چگونه قدیمی دهه مفهوم طراحی است تغییر بهره وری انرژی ساختمان

زرگر خیابان در شهر نوریچ برنده RIBA Stirling Prize برای 2019.

تیم کراکر

این ساختمان زندگی می کنیم و باید برای دیدار با طیف گسترده ای از نیازهای این که آیا آن یک بلوک در وسط شهر و یا یک خانه کوچک در حومه شهر.

فکر می کنم از یک ساختمان متوسط: می توان آن را تنظیم رادیاتور فن و سیستم های تهویه مطبوع در حالی که اقدامات اساسی مانند باز و بسته شدن درب یا پنجره نیز می تواند موثر باشد. امروز فن آوری هوشمند اجازه می دهد تا بسیاری از این لوازم به کنترل از راه دور با استفاده از گوشی های هوشمند است.

شما فقط نیاز به نگاه خود را ماهانه قبض آب و برق می دانم که زندگی در یک ساختمان — می شود آن را بزرگ یا کوچک — هزینه پول.

تاثیر ساختمان بر محیط زیست نیز یک نگرانی است. با توجه به آژانس بین المللی انرژی نهایی انرژی در ساختمان با استفاده از آمار حدود 3,060 میلیون تن معادل نفت (Mtoe) در سال 2018 از 2,820 Mtoe در سال 2010.

سوخت های فسیلی’ به اشتراک گذاری در ساختمانها با استفاده از انرژی بود و در 36 درصد در سال 2018 به آژانس بین المللی انرژی می گوید: یک قطره کوچک در مقایسه با 38 درصد در سال 2010.

این ‘Passivhaus’ مفهوم

آن را تعجب آور نیست که همانطور که مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای آگاهانه در مورد پایداری و تاثیر انسان بر محیط زیست, یک ایده است که تبدیل شدن به با نفوذ است منفعل خانه – و یا Passivhaus – مفهوم.

برای اولین بار در جهان منفعل خانه ساخته شده بود در شهر دارمشتات آلمان در اوایل 1990s. با توجه به منفعل خانه موسسه بود که در سال 1996 تاسیس شده است و همچنین بر اساس در دارمشتات مفهوم است که مبتنی بر پنج اصل: برتر ویندوز; مهر و موم شده ساخت و ساز; تهویه با بازیابی حرارت; کیفیت عایق; و حرارتی پلی استور رایگان طراحی. به منظور گواهی به عنوان یک منفعل خانه یک ساختمان برای دیدار با طیف وسیعی از جزئیات دقیق ضوابط.

امروز این مفهوم در ادامه به تاثیر معماران و طراحان در سراسر جهان است. 2019 برنده معتبر موسسه سلطنتی معماران بریتانیا (RIBA) استرلینگ جایزه که جایزه به بهترین ساختمان جدید در انگلستان — شد زرگر خیابان توسعه حدود 100 کم افزایش خانه در شهر نوریچ. با توجه به RIBA توسعه “در دیدار دقیق ‘Passivhaus’ استانداردهای زیست محیطی.”

همه از خانه های مدینه می گوید: جنوبی به منظور “حداکثر رساندن خورشیدی به دست آوردن” در حالی که هر دیوار بیش از 600 میلی متر ضخامت دارد. علاوه بر این, ظریف تلاش ساخته شده است برای افزایش عایق: این شامل صندوق های پستی نصب شده در خارجی ایوان به جای درب برای مقابله با مخفف کلمه تری نیتروتولوئن.

نمونه های دیگر از منفعل و ساختمان ها شامل مدارس و ساختمان های اداری و کارخانه های خانه منفعل موسسه می گوید.

‘نرم’ مزایای

چقدر مهم خواهد منفعل طراحی می شود در سال های آینده ،

“این است که آینده ساخت و ساز – ساختمان بهتر” Giorgia Tzar, associational, مدیر بین المللی منفعل خانه انجمن گفت CNBC از طریق ایمیل.

“خانه منفعل ساختمان های پایدار نه تنها به دلیل آنها به آخرین ساخته شده است اما آنها عملیاتی کاهش انرژی و در نتیجه عملیاتی تولید گازهای گلخانه ای — فوق العاده” Tzar اضافه شده است.

Tzar در ادامه به توضیح است که منفعل و ساختمان ها ارائه شده “نرم” و یا غیر مستقیم مزایایی از قبیل کاهش هزینه های در حال اجرا از یک ساختمان به علت کم گرمایش سرمایش و تقاضا است.

در واقع شرکت معماری درگیر در زرگر خیابان پروژه میخائیل ثروت می گوید طراحی آن در نظر گرفته شده بود به ارائه ساکنان با لوایح سوخت در حدود 150 پوند ($191.18) در سال است.

کارل دسای از انگلستان شورای ساختمان سبز (UKGBC) توضیح داد: به CNBC که یکی دیگر از مزایای مهم بود “تعامل با محیط طبیعی و حصول اطمینان از که ساختمان پاسخگو به چه خارجی.”

“که … ایجاد می کند بهتر است فضای داخلی و همچنین” دسای که مدیر پروژه برای پیشبرد خالص صفر در UKGBC, اضافه شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>