خانه گذشت یک coronavirus طرح امداد اولیه روز شنبه پس از ساعت ها مذاکرات میان حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نحوه بلانت آسیب اقتصادی جهانی همه گیر.

اتاق تایید 110-صفحه لایحه به منظور کمک به مصرف کنندگان و کارگران walloped با شیوع کمتر از یک ساعت پس از متن منتشر شد. اندازه گیری در گذشت قریب به اتفاق 363-40-1 رای دادن.

این قانون در حال حاضر به مجلس سنا. بالا اتاق سمت چپ واشنگتن برای آخر هفته و نمی خواهد که یک فرصت به آن را تایید کند تا هفته آینده.

این علائم تنها یک قطعه از این به احتمال زیاد کنگره پاسخ به کروناویروس که مختل آمریکا زندگی و فعالیت های اقتصادی است. کنگره در حال حاضر مورد تایید $8.3 میلیارد دلار در هزینه های اضطراری برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را گسترش. مجلس نانسی پلوسی شده نیاز به تصویب یک سوم اندازه گیری برای پاسخ به شیوع بیماری است.

سردرگمی در اقتصادی طرح امداد سرنوشت در طول روز جمعه به عنوان coronavirus گسترش یافته است. قبلا پلوسی نوشت: به همکاران که “ما مفتخریم به توافق” با کاخ سفید است. اما پس از 7:30 p. m. ET دوم-رتبه بندی دموکرات در خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت حزب او تا به حال نه در واقع یک توافق نهایی با کاخ سفید است.

بعد هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز حمایت خود را از بسته – یک کلید برای حمایت آمریکا و با احتیاط در مورد حمایت از آن است.

در یک سری از توییت رئیس جمهور گفت: “من به طور کامل پشتیبانی از” قانون مذاکره با پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. او خواست خواهان و دموکرات ها در مجلس برای حمایت از این لایحه گفت: به نظر می رسد به جلو به امضای آن “ASAP!”

زمانی که پلوسی اعلام کرد که قرارداد او گفت: این قانون شامل موارد زیر است:

  • رایگان coronavirus تست برای همه کسانی که به آن نیاز دارید از جمله کسانی که بدون بیمه
  • تا دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی ترک
  • قوی تر بیمه بیکاری برای کارگران furloughed
  • Buttressing ضربه محکم و ناگهانی و سایر برنامه های غذایی برای کودکان و سالمندان
  • پول بیشتر برای مدیکید مشترک دولت فدرال و دولت برنامه بیمه برای آمریکایی های کم درآمد

معاون نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.

سارا Silbiget | بلومبرگ | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیحات خود را از معامله طراحی شده در بخش برای ارام کردن ایران نگرانی. او نوشت که آن را “به دنبال خواهد داشت جهت من به صورت رایگان CoronaVirus آزمون و پرداخت مرخصی استعلاجی برای ما نهفته کارگران آمریکایی.”

رئیس جمهور همچنین گفت که او کارگردانی Mnuchin و کار, منشی, یوجین Scalia “به موضوع قوانین و مقررات است که ارائه انعطاف پذیری به طوری که در هیچ راه خواهد کسب و کارهای کوچک بود صدمه دیده است.”

پلوسی برای اولین بار اعلام کرد یک معامله تنها در حدود دو ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او مخالفت یک نسخه دموکراتیک حمایت طرح است. در اوایل کنفرانس تماس, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی نیز گفت: ایران با اعضای او هنوز رتبهدهی نشده است از حمایت این قانون است. او در نهایت بازگشت این لایحه است.

فراگیر مفاد شرح داده شده توسط پلوسی تا حد زیادی همسان adeveloping توافق او توضیح می دهد که پنج شنبه شب. پلوسی و Mnuchin تا به حال 20 جداگانه مکالمات در روز جمعه از جمله برخی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز کاخ سفید در کنفرانس خبری با توجه به پلوسی سخنگوی جلب Hammill.

در یک توجه داشته باشید به همکاران شب جمعه پلوسی گفت که “از آنجا که آن را ضروری است برای ما قانون تصویب مجلس توسط این آخر هفته آن نیاز شدید و مداوم مذاکرات برای آنچه که می توانست گریزان توافق است.” او گفت: دموکرات ها که اکثریت در اتاق می گذشت یک طرح بر روی خود را دارند اما می خواستم برای نشان دادن آنها می تواند تصویب قانون برای پاسخ به بحران ها با جمهوری خواهان.

نه تنها خانه و می خواهید برای پاسخ به سرعت به بحران بلکه آن را به یک برنامه ریزی تعطیلات هفته آینده.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران شب جمعه اگر او صحبت کرد به تهمت این هفته پلوسی در پاسخ “وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است.”

در همان کنفرانس خبری Hoyer به نام پیشنهاد خوب “بیل”. او افزود: “آن را به عنوان خوب به عنوان ما فکر آن را می تواند اما وضع است و دادن و گرفتن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و مراحل را به تلاش برای کاهش آسیب در روز جمعه به عنوان چهره او واکنش برای دولت او در پاسخ به بحران است. او اعلام اضطراری ملی گفت: او را به طور موقت چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی فدرال و کارگردانی دولت برای خرید نفت خود را برای ذخیره استراتژیک.

گسترش coronavirus بحران منجر به ترس از گسترده اقتصادی اختلال و کارگران یا بیمار یا گذاشته شده توسط کسب و کار بروز شیوع قادر به پایان می رسد دیدار. عمده شاخص های سهام ایالات متحده تمام افتاد حداقل 8% در این هفته با وجود افزایش در روز جمعه ،

ایالات متحده بیش از 1700 مورد از این بیماری کروناویروس COVID-19 و حداقل 40 نفر کشته شده اند از آن با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. گسترش سریع coronavirus در کشورهای دیگر و تهمت عمومی نظرات به انتقال آن در اینجا باید منجر به نگرانی در مورد توانایی دولت برای رسیدگی به تست و ظرفیت ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی برای درمان بیماران است.

شیوع دارای طرح میتوانست زندگی آمریکایی. ایالات و شهرستانها را به حالت تعلیق در مدرسه و یا ممنوع اجتماعات بزرگ.

لوئیزیانا شد اولین دولت برای به تاخیر انداختن آن ریاست جمهوری اولیه با توجه به این ویروس به عنوان نامزد باید به طور موثر متوقف مبارزات در فرد به دلیل آن است. ورزش لیگ مانند NBA و NHL را به حالت تعلیق در فصل خود در حالی که NCAA لغو آن جنون مارس بسکتبال مسابقات.

— CNBC ایامون Javers کمک به این گزارش

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im