چگونه فورد bungled 2019 اندازی آن پرفروشترین اکسپلورر

فورد تا به حال سهم خود را از مبارزات به تازگی از جمله در سال گذشته راه اندازی آن پرفروشترین 2020 اکسپلورر محبوب وسیله نقلیه سودمند ورزش فکر به یک بیت از یک گاو پول نقد برای خودروساز است.

فورد در ماه فوریه گفت که رئیس جمهور آن از خودرو جو Hinrichs بازنشسته خواهد بود. Hinrichs نظارت عملیات برای خودروساز است. برخی از تحلیلگران صنعت خودرو بازدید این حرکت به عنوان fallout از اکسپلورر راه اندازی. خرید و فروش خودرو کاهش یافته بود در سال بیش از سال در هر دو بخش سوم و چهارم 2019.

شده اند وجود دارد حداقل چهار به یاد می آورد از اکسپلورر پس از فورد آغاز شد, تحویل خودرو در وسط 2019 و سه به یاد می آورد برای لینکلن هوانورد بالاتر پایان وسیله نقلیه ساخته شده بر روی پلت فرم همان. فورد CNBC گفت که بسیاری از کسانی که به یاد می آورد به کار گرفته شد قبل از وسایل نقلیه ترک فروش مقدار زیادی.

گزارش ظاهر شده اند از مشتریان زین با مشکلات در تازه خریداری شده کاشفان و هوانوردان. مطبوعات آزاد دیترویت گزارش داد که منابع بی نام در داخل این شرکت نگران است که این شرکت گرفته نشده و مراحل رفع “مزمن مسائل تولید” و نگرانی فورد “آهنگ از دست داده کنترل کیفیت.”

فورد اذعان کرد مشکلات با راه اندازی در کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران در سال 2019 اما خودروساز گفت: راه اندازی یک وضعیت غیر معمول.

راه اندازی فرار SUV جمع و جور رفت به مراتب بهتر این شرکت گفت: این انتظار رول از آن Mustang Mach-E SUV الکتریکی برای رفتن هموار به عنوان به خوبی. این شرکت قصد دارد برای راه اندازی برخی از محصولات کلیدی بیش از چند محله از جمله یک نسخه جدید از آن F-سری کامل-اندازه وانت است که به طور گسترده ای در نظر گرفته فورد اولیه سود ماشین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>