چگونه چین امنیت ملی قانون می تواند تغییر دلار هنگ کنگ برای همیشه لطفا برای

هنگ کنگ وضعیت به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز مالی به نظر می رسد در معرض خطر است.

پکن به اتفاق آرا تصویب جدید امنیت ملی قانون برای خاک که برخی از کارشناسان هشدار می دهند دارای پتانسیل برای تضعیف بسیار ساختار است که اعطای این منطقه عمده امتیازات در صحنه بین المللی است.

قانون ممنوعیت فتنه تجزیه طلبی و خیانت علیه چین جنایات است که می تواند به معنای زندگی در زندان است.

“چین به طور مداوم با استفاده از امنیت ملی به عنوان یک دلیل برای گفتن” من نمی باید به رعایت هر گونه قوانین است. من می تواند به بازداشت شما بدون نیاز به هر گونه توضیح'” گفت: Robert Koepp, بنیانگذار و مدیر در Geoeconomix.

چین را برتر می گوید این قانون طراحی شده است برای محافظت طولانی مدت رفاه این شهرستان است که گریبانگیر توسط تظاهرات پس از 2019 اما منتقدان نگران هستند که چین حرکت برای سفت کردن خود را خدشه دار آزادی است که چین تضمین شده به هنگ کنگ برای 50 سال از زمانی که انگلستان آن را تحویل دادند در سال 1997.

“ما اصلا انتظار این مقیاس کامل پیشانی حمله گفت:” هنگ کنگ قانونگذار کلودیا Mo. “پکن بدیهی است که فکر می کند این است برای رفتن به یک ضربه برای هنگ کنگ, جنبش دموکراسی. … این پایان هنگ کنگ به عنوان ما آن را می دانم.”

چرا در حال حاضر ؟

با غرب تا حد زیادی پریشان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس — و ابرقدرتهایی مانند آمریکا در حال حاضر retrenching به طور فزاینده ای تحت isolationist سیاست — کارشناسان می گویند زمان امنیت ملی قانون در واقع باعث می شود بسیاری از حس برای چین است.

همچنین در بازی ؟ نیاز به تقویت و پشتیبانی در خانه. چین را از دست داده و این شیوع در ووهان را به خود جلب کرد خشم نه تنها جامعه جهانی بلکه از برخی از سرزمین اصلی چین به شهروندان است.

علاوه بر این اقتصاد چین در شکل بد است. آن را در زمان یک ضربه بزرگ از Covid-19 اما حتی قبل از آن رشد کند. 2020 نخستین بار در دهه حزب کمونیست تصمیم گرفتند برای تنظیم یک هدف برای رشد اقتصاد است.

برخی از تحلیلگران می گویند پکن نیاز به یک تعمیر سریع برای ترمیم تصویر خود را در خانه. گرفتن هنگ کنگ به سقوط در خط بسیار محبوب ماموریت در میان جمعیت عمومی است که می تواند کمک به منحرف کردن اذهان از مشکلات دیگر است.

شاید بزرگترین عامل در بازی این است که چین فقط نیاز ندارد هنگ کنگ تقریبا به همان اندازه به عنوان آن استفاده می شود.

در 1990s هنگ کنگ اختصاص 27 درصد از اقتصاد چین ، در حال حاضر آن را نشان دهنده کمتر از 3 درصد است.

چین کلانشهر مانند شنژن پکن و شانگهای و چونگکینگ و گوانگژو دیده می شود رشد انفجاری پس از ’90s. به جای داشتن یک hub شهرستان جذب سرمایه گذاری خارجی و کارگران چین در حال حاضر دارای چندین و بدون نوار قرمز است که می آید با هنگ کنگ وضعیت خاص است.

این بدان معناست که دولت چین کمتر و کمتر انگیزه برای حفظ هنگ کنگ خوشحال و از لحاظ اقتصادی مستقل است.

چرا هنگ کنگ هنوز هم مسائل

چین شده است با تکیه کمتر و کمتر در هنگ کنگ برای سال در حال حاضر. شانگهای تبدیل به یک کسب و کار عمده hub جذب شرکت های چند ملیتی از سراسر جهان است. و شنژن یک کلان شهر به شمال هنگ کنگ رشد کرده است به یک انبوه مولد تولید نیروگاه است که به کمک تبدیل چین به بزرگترین صادر کننده است.

اما در هنگ کنگ وضعیت به عنوان یکی از آسیای برجسته ترین مراکز مالی خواهد بود سخت به لرزش. این شهر بدون درز رابط با غرب نه به ذکر است عظیم آن پورت آن را بسیار آسان به محل انجام کسب و کار با سرمایه گذاران جهانی.

برای خیلی از تاریخچه آن در هنگ کنگ است عمل به عنوان یک کلید شرق و غرب مجرا برای امور مالی جهانی و تجارت با تشکر در بخش های بزرگ به قوه قضائیه مستقل و تنظیم کننده است که تضمین یک ironclad حکومت قانون است.

اگر چه شرکت های چند ملیتی در حال حاضر اجرا از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ کسب و کار بین المللی و سرمایه گذاران اعتماد هنگ کنگ نظام حقوقی. عامل خارج از سرزمین اصلی چین سختتر گزاره با آن استبدادی نظام حقوقی و دقیق کنترل سرمایه.

بنابراین حتی اگر دلار هنگ کنگ کمک نمی کند تقریبا به همان اندازه به چین سالانه تولید ناخالص داخلی آن را به عنوان یک بار بود آن باقی مانده است چین تاسیسات به پول نقد از غرب است.

بسیاری از سرمایه گذاری مستقیم خارجی به جریان و خارج از چین از طریق هنگ کنگ.

شرکت های چینی نیز ترجیح می دهند هنگ کنگ که آن را به بالا بردن و قرض گرفتن پول است. نگاهی به این نمودار مقايسه مقدار پول نقد مطرح شده توسط سرزمین اصلی کسب و کار رفتن مردم در سراسر عمده مبادلات سهام. هنگ کنگ ارز غالب.

این شهر فقط به عنوان محبوب وقتی که می آید برای کمک به سرزمین اصلی کسب و کار قرض گرفتن پول نقد از طریق اوراق قرضه یا وام.

هنگ کنگ نیز به بانکداری خصوصی fintech و تجارت مشتقات. اما شاید بزرگترین تفاوت بین پکن و هنگ کنگ است که دسترسی به بازار ارز جهانی.

چین مورد استفاده در هنگ کنگ موسسات مالی برای کمک به سرپا نگه داشتن پول ملی خود. در ماه ژوئن اجرایی کری لام پرده برداری از یک پیشنهاد جدید برای تبدیل این شهر به یک برجسته تر دریایی مرکز یوان چین یک بخشی از یک طرح بزرگتر برای یکپارچه سازی بیشتر شهر با بازارهای مالی از سرزمین اصلی چین است.

برخی از کارشناسان می گویند این شهر را بزرگترین مزیت و موقعیت خود را به عنوان یک عمده دریایی بودجه مرکز برای دلار ایالات متحده است.

دلار هنگ کنگ دلار بوده است ثابت برای دلار آمریکا از سال 1983 است که کلید برای اطمینان از ثبات مالی. سرمایه گذاران به طور معمول احساس امن خود را ترک نقدی در هنگ کنگ و خرید و فروش در هنگ کنگ ارز محلی به دلیل آن را به راحتی تبدیل به دلار آمریکا

این است که یک بخش بزرگ از چه رو هنگ کنگ برای تبدیل شدن به برتر مالی توپی که در آن است امروز. و آن است که به گفته تحلیلگران یکی از مهم ترین کمک به چین است.

