورد در لمباردی, استان لودی جرقه قرنطینه در 10 شهر دیگر مورد مثبت ثبت شد بیش از یک ساعت رانندگی دور در الزانو در استان برگامو. در حالی که اتاق اورژانس لودی (ابهامزدایی)-منطقه بیمارستان بسته شد الزانو ER بازگشایی پس از چند ساعت از تمیز کردن و تبدیل شدن به یک منبع اصلی از سرایت.

اسناد داخلی ذکر شده توسط روزنامه ایتالیایی نشان می دهد تعداد انگشت شماری از جدی پنومونی موارد الزانو بیمارستان دیدم در اوایل فوریه. 12 شد و به احتمال زیاد Covid-19. در آن زمان ایتالیا به وزارت بهداشت توصیه می شود آزمون تنها برای بیمارانی که به چین بوده و یا در تماس با یک مشکوک یا تایید مثبت مورد.

در مارس 2, برتر موسسه بهداشت توصیه می شود الزانو و در نزدیکی نمبرو بود مهر و موم شده به عنوان شهرها در لودی بوده است. اما مقامات سیاسی هرگز اجرا قرنطینه توصیه وجود دارد اجازه می دهد که عفونت به گسترش برای هفته دوم تا تمام منطقه لومباردی قفل شده بود 7 مارس.

“ارتش وجود دارد آماده به انجام کل بسته و اگر آن را به حال انجام شده است بلافاصله شاید که می تواند آنها را متوقف سرایت در بقیه لمباردی,” دکتر گفت: گیدو Marinoni رئیس انجمن پزشکان در استان برگامو. “این را انجام نداده و از آنها در زمان نرمتر اقدامات در تمام لمباردی و این اجازه برای گسترش یافته است.”

پرسید که چرا او این کار را نکرد مهر و موم کردن برگامو زودتر برتر جوزپه کونته استدلال دولت منطقه ای می تواند انجام داده اند تا خود را در آن. لومباردی فرماندار به Attilio فونتانا, شات که هر گونه اشتباه “ساخته شده توسط هر دو. من فکر نمی کنم که در این وضعیت مقصر.”

لومباردی یک ششم از ایتالیا به 60 میلیون نفر است و پرجمعیت ترین منطقه برای سرمایه کسب و کار در میلان و صنعتی کشور انجامید. لومباردی همچنین بیشتر مردم بیش از 65 از هر ایتالیایی منطقه و همچنین 20 درصد از ایتالیا را در خانه های سالمندان جمعیتی بمب زمان برای Covid-19 عفونت.

“واضح است که با بهره مندی از ادراک ما باید در مجموع shutdown در لومباردی هر کس در خانه و هیچ کس حرکت می کند” گفت: Andrea Crisanti یک میکروبیولوژیست و virologist مشاوره ونتو منطقه ای دولت. اما او اذعان کرد که چقدر سخت بود که با توجه لومباردی را در آستین ، نقش مهمی در اقتصاد است که حتی قبل از همه گیر شد و به سمت رکود است.

“احتمالا به دلایل سیاسی آن را انجام می شود,” او گفت.

صنعتی لابی

اتحادیه ها و شهرداران برخی از لومباردی سخت ترین ضربه شهرستانها در حال حاضر می گویند اصلی کشور صنعتی لابی گروه Confindustria اعمال فشار زیادی به مقاومت در برابر مستندات و تولید به دلیل خاموش شدن ناگهانی اقتصادی هزینه خواهد بود بیش از حد بزرگ در یک منطقه مسئول 21 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی.

در فوریه. 28 یک هفته به شیوع و پس از بیش از 100 نفر ثبت نام کرده بودند در برگامو استان را شاخه ای از Confindustria راه اندازی یک فارسی زبان رسانه های اجتماعی کمپین #Bergamoisrunning برای اطمینان مشتریان است. آن اصرار وقوع بود هیچ بدتر از جاهای دیگر است که “گمراه کننده احساس” از آن تعداد بالایی از عفونت شد و با توجه به تهاجمی تست و تولید در کارخانه های تولید فولاد و سایر صنایع بود و بی ریا.

