یک کارمند با این نسخهها کار در خط تولید باتری لیتیوم در یک کارخانه Tianneng باتری گروه شرکت ، با مسئولیت محدود در جولای 20, 2020 در Changxing شهرستان استان ژجیانگ چین.
قهوهای مایل به زرد Yunfeng | بصری چین گروه | گتی ایماژ

چین به احتمال زیاد تبدیل به بزرگترین اقتصاد جهان در چند سال و آن را در حال آماده سازی خود برای تغییرات عمده در تجارت بین المللی است.

در جهان را لرزاند توسط coronavirus همه گیر و تنش با ایالات متحده آمریکا دولت چین آمده است با این حال یکی دیگر از دسته ای از شرایط سیاست برای تقویت اقتصاد خود را این بار تحت مبهم چتر “دوگانه گردش.” این عبارت اشاره دارد به طور گسترده به دو دایره فعالیت های اقتصادی داخلی و خارجی — با تاکید بیشتر از قبل در کسب و کار در خانه.

هيات داوران از اینکه “دو گردش خون” نشان دهنده یک تغییر عمده در پکن سیاست های اقتصادی جدید و یا چگونه این مفهوم است که در همه.

اما مهمترین آنها در سطح بالا بحث سیاسی می آید تنها چند ماه قبل از مقامات برنامه ریزی برای آزادی اقتصادی چین طرح برای آینده دهه و نیم — 14 برنامه پنج ساله.

افزایش بحث های عمومی در چند هفته گذشته نیز کمک متبلور برخی از مفاهیم برای تجارت جهانی.

برای مثال اقتصاددانان در ICBC بین المللی مستقر در هنگ کنگ شرکت تابعه از غول های دولتی چینی بانک قرار داده اند از یک سری از یادداشت ها در چند هفته گذشته در “دو گردش.” یکی از گزارش ها در مورد پیامدهای چینی سیاست برای دور بعدی از جهانی شدن است.

نویسندگان با استفاده از دو نمودار. برای اولین بار نشان داد بین المللی اقتصاد متمرکز در ایالات متحده آمریکا به عنوان یک تقاضای جهانی hub.

دوم نقاشی جهان به سه بخش تقسیم شده — اروپا و آمریکای شمالی و آسیا — که در تعامل با یکدیگر در یک مقیاس منطقه ای. چین و آن “گردش داخلی” ایستاده در مرکز آسیا.

قبل از دور جهانی شدن: “جهان مسطح است’

دور جدید جهانی شدن: ‘چند مودال سازه’

منبع: ICBC بین المللی, CNBC ترجمه متن چینی

“این دو گردش’ سیاست نشان می دهد که چین را به رسمیت شناختن است که آن را نمی خواهد بود قادر به تکیه بر تجارت به عنوان مقدار برای دو دهه آینده به عنوان آن را برای دو مورد قبلی” استفان اولسون, محقق در غیر انتفاعی Hinrich بنیاد گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته.

او همچنین اشاره کرد که: “پیگیری عمیق ادغام اقتصادی با چین به طور فزاینده ای دیده می شود در ایالات متحده به عنوان یک اشتباه استراتژیک است که کار بسیار خوبی برای چین اما بطور قابل توجهی کمتر به خوبی برای ما است.”

در حال حاضر tit-for-tat تعرفه در تجارت چین در اختلاف با ایالات متحده در طول دو سال گذشته کاهش جریان کالا بین دو کشور.

در کشور منحصر به فرد بر اساس ایالات متحده است که هنوز چین بزرگترین مقصد برای صادرات است. اما در سال گذشته در بحبوحه افزایش تجارت تنش و آمریکای شمالی واگذار نقطه برای بالا شریک تجاری اتحادیه اروپا با توجه به چین آداب و رسوم اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات پایگاه داده.

این 10 کشور است که ارتباط جنوب شرق آسیا (ASEAN) شد چین بزرگترین شریک تجاری داده ها نشان داد.

“من موقعیت ایران در اقتصاد جهانی ادامه خواهد داد به افزایش روابط خود را با اقتصاد جهانی تبدیل خواهد شد و نزدیک و فرصت های بازار ما را به کشورهای دیگر را گسترش خواهد داد و (ما) تبدیل به یک میدان گرانشی برای جذب بین المللی کالا و کلیدی منابع” رئیس جمهور چین گفت: در یک سخنرانی در هفته گذشته در حالی که از شنیدن پیشنهادات خود را برای چین در آینده برنامه پنج ساله. که با توجه به CNBC ترجمه متن چینی انجام شده توسط رسانه های دولتی.

چین بسیاری از چالش های داخلی

در خانه, چین خود مناجات مشکلات به مقابله با. برخی از آنها جدید هستند از قبیل سیل سیل در جنوب این کشور در این سال که به دنبال شوک از شیوع کروناویروس. دیگر دیرینه مسائل را تنها تبدیل به برجسته تر مانند بالا تکیه بر بدهی برای رشد و محیط زیست است که به نفع شرکت های دولتی به بخش خصوصی اجرا کسب و کار. بخش خصوصی در تولید بسیاری از مشاغل در کشور است.

