چگونه GM, دیگر خودروسازان قصد ما بازگشایی گیاهان هنگام بیماری همه گیر کوروناویروس

کارگران ایستاده چند پا از هم جدا و به صورت جداگانه خروج جنرال موتورز کارخانه در نزدیکی دیترویت در مارس 23 سال 2020 است. علائم بر روی زمین شناسایی تا چه حد کارکنان باید از هم جدا.

مایکل Wayland / CNBC

WARREN, Mich. – رفتن به یک خودکار قطعات کارخانه در حومه دیترویت جنرال موتورز کارکنان دستور به پایه حداقل شش فوت از هم جدا و از طریق غربالگری سلامت است که شامل یک دما را بررسی کنید. آنها همچنین پاکسازی دست خود قرار داده و در صورت ماسک و عینک ایمنی.

خروج از مرکز آن مقدار از همان. حدود 140 نفر از کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در این کارخانه به تولید پزشکی ماسک صورت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ایستادن بر روی نقاط مشخص شده برای اجتماعی فاصله آنها به عنوان اتمام و ترک کارخانه.

آن را بسیار متفاوت از روند چگونگی سابق مرکز انتقال که GM decommissioned سال گذشته استفاده می شود به کار با صدها نفر از کارکنان آزادانه ورود و خروج از این مرکز همه در یک بار.

“این بسیار متفاوت است بار” جرالد Johnson, GM, معاون اجرایی رئیس جمهور از تولید جهانی گفت: CNBC پس از یک تور از عملیات پنج شنبه. او گفت: پروتکل ها و همچنین در دسترس Covid-19 کیت های آزمایش در همه گیاهان GM هنگامی که آن را در نهایت ری استارت ایالات متحده خود را از عملیات.

چنین انتظار می رود برای تبدیل شدن به رایج به عنوان خودروسازان تلاش برای بازگشایی کارخانه – که بسیاری از آنها تعطیل شد, در اواسط ماه مارس با توجه به Covid-19 – بدون گسترش این بیماری است.

Jose Munoz مدیر عامل شرکت هیوندای موتور, شمال امریکا به تازگی گفته CNBC که تست کلی انتقادی به بطرف بیماری همه گیر. خودروساز اوایل این ماه اهدا 65,000 آزمایشات به بیمارستان در آمریکا

“کلید برای کنترل این بیماری همه گیر نیست و تنها از طریق همه گیر زمان و همچنین پس از آن تست شده است,” او گفت: هفته گذشته در “بسته شدن بل.”

هیوندای انتظار دارد برای شروع مجدد تولید در کارخانه در Alabama, on May 4. این شرکت با توجه به سخنگوی ندارد Covid-19 آزمون برنامه ریزی شده برای کارکنان استفاده کنید. کره جنوبی خودروساز او گفت: آیا برنامه ای برای گرفتن درجه حرارت بدن از کارکنان ورود به کارخانه. هیوندای مانند دیگر خودروسازان نیز در حال تغییر روش اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و اجرای گسترده بهداشت اقدامات است.

تویوتا موتور و هوندا موتور و فولکس واگن در میان دیگر خودروسازان که تایید کرده اند برنامه ای برای راه اندازی مجدد تولید در اوایل ممکن است. کسانی که برنامه های به تعویق افتاده اند چندین بار.

اقدامات احتیاطی به اضافه یک در حال حاضر پیچیده برای خودروسازان. آنها همچنین باید ترخیص کالا از دولت های ایالتی اطمینان از تامین کنندگان خود را می تواند تولید قطعات مورد نیاز و در مورد دیترویت خودروسازان متقاعد کردن ایران خودرو اتحادیه کارگران است که آن را ایمن می گرداند.

UAW مخالفت

جنرال موتورز و فورد موتور در میان عمده تنها خودروسازان است که هنوز برای اعلام یک چارچوب زمانی برای راه اندازی مجدد تولید. فیات کرایسلر در اوایل این ماه اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی مجدد تولید در مارس 4.

UAW جمهور روری قمار در روز پنج شنبه گفت که این اتحادیه معتقد است شروع مجدد تولید در اوایل ممکن است “خیلی زود و بیش از حد مخاطره آمیز” برای اعضای آن است.

“در این نقطه در زمان UAW باور نمی کند که داده های علمی قطعی است که آن را بی خطر است به اعضای ما در محل کار” او در بیانیه ای گفت. “ما انجام داده اند به اندازه کافی تست واقعا درک تهدید اعضای ما ،

ایران خودرو کارگران (UAW) اقدام رئیس جمهور روری قمار صحبت می کند به رادیو فردا از دفتر خود در Southfield, Michigan, نوامبر 6 2019. رویترز/ربکا طبخ

ربکا کوک | ایسنا

حداقل 27 UAW اعضای کار برای خودروسازان دیترویت تایید شده اند به اند و با توجه به Covid-19 از اواخر مارس تا با توجه به این اتحادیه است. جزئیات چگونه آنها قرارداد این ویروس ناشناخته است. دیترویت خودروسازان استخدام حدود 150000 UAW اعضای.

قمار بیانیه یک روز پس از بحث های صورت گرفت بین قمار و جنرال موتورز و رئیس مدیر عامل مری بارا فورد مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت و فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی در مورد بازگشایی گیاهان.

فیات کرایسلر در یک ایمیل پاسخ به این دیدگاه گفت: این شرکت همچنان به “سلامت و رفاه کارکنان خود را یک اولویت است.” شرکت عمومی تغییر تاریخ شروع آن.

فرآیندهای مورد بحث با هر یک از خودروسازان با توجه به UAW شامل زیر CDC و سازمان بهداشت جهانی پروتکل و همچنین افزایش حمایت خواهد کرد که “اطمینان از اعتماد به نفس از اعضای مشغول به کار در یک راحت و ایمن محیط زیست است.”

فورد در آن امکانات ایالات متحده آمریکا در حال حاضر تولید تجهیزات حفاظت شخصی است که با استفاده از یک سیستم آنلاین برای کارکنان بپرسید اگر آنها علامتی هر روز و یا اگر آنها شده اند در تماس با کسی که تشخیص داده شد با Covid-19. اگر آنها مجاز نیست به کار می آیند.

فورد همچنین با استفاده از اسکنر حرارتی ماسک صورت و اجتماعی فاصله دستورالعمل در امکانات از جمله ورود و خروج به مکان.

‘توده تست غیر عملی’

جنرال موتورز فورد و فیات کرایسلر تهیه شده است به راه اندازی مجدد آمریکا تولید. که شامل صحبت کردن با تامین کنندگان خود را تغییر پروسه کار اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله گرفتن و به دست آوردن و یا تولید لوازم مورد نیاز. این تعطیلی هستند و هزینه این شرکت ها میلیاردها دلار توسط این هفته در دست تولید.

“از نظر ما آمادگی و این نکته کلیدی ما در حال انجام همه چیز را به مطمئن شوید که ما آماده هر زمان که زمان مناسب است به راه اندازی مجدد” جانسون گفت.

ورودی decommissioned گیاه که در آن جنرال موتورز تولید پزشکی ماسک صورت در میشیگان نمایش coronavirus روش های ایمنی در کنار یک میز با ضد عفونی کننده دست و ماسک و عینک ایمنی.

مایکل Wayland / CNBC

برخی از GM کارگران باقی مانده در امکانات حفظ به روز رسانی و یا نصب تجهیزات جدید از گیاهان shutdown به گفته جانسون. این شرکت همچنین تولید ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست برای استفاده داخلی پس از عملیات رزومه.

در مورد تست جانسون گفت: جنرال موتورز تنها آزمون کارکنان با علائم و یا نگرانی های معتبر است که آنها باید قرارداد این بیماری است.

“توده تست غیر عملی است,” او گفت:. “این حتی چیزی هوشمند برای انجام.” این شرکت گفت: روابط با LabCorp و صوتی بهداشت و درمان برای 48 ساعت یا کمتر تست.

ایالات خودکار کارگران به استناد تست و داده ها به عنوان عوامل مهم در اعضای آن بازگشت به کار. شده اند وجود دارد متفاوت بحث در مورد آنچه که مستلزم و اینکه آیا توده تست در دسترس خواهد بود و مناسب با توجه به سه نفر آشنا با مباحث.

فیات کرایسلر کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه آنها انتظار داشته Covid-19 تست در دسترس است.

فورد به عنوان جمعه و آیا برنامه ای برای استفاده از کیت های آزمایش در گیاهان است. هر یک از کارکنان دچار علائم می خواسته می شود که به طور مستقل دریافت چک توسط یک پزشک.

چین به عنوان یک راهنمای

پروتکل برنامه ریزی شده برای ایالات متحده گیاهان شبیه به کسانی که در حال حاضر در محل که در آن coronavirus همه گیر و خاموش کردن دولت متوقف تولید برای چندین هفته یا ماه و خودروسازان به تدریج دوباره شروع عملیات.

“ما فکر می کنم محدود به فاز راه اندازی مجدد حق است و رویکرد” جانسون گفت. “مردم را مجبور به انطباق با پروتکل های جدید مردم را مجبور به تبدیل شدن به راحتی با آنها. البته ما خواهد بود metered توسط تقاضا نیز هست.”

جنرال موتورز به اجرا در درجه حرارت بدن اسکن به عنوان بخشی از فرآیندهای جدید برای کارکنان تولید ماسک صورت در قطعات خودرو کارخانه در حومه دیترویت.

مایکل Wayland / CNBC

جنرال موتورز با توجه به جانسون به تازگی بازگشایی شد آخرین آن 15 چین مبتنی بر گیاهان مجلس که تا به حال شده از ژانویه تاکنون است.

فیات کرایسلر نیز گفت: این شرکت اجرا شده این پروتکل ها در چین به “به تدریج و با خیال راحت بازگشت” به کار یقه سفید و یقه آبی کارکنان. آنها از جمله طراحی مجدد ایستگاه های کاری برای حفظ مناسب اجتماعی فاصله و گسترش تمیز کردن پروتکل ها در همه مکان های خود را.

“به عنوان یک نتیجه از این اقدامات ما فقط راه اندازی مجدد عملیات با امن و مقادیر محل برای محافظت از تمام کارکنان این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

سخنران برای هر دو فورد و فیات کرایسلر گفت: این شرکت در ادامه به بررسی بهترین شیوه های از گیاهان خود را در چین و جاهای دیگر برای پروتکل های پیاده سازی در ایالات متحده امکانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>