Confindustria خود را راه اندازی کمپین بزرگتر منطقه لمباردی, انعکاس این پیام #Yeswework. میلان شهردار اعلام کرد که “میلان متوقف نمی شود.”

در آن زمان Confindustria لومباردی رئیس مارکو Bonometti اذعان کرد که “اقدامات شدید” مورد نیاز در لودی اما به دنبال کاهش حس زنگ.

“ما باید به مردم اجازه می دانم که آنها می توانید به بازگشت به زندگی به عنوان آن بود در حالی که حفظ سلامت خود,” او گفت:.

حتی پس از رم مبتنی بر دولت ملی قفل شده است و تمام لمباردی مارس 7, آن اجازه داده کارخانه به باز بماند جرقه اعتصاب از کارگران نگران سلامت خود بود که قربانی برای حفظ ایتالیا با موتور صنعتی نورد.

“این یک خطای بزرگ. آنها باید گرفته شود به عنوان مثال که در آن اولین خوشه ای داشت گفت:” یک نمایشگاه Hot از کارگران فلز’ اتحادیه در برگامو شهر Dalmine. “نگه داشتن کارخانه باز نمی وضعیت کمک کند; بدیهی است که این بدتر از آن.”

یک سوار از تحویل غذا فقط به خوردن اجرا می شود در پیازا Duomo در آوریل 23, 2020 در میلان, ایتالیا.

اسکله مارکو Tacca

در نهایت همه اما ضروری تولید شد تعطیل در سراسر کشور, مارس 26. Confindustria ملی رئیس جمهور Carlo Bonomi شده است اصرار که صنعت بود بازگشایی شد اما در یک راه امن.

“پارادایم تغییر کرده است” Bonomi گفته تلویزیون دولتی RAI. “ما نمی توانیم ایتالیایی امن اگر ما نمی بازگشایی کارخانه. اما چگونه ما را در کارخانه ها امن برای, امن, ایتالیایی?”

آن را دشوار فروش داده لومباردی است که هنوز هم با اضافه کردن یک میانگین از 950 عفونت های روزانه, در حالی که مناطق دیگر از اضافه کردن چند ده تا 500 هر کدام با جدید ترین موارد ثبت شده در خانه های سالمندان. ایتالیا قرار است به زودی تدریجی بازگشایی مارس 4, پیشرو با مناطق دورتر در جنوب که در آن شیوع بیشتر تحت کنترل است.

لومباردی احتمالا خواهد بود گذشته را به طور کامل باز با آن 73,000 تایید موارد 70% از ایتالیا با مجموع و تخمین می زند که تعداد واقعی می تواند 10 برابر آن است.

هزینه بیمارستان صحرایی

شاید هیچ ابتکار بهتر نشان می دهد ایتالیا اشتباه coronavirus پاسخ از 200 تخت بیمارستان صحرایی ساخته شده است در کمتر از دو هفته در زمینه میلان مرکز کنوانسیون.

بیمارستان رونمایی شد به هیاهو در مارس 31, میوه 21 میلیون یورو (23 میلیون دلار) کمپین جمع آوری کمک مالی به رهبری لمباردی فرماندار یک عضو از جناح راست لیگ, پارتی, سعی کنید برای کاهش فشار در منطقه ويژه که در آن تاریخ نزدیک بودند و ظرفیت در 1,324 بیماران.

ملی عمران سازمان حفاظت مخالف طرح این استدلال که آن را هرگز می تواند تجهیز آن با هواکش و یا پرسنل در زمان. این آژانس که در گزارش به رقیب 5-Star-دولت دموکراتیک در رم ترجیح زمینه های کوچکتر واحد راه اندازی در خارج از بیمارستان و یک برنامه به حرکت حیاتی بیماران در جای دیگر.

در پایان میلان بیمارستان صحرایی بود و به سختی استفاده می شود درمان تنها چند ده بيماران است. پس از آن باز لمباردی دیده است فشار بر آن به ويژه سقوط قابل ملاحظه ای تنها با 700 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه امروز است.