“آنچه را برای تغییر دلار هنگ کنگ بیش از سال است که, آن است که یک بخش بسیار کوچکتر از تولید ناخالص داخلی چین امروز نسبت به 20 سال پیش گفت:” راوی Agrawal مدیریت ویرایشگر سیاست خارجی. “اما حتی پس از آن است که هنوز یک جزء حیاتی در آن فراهم می کند که دلار تامین مالی برای بسیاری از چین شرکت های بزرگ که استفاده از دلار هنگ کنگ برای این واقعیت است. بنابراین هر گونه فشار از سوی ایالات متحده می تواند صدمه دیده است.”

برخی از چین ناظران می گویند که آمریکا تهدید به upend هنگ کنگ امتیازات ویژه ممکن است شامل محدود کردن شهر دسترسی به دلار آمریکا — یک حرکت است که می تواند تنظیم کردن یک دومینو شروع با سرمایه پرواز و اوج در یک ارز سقوط و زیان های بزرگ به سرمایه گذاران است.

اما این نتیجه است که بخشی از “سناریوی هسته ای” — که تحلیلگران فکر می کنم بسیار بعید است.

مالی hub در معرض خطر

هنگ کنگ ثبات اقتصادی بود و در سوال حتی قبل از اعلام نرخ جدید امنیت ملی قانون است.

هنگ کنگ در حال حاضر کاهش یافته است از سوم تا ششم از ماه سپتامبر سال 2019 به مارس سال 2020 در دو سالانه رتبه بندی از جهان مالی جهانی مراکز پیشی گیرد و توسط توکیو و شانگهای و سنگاپور — و با پکن انتهایی فقط پشت در شماره هفت.

2019 طرفدار دموکراسی تظاهرات به طور موثر تعطیل بازرگانی. هیچ کس بیرون رفتن از مغازه ها و رستوران ها بسته اولیه و گردشگری در زمان یک ضربه عظیم. که زوج با یک فضای فرسایش آزادی فرستاده قلمرو اقتصاد به رکود اقتصادی در سال 2019.

قانون جدید که میله براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی تنها در خدمت بیشتر به دامن زدن به ناآرامی در سراسر قلمرو.

بیش از 1300 شرکت های آمریکایی کار در هنگ کنگ و بیش از 80 درصد از شرکت های ایالات متحده در خاک مورد بررسی توسط اتاق بازرگانی آمریکا گفت: آنها نگران چین حرکت می کند به تصویب قوانین جدید امنیت ملی قانون با استناد به ترس بیش از تاثیر بالقوه در “اساسی و آزادی های مدنی.”

همچنین در خطر عمده امتیازات طولانی فراهم شده به هنگ کنگ تحت 1992 آمریکا-هنگ کنگ سیاست عمل می کنند. تجارت بین ایالات متحده و هنگ کنگ شد و حدود 66 میلیارد دلار در سال 2019.

بانک ملی استرالیا گفت: در یک توجه داشته باشید در 28 مه که آمریکا باز کرده است “درب ممکن است تعرفه های واردات از هنگ کنگ, ویزا محدودیت و یا دارایی های یخ برای مقامات بالا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر شروع به اقدام. وزیر امور خارجه مایک Pompeo جمعه اعلام کرد ویزای جدید محدودیت های چینی مقامات مسئول برای محدود کردن آزادی در هنگ کنگ است.

ایالات متحده دارای بیشترین پتانسیل برای تحمیل درد اگر این تصمیم به محدود کردن واردات از تکنولوژی حساس به هنگ کنگ مبتنی بر شرکت.

“دلار هنگ کنگ تبدیل خواهد شد درست مثل دیگر شهر چینی” گفت: Koepp. “برای آن دسته از شرکت هایی که منافع که در آن اطلاعات بسیار مهم می گویند سرمایه گذاری می گویند هر چیزی مربوط به پزشکی و یا اطلاعات کسب و کار هوش کسب و کار. خوب بسیاری از این عملیات ممکن است در نهایت رفتن به جایی مثل سنگاپور است که دیده می شود به عنوان untainted با تهدید از قوانین امنیت ملی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>