از دیدگاه یان Se, اقتصاددان ارشد در موسس اوراق بهادار بیشتر سیاست تاکید بر چینی ها در بازار تا حدودی یک یادآوری به دولت های محلی در مورد کاری که آنها باید انجام دهید برای بهبود محیط زیست داخلی. او انتظار دارد که بیشتر سیاست حمایت خواهد آمد برای سرمایه گذاری خارجی به کشور چین و عبور از مرز برای تجارت الکترونیکی است. که با توجه به CNBC ترجمه از چینی بیانیه.

به عنوان بازار چین رشد کرده است و چالش های تجارت مرزی باید افزایش بیشتر شرکت های خارجی در حال اتخاذ یک “چین چین” استراتژی. پکن با استقبال از سرمایه گذاری و تلاش های قابل توجهی برای نگه داشتن کسب و کار در کشور با وجود تنش های سیاسی.

در ماه جولای چین ثبت 12.2 درصد رشد در سرمایه گذاری مستقیم خارجی از یک سال پیش به $9.05 میلیارد, با توجه به وزارت بازرگانی. مشخص شده است که یک چهارم-ماه متوالی پس از افزایش ارتفاع از شیوع کروناویروس در اوایل فوریه.

در مقابل جهانی سرمایه گذاری مستقیم خارجی جریان انتظار می رود به سقوط 30 درصد در میان همه گیر با توجه به یک گزارش در ماه مه از سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

“پایتخت پادشاه است. اگر شما ارائه می دهد … یقین نسبت به دیگر (کشور) وجود خواهد داشت افرادی که به سرمایه گذاری” بروس اضطراب سخت و ناگهانی سر از ماکرو و استراتژی تحقیقات در چین رنسانس گفت: در یک مصاحبه تلفنی با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

به اضطراب سخت و ناگهانی این روند سرمایه گذاری خارجی و تغییرات در صادرات چین در حال حاضر اتفاق می افتد و تنها شتاب از شیوع کروناویروس.

مقامات و شرکت ها نیز در تلاش برای کمک به کسب و کار چینی تغییر تمرکز خود را به بازار داخلی است.

“تبدیل چین صادرات به سمت داخل در واقعیت چیز خوبی است بنابراین اقتصاد ما می تواند به توسعه پایدار و رشد” زو Hongcai معاون اقتصاد و سیاست کمیسیون در انجمن چین از سیاست های علم گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. “این خوب است برای بقیه جهان است.”

به طور بالقوه دردناک انتقال

برای همه صحبت از افزایش مصرف داخلی چه در پکن پیش بینی است و نه لزوما آنچه که اتفاق خواهد افتاد به خصوص در چند ماه آینده.

در حال حاضر “(داخلی) تقاضا رو به بهبود است اما آن را دشوار است برای بسیاری از تقاضا برای بازیابی به آنچه در آن بود قبل از این بیماری همه گیر” زو گفت. “به طور کلی تقاضا کاهش یافته است به دلیل وجود دارد جایگزین. … تا مردم نیاز به پیدا کردن دیگر انواع مشاغل و پس از این دوره گذار دردناک تر است.”

پس از تولید ناخالص داخلی قرارداد با 6.8 درصد در سه ماهه اول تعجب 3.2 درصد افزایش در سه ماهه دوم پشتیبانی شده توسط افزایش در سرمایه گذاری به خصوص برای املاک و مستغلات. خرده فروشی هنوز هم کاهش یافته است 1.1% در ماه جولای به عنوان رشد در خرید آنلاین نمی شد به اندازه کافی برای جبران به طور کلی رها کردن.

“مصرف خواهد بود نه اقتصادی راننده این سال یا سال آینده برای اطمینان حاصل کنید. از آن خواهد شد سرمایه گذاری و صادرات” Dan Wang شانگهای-بر اساس اقتصاددان ارشد در هانگ سنگ در چین گفت: در یک مصاحبه تلفنی هفته گذشته است. “به افزایش مصرف و یا سهم خود را به رشد چین را به انجام برخی از اصلاحات عمده در توزیع درآمد و یک مشکل بزرگ در حال انجام است که این دولت متعلق به شرکت اصلاحات است.”

اما در دراز مدت فشار شتاب برای چین را که از shift سمت تکیه بیشتر خود را در آن بازار است.

یکی از دلایل چین است جمع “دو گردش” است که از آنجا که این کشور در حال رشد است در جهانی برجستگی هر چه آن را به یک اثر قابل توجهی به کشورهای دیگر چگونه ارزیابی مجدد وابسته به آنها می خواهند به غول های آسیایی وانگ گفت.

“من فکر می کنم این عبارت این است که عمدتا برای مقابله با این خطر از ایالات متحده,” او گفت: “چین می خواهد به مطمئن شوید که آن را هنوز هم دارای یک نقش مرکزی در زنجیره تامین جهانی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر