چگونه “Gypsy King’ از 27 سنگ به ادعای بوکس تاج

تایسون خشم ممکن است خود مسح Gypsy King اما باز گشت شاه ممکن است مناسب تر عنوان پس از پیروزی خیره کننده بیش از دئوتای وایلدر دربسته قابل توجه بازگشت به سطح بالا ،

این Mancunian ضرب و شتم ما جنگنده دئوتای وایلدر در خود WBC سنگین وزن مسابقات در لاس وگاس با چنین غالب عملکرد است که حتی افسانه ای مایک تایسون به سختی می تواند حاوی شور و هیجان خود را در میان جمعیت.

البته خشم را تجربه کرده است چنین شکوه قبل از او در بالای جهان در سال 2015 زمانی که او را شکست داد و از طرف Wladimir Klitschko به ادعای تمام چهار عنوان قهرمانی جهان کمربند.

اما بالاترین او بالا بود و به سرعت به دنبال او پایین ترین پایین به جنگ با افسردگی و اعتیاد به مواد مخدر در نهایت هزینه و او را تمجید و او را دیدم عقب نشینی از ورزش او را دوست داشت.

Wilder looked stunned throughout
تصویر: وایلدر نگاه حیرت زده خود را در سراسر شکست

از دست دادن خود را در جهان عناوین

ضرب و شتم Klitschko در دوسلدورف را دیدم خشم ادعا WBA, IBF, WBO و IBO عنوان کمربند سنگین وزن جهان.

خشم توصیف آن به عنوان “یک رویا به حقیقت می پیوندند” اگر چه یک تغییر ناگهانی از چه تقلا شده بود مرتب به معنای او به سرعت خود محروم IBF عنوان.

بیشتر از تایسون خشم

Tyson Fury in action with Wladimir Klitschko
تصویر: تایسون خشم در عمل در برابر Wladimir Klitschko

قرارداد برای مبارزه گنجانده شده بود مسابقه برگشت بند, معنی خشم نمی تواند صورت IBF اجباری چلنجر و پس از عنوان خود گرفته بود پس از فقط 10 روز است.

او به سه تن دیگر در ماه اکتبر سال 2016 پس از یک سال که در آن او مجبور شد به خارج از برنامه ریزی Klitschko مسابقه برگشت با توجه به شدید افزایش وزن (او رسیده 27 سنگ) آسیب و یک بار از انگلستان مبارزه با دوپینگ.

Tyson Fury celebrates
تصویر: خشم ادعا کرد که هر چهار عنوان قهرمانی جهان, کمربند, توسط, ضرب و شتم Klitschko

مواد مخدر و افسردگی

این مسئول از انگلستان مبارزه با دوپینگ در نظر گرفته شده ممنوع است ماده ناندرولون – خشم و پسر عموی خود را Hughie خشم که او نیز به اتهام هر دو را تکذیب کرد, مصرف مواد مخدر است.

پس از خشم به تعویق افتاد Klitschko مسابقه برگشت برای بار دوم اعلام خود “پزشکی نا مناسب” برای مبارزه با آن گزارش شد که او تا به حال موفق تست مواد مخدر کوکائین روز قبل از اعلام.

Tyson Fury (L) removed his shirt during the press conference
تصویر: خشم در مقابل Klitschko مسابقه برگشت بود احاطه با تاخیر

پس از تست مثبت برای کوکائین او باز خود را در مورد نبرد با افسردگی و دست خود را به عقب کمربند تمرکز خود را در “درمان های پزشکی و بازیابی”.

بوکسور انجام عاطفی مصاحبه با مجله رولینگ استون گفته بود: “رفتن را از طریق بسیاری از شیاطین شخصی” و “افسردگی شیدایی” – و اعتراف به داشتن افکار خودکشی.

during Tyson Fury
تصویر: خشم باز کرد تا در مسائل مربوط به سلامت روان

باز گشت آغاز می شود

خشم رفت و برگشت به آموزش با یک چشم و در بازگشت به حلقه در بهار سال 2017, اما مورد نیاز خود را در بوکس مجوز به بازسازی پس از آن متوقف شد توسط انگلیسی بوکس مدیره از کنترل بیش از ناندرولون شارژ.

پیروی از یک برنامه به طور بالقوه گران حقوقی نبرد بین خشم تیم و بریتانیا در مبارزه با دوپینگ آژانس اعلام کرد در ماه دسامبر 2017 که این امر حل و فصل شارژ.

Tyson Fury has had another run-in with the BBBofC
تصویر: تایسون خشم تا به حال چندین اجرا فهم با مقامات بوکس

خشم reapplied برای بوکس مجوز در ژانویه 2018 بود و مناظر خود را در مجموعه وایلدر و گرم با برنده بیش آلبانیایی جنگنده Sefer Seferi و ایتالیایی فرانچسکو Pianeta.

خشم مبارزه با وایلدر رزرو شد برای 1 دسامبر در مرکز استیپلز در لس آنجلس.

Tyson Fury of Britain (R) challeges Deontay Wilder of the US (L) after Wilder defeated Artur Szpilka of Poland in their WBC Heavyweight Championship bout a
تصویر: خشم برداشت و مبارزه با آمریکا وایلدر

بهبود تصویر عمومی خود را

نه تنها خشم مشتاق خود را به اثبات دوباره در حلقه او نیز تا به حال یک تصویر عمومی به زخم التیام یابد.

حتی قبل از اینکه او خود را از دست داد عناوین او باعث هتک حرمت به ظاهر در برابر سقط جنین و همجنسگرایی با آزار جنسی کودکان در یک مصاحبه در سال 2015.

BELFAST, NORTHERN IRELAND - DECEMBER 20: Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender supporters protest at the BBC Sports Personality of the Year awards taking place at the SSE Arena on December 20, 2015 in Belfast, Northern Ireland. The largest support and advocacy organisation for LGBT people in Northern Ireland, The Rainbow Project along with LGBT Groups Cara-Friend, HEReNI and the grassroots LGBT activist collective Fight4Equality protested in opposition to the addition of Tyson Fury to the short list of BBC Sports Personality of the Year 2015 following his comments regarding homosexuality. (Photo by Charles McQuillan/Getty Images)
تصویر: بوکسور ساخته شده نظرات توهین آمیز در مورد همجنس گرایی

کسانی که نظرات و همچنین اظهارات بحث برانگیز در مورد ورزشکاران زن دیدم بی بی سی مجبور به نبرد خواستار او شود و از در حال اجرا برای ورزش خود را شخصیت سال جایزه.

خشم بعدا عذر خواهی کرد به نظر او بوده است ستایش برای خود باز بودن خود را در مورد مبارزه با اعتیاد و افسردگی رابطه گفت: او یک “عظیم داستان را بگویید” و می خواهد به “کمک و الهام بخشیدن به دیگران”.

BELFAST, NORTHERN IRELAND - DECEMBER 20: Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender supporters protest at the BBC Sports Personality of the Year awards taking place at the SSE Arena on December 20, 2015 in Belfast, Northern Ireland. The largest support and advocacy organisation for LGBT people in Northern Ireland, The Rainbow Project along with LGBT Groups Cara-Friend, HEReNI and the grassroots LGBT activist collective Fight4Equality protested in opposition to the addition of Tyson Fury to the short list of BBC Sports Personality of the Year 2015 following his comments regarding homosexuality. (Photo by Charles McQuillan/Getty Images)
تصویر: خشم ورزشی شخصیت سال نامزدی موجب اعتراضات

تکمیل و تغییر و تحول خود را

با وایلدر مبارزه در افق خشم باور نکردنی تحول فیزیکی تبدیل شد و حتی بیشتر آشکار است.

افسردگی او تا به حال منجر به اعتیاد به الکل است که او گفت: او را دیدم “نوشیدنی 20 پیمانه نیم لیتری چهار یا پنج بار در هفته” و بدن خود را به شدت رنج می برد به عنوان یک نتیجه.

Fury shows off his physique with Ricky Hatton in 2017
تصویر: خشم نشان می دهد بدن خود را با ریکی هاتون در سال 2017

شدید, تناسب اندام, رژیم تقویت شده توسط یک رژیم غذایی ketogenic است که کاهش کربوهیدرات و می بیند مقادیر بالایی از چربی از مواد غذایی مانند گوشت و تخم مرغ سوخته به عنوان انرژی است.

خود را پیروان رسانه های اجتماعی را با غرور و افتخار به عنوان او به تدریج بازگشت به چشمگیر, هیکل او افتخار زمانی که او را شکست داد Klitschko.

Tyson Fury
تصویر: خشم رو به شکل حرفه ای خود را احیای
Tyson Fury and wife attends the Sports Personality of the Year Awards 2018 at the Vox Conference Centre, Resorts World, Birmingham..16/12/2018.Credit Photo ..Karwai Tang.For more information, please contact:.Karwai Tang 07950 192531.karwai@karwaitang.com.
تصویر: تایسون خشم با همسر, پاریس در سال 2018

بازپس WBC عنوان

خشم و متحیر کردن هر دو احساس آنها انجام داده بود به اندازه کافی برای پیروزی در اولین مسابقه خود را که بحث برانگیز حکومت قرعه کشی.

این اولین بار در بوکس حرفه ای حرفه ای است که خشم شده بود را تکذیب کرد, پیروزی, اما خدمات عادی از سر گرفته هنگامی که او به ضرب و شتم آلمانی تام شوارتس و یک اتو Wallin – هر دو در لاس وگاس.

Tyson Fury holds the lineal heavyweight belt as he celebrates after his win against Otto Wallin
تصویر: خشم جشن پس از پیروزی در برابر اتو Wallin

خشم به وضوح احساس در خانه در بهشت که در آن او و متحیر کردن توافق به مسابقه برگشت.

خشم تحت سلطه در سراسر در MGM بزرگ عرصه قبل از وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله در هفتمین دور دربندی قابل توجه حرفه ای گشت برای 31 ساله.

Fury after being knocked down by Wilder
تصویر: وایلدر فکر او می خواهم انجام می شود به اندازه کافی به ضرب و شتم خشم در اولین مسابقه خود را

چه می آید بعدی ؟

طرفداران بوکس می خواهید خشم به هموطن آنتونی جاشوا که دارای سه جهان دیگر عنوان کمربند.

جاشوا پروموتر ادی Hearn در حال حاضر در توئیتر خود نوشت “این مبارزه میخوام و به این سال اتفاق می افتد” — از آن خواهد بود یک وحدت مبارزه, با چهار عنوان قهرمانی جهان کمربند بر روی خط.

Tyson Fury celebrates his stunning victory
تصویر: تایسون خشم خود را جشن پیروزی خیره کننده در لاس وگاس

خشم نیز انتظار دارد که دیگر کشمکش با وایلدر اما او ممکن است مقدار برخی از استراحت و هم خانواده او پس از پیروزی بزرگ است.

خشم و همسرش که به عنوان نوجوانان دارای پنج فرزند پرنس جان جیمز شاهزاده تایسون خشم II, Prince آدونیس Amaziah, والنسیا, کهربا و ونزوئلا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>