از سال 1980 تا اواخر 2010s, Audi رفت و از یک also-ran در میان آلمانی ماشین های لوکس مارک به یک رقیب جدی برای بی ام و مرسدس بنز. در حال حاضر آن است که دوره نقاهت بعد از چند اخیر دچار سردرگمی است و تلاش برای تبدیل خود را برای دوران جدید برق.

آلمانی لوکس خودروساز در سال گذشته آغاز شد ارائه توسط e-tron به طور کامل SUV الکتریکی برای اولین بار از چند باطری وسایل نقلیه با نام تجاری در حال برنامه ریزی برای انتشار بیش از چند ماه آینده.

آئودی را تبدیل به یک نام تجاری سنگین در وسایل نقلیه الکتریکی است که بخشی از آن پدر و مادر فولکس واگن را گسترده تر تعهد به برق در پی یک دیزل آزمون تقلب و رسوایی که لرزاند VW به هسته اصلی آن است.

این نیز بخشی از یک محصول تعمیرات اساسی این برند شده است امیدوار کننده پس از بالا برنج اذعان مختصری رکود در خرید و فروش. پس از سال ها از رشد اقتصاد جهانی آئودی فروش سقوط 3.5 درصد در سال 2018 است. در نوامبر سال 2018 با نام تجاری ایالات متحده فروش نیز شکست بیش از 100 ماه رگه هایی از سال بیش از سال رشد ماهانه کلاه به طول انجامید به حال از نوامبر 2009.

در زمان آئودی نسبت داده و آن را به شرایط دشوار بازار و چالش های ارائه شده توسط اروپا سوئیچ به سراسر جهان هماهنگ نور تست خودرو روش تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات استاندارد.

“ما در حال حاضر در به چالش کشیدن فاز” گفت: آئودی مدیر عامل برام Schot در شرکت 2018 گزارش سالانه. “ما پایدار اقتصادی موفقیت ما سودآوری و آینده ما زنده ماندن در معرض خطر هستند.”

E-tron تنها شده است در دسترس در ایالات متحده آمریکا از ماه مه سال 2019 و به عنوان Dec. 31 فروش فقط بیش از 5000 واحد در کشور است.

این یک قمار بزرگ است, اما با نام تجاری برخی از تجربه با به طور کامل بازسازی خود. در سال 1980 آئودی بود به شدت آلوده توسط یک unintended acceleration رسوایی که فرستاده فروش توفنده. بیش از دو دهه آینده آئودی بازرسی و نگهداری آن در خط تولید بود و زود به بازی یکپارچه سازی ویژگی های با تکنولوژی بالا به آن اتومبیل و بسیار محبوب شد با لوکس خریداران از به اصطلاح هزاره نسل.

در حال حاضر آن است که ورود به بازار برق که در آمریکا تمام شده است اما کنترل شده توسط تسلا — یکی دیگر از نام تجاری است که به نظر می رسد باید مورد توجه نوعی از تعصب و فناوری متمرکز بر مصرف کنندگان که رفتند به آئودی فقط چند دهه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im