چگونه دولت ها بزرگ فناوری به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus خود را با گوشی های هوشمند

سنگاپور جدید تماس با ردیابی برنامه TraceTogether است که استفاده می شود به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر Covid-19 coronavirus در شهرستان دولت.

کاترین لای | خبرگزاری گتی ایماژ

دولت ها در سراسر جهان در حال توسعه برنامه های تلفن همراه برای کمک به کاهش گسترش coronavirus با استفاده از یک روش شناخته شده به عنوان “تماس با ردیابی.”

تماس با ردیابی فرایند درخواست بیماران آلوده که آنها به تازگی در تماس با. منطق بودن که با انجام این کار, مقامات بهداشت و درمان در حال قادر به شناسایی افراد در معرض خطر عفونت و آنها را قرنطینه و یا نظارت.

کارشناسان می گویند که ورود داده ها که از طریق گوشی های هوشمند خواهد بود بسیار بیشتر استراتژی موثر اما نگرانی وجود دارد بیش از آنچه که به معنی حریم خصوصی کاربران است. برخی از طرح ها با استفاده از بلوتوث به اطلاع مردم زمانی که آنها بوده ام در نزدیکی کسی که مبتلا به کروناویروس در حالی که دیگران به استفاده از اطلاعات محل GPS است که سخت تر برای گمنام.

CNBC اجرا می شود از طریق تمام عمده جهانی از طرح های در تماس با ردیابی فن آوری — و چگونه این شرکت ها و دولت ها پشت سر آنها در حال فکر کردن در مورد حفظ حریم خصوصی.

ما

ایالات متحده هنوز به تایید هر گونه تماس با ردیابی تکنولوژی وجود دارد اما تعدادی از طرح های مختلف در سراسر متحده به دنبال توسعه چنین سیستم.

یکی از یک تیم از محققان در موسسه تکنولوژی ماساچوست با استفاده از ناشناخته خواهد ماند و داده های GPS و بلوتوث برای ورود به تعاملات و هشدار مردم اگر آنها را در تماس با کسی که Covid-19.

به نام ایمن مسیرهای کسانی که پشت این ابتکار آن را یک “حریم خصوصی-برای اولین بار” راه حل آن را به عنوان به کاربران اجازه مطابقت شخصی ورود به سیستم از داده های مکان بر روی تلفن خود را با یک ناشناس سابقه موقعیت مکانی در بيماران آلوده.

وجود دارد همچنین دو تن دیگر از برنامه های دانشگاه استنفورد-حمایت Covid تماشا و مستقر در سیاتل CoEpi که در حال کار با دانشگاه MIT مسیرهای امن برای رسیدن به ویژگی های استاندارد که با این نسخهها کار در سراسر سیستم عامل های مختلف و مناطق.

در ضمن مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, رابرت Redfield گفته است که آمریکا باید معرفی “بسیار تهاجمی” تماس با ردیابی در ترکیب با تست برای مقابله با این بیماری همه گیر.

او نمی ترویج استفاده از اطلاعات گوشی های هوشمند برای رسیدن به چنین تماس ردیابی اما گفت که چنین ایده هایی تحت “تهاجمی ارزیابی است.”

اروپا

وجود دارد چندین پروژه در اروپا در حال کار برای توسعه تماس با ردیابی سیستم عامل برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

انگلستان خدمات بهداشت ملی در حال ایجاد یک تماس ردیابی نرم افزار که با استفاده از بلوتوث به جمع آوری ناشناس مجاورت اطلاعات به هشدار کسی اگر آنها بوده است در نزدیکی فرد آلوده و نیاز به از خود جدا کنند.

پرداختن به نگرانی های حریم خصوصی وزیر بهداشت مت Hancock گفت: هر گونه اطلاعات جمع آوری شده از طریق بیمه خدمات درمانی برنامه به کار گرفته خواهد شد اخلاقی و ایمن و بیش از لازم است.

می آید بعد از دانشگاه آکسفورد محققان توصیه می شود استفاده از این برنامه به سرعت نرخ انتقال است. دانشگاهیان در این دانشگاه توصیه می کنند که هر گونه تماس-ردیابی برنامه با این حال باید افتخاری برای اقدامات دیگر مانند اجتماعی فاصله و تست.

در اروپا وجود دارد تنظیم مقررات تشویقی برای تماس با ردیابی طرح های به حق حریم خصوصی. چرا که به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات جارو قانون حفظ حریم خصوصی معرفی شده در سال 2018 به مصرف کنندگان بیشتر حقوق بیش از داده های خود را و چگونه آن را مورد استفاده توسط سازمان.

که بالای ذهن در آلمان که در آن دولت در حال کار بر روی یک برنامه که آهنگ ممکن است زنجیره ای از Covid-19 سرایت با بلوتوث.

کریس بوس یکی از توسعه دهندگان در پشت این برنامه به صراحت گفت که او نمیخواهد به “بازسازی وضعیت در برخی از کشورهای آسیایی که در آن مردم به طور کامل در معرض.”

بوس نیز بخشی از یک تلاش گسترده به نام پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی و یا PEPP-PT که استفاده از انرژی پایین بلوتوث برای ورود مجاورت داده ها به صورت محلی بر روی گوشی های هوشمند یک کاربر به جای استفاده از یک سرور مرکزی.

آسیا

آسیا است که در آن شیوع کروناویروس سرچشمه گرفته پس از آن جای تعجب نیست که این قاره نیز به فعال ترین دیجیتال تماس با ردیابی طرح.

سنگاپور نورد از یک برنامه در ماه گذشته که بورس در مسافت های کوتاه سیگنال های بلوتوث بین گوشی هنگامی که کاربران در حال نزدیکی یکدیگر است. چندی پس از راه اندازی شهر-وزارت امور خارجه گفت: آن را به کد منبع این نرم افزار آزادانه در دسترس برای توسعه دهندگان در سراسر جهان است.

کره جنوبی با استفاده از تلفن همراه داده های مکان برای تماس با ردیابی در حالی که دولت چین اعزام شده برنامه ردیابی با کدهای QR به منظور کنترل جنبش مردم و حاوی ویروس است.

دومی باعث ترس بیش از این پتانسیل برای سوء استفاده از تکنولوژی توسط برخی از دولتها برای نظارت است. در سنگاپور مورد, وزارت بهداشت در تلاش برای کاستن از نگرانی های چنین ادعا آن نیست جمع آوری اطلاعات شخصی و یا اطلاعات محل.

هند در عین حال نیز دارای یک برنامه است که با استفاده از بلوتوث و داده های مکان به کاربران هشدار اگر آنها را به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای ویروس. اما برخی انتقاد ابتکار برای بودن بیش از حد مبهم و باز به نقض حریم خصوصی.

گوگل و اپل

هفته گذشته گوگل و اپل اعلام کرد که آنها کار کرده ام با هم در نرم افزار است که آثار مخاطبین از “افراد” با استفاده از تکنولوژی بلوتوث.

این دو غول تکنولوژی تلفن همراه و سیستم عامل های Android و iOS در مجموع قدرت بیش از 99 درصد از جهان را در گوشی های هوشمند است. که باعث می شود دخالت خود را بسیار مهم تر برای ردیابی از coronavirus از فردی تلاش های دولت.

گوگل و اپل در حال همکاری با مقامات بهداشت عمومی به منظور توسعه فن آوری است.

اول آنها را انتشار دهنده ابزار شناخته شده به عنوان نرم افزار رابط های برنامه نویسی یا Api ماه آینده به اجازه رسمی تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای کار در سراسر اندروید و iOS.

گام بعدی خواهد بود برای هر دو شرکت برای ساخت بلوتوث تماس مبتنی بر ردیابی به خود سیستم عامل که نشان می دهد مردم قادر خواهد بود با استفاده از آن بدون نیاز به دانلود یک برنامه است. کاربران را مجبور به انتخاب کردن در به دست آوردن دسترسی به ویژگی های چند.

گوگل و اپل می گویند کاربران نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد نقض حریم خصوصی به عنوان شرکت نمی تواند به جمع آوری اطلاعات شخصی و یا محل.

“شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان این قابلیت در مشورت با سهامداران علاقه مند” هر دو شرکت در روز جمعه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>