فونتانا فرماندار در دفاع از این تصمیم گفت: آن را دوباره انجام گفتن رادیو 24: “ما تا به حال به … آماده سازی یک سد در مورد این بیماری همه گیر غلبه خاکریزی.”

خانه سالمندان ‘قتل عام’

در حالی که دولت منطقه ای متمرکز بود روی ساختمان بیمارستان صحرایی و تقلا برای پیدا کردن تعداد تخت خود را تست ظرفیت عقب مانده و لمباردی خانه های سالمندان در بسیاری از راه های از چپ به دفع کردن برای خود.

صدها نفر از سالمندان فوت کرده اند در لومباردی و در سراسر ایتالیا در آنچه که رسمی نامیده می شوند یک “قتل عام” از کسانی که بیشتر در معرض این ویروس. دادستان در حال بررسی ده ها تن از خانه های پرستاری و همچنین اقدامات انجام شده توسط مقامات بهداشت محلی و منطقه ای دولت است که ممکن است بدتر مشکل است.

لومباردی بیشتر خانه های سالمندان بیش از هر منطقه دیگر مسکن حداقل 24,000 سالمندان و آن ثبت شده بیشتر مرده در آن امکانات از دیگران بیش از حد. از 3,045 مرده از Feb. 1 به 15 آوریل در منطقه 1,625 بودند یا مثبت برای ویروس و یا خود را نشان داد علائم با توجه به نتایج اولیه از بررسی های برتر موسسه سلامت.

از توجه خاص به دادستان بود 8 مارس تصمیم توسط دولت منطقه ای اجازه می دهد تا بازیابی COVID-19 بیماران قرار داده می شود در خانه های سالمندان به آزاد کردن تخت بیمارستان. منطقه می گوید: این مورد نیاز خانه را تضمین بیماران خواهد جدا شود اما روشن نیست که مسئول برای اطمینان از که یا چه کسی بررسی می شود.

حتی قبل از این که کارکنان در برخی از خانه ها گفت: مدیریت آنها مانع از پوشیدن ماسک برای ترس از ترساندن ساکنان.

یک مارس 30 منطقه ای فرمان دوباره با هدف کاهش فشار بر لومباردی را Icu گفت: خانه سالمندان مدیران به hospitalize بیمار ساکنان بیش از 75 اگر آنها تا به حال مشکلات بهداشت و سلامت دیگر. این حکم گفت که “مناسب برای درمان آنها در همان تسهیلات برای جلوگیری از خطرات ناشی از کاهش در حمل و نقل و یا در طول منتظر در اتاق اورژانس.”

برای افراد مسن در یک خانه سالمندان در نمبرو یکی از سخت ترین ضربه شهرهای استان برگامو حکم به مبلغ یک حکم مرگ. اما این اولین بار نیست و یا تنها یکی است که به خانه مدیران این معنا که آنها در حال رها شده است.

زمانی که مدیریت فعالانه منع کنندگان در فوریه. 24-سعی کنید برای محافظت از ساکنان و کارکنان از عفونت های محلی, مقامات بهداشت و درمان در پاسخ به تهدید تحریم و از دست دادن اعتبار برای قطع بازديد خانواده گفت: تسهیلات جدید مدیر Valerio بیمارستان.

در پایان 37 87 ساکنان درگذشت در فوریه و مارس. خود را دکتر و همچنین بیمارستان را سلف به عنوان مدیر نیز آزمایش مثبت در بیمارستان بستری شد و درگذشت. خانه سالمندان ساکن نمی تواند بستری در بیمارستان در اواخر فوریه به دلیل ER خیلی شلوغ بود.

مرکز سلامت مدیر باربارا Codalli گفت: او گفته شد برای استفاده از منابع موجود برای درمان بیمار است. “بیمار بازگشت و چند ساعت بعد و چند روز بعد فوت بیمار,” او گفت: La7 تلویزیون.

تا به امروز هیچ یک از ساکنان باقی مانده تست شده است. بیمارستان گفته شد انتظار می رود برای شروع در چند روز. دو بیشتر ساکنان درگذشت تا کنون در مارس اما به نظر می رسد وضعیت تحت کنترل است.

“ما در حال آرام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>