روابط خارجی مجلس رئیس انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای گزارش سلیمانی کشتن

ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی (C) حضور رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای (دیده نشده) در دیدار با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (IRGC) در تهران در سپتامبر 18, 2016.

استخر | دفتر مطبوعاتی رهبر ایران | Anadolu Agency | گتی ایماژ

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس روز جمعه لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای این ادعا در یک گزارش جدید که آن را به حال قدرت به منظور بحث قتل در ماه گذشته از ایران ژنرال قاسم سلیمانی در عراق تحت کنگره مجوز در سال 2002 برای استفاده از نیروی نظامی علیه عراق است.

تشکر. الیوت انگل D-n. y. کمیته رئیس استدلال کرد که دولت جدید گزارش به کنگره در مورد Jan. 3 حمله سلیمانی “به طور مستقیم در تضاد با رئیس جمهور غلط ادعا که او حمله به ایران برای جلوگیری از یک حمله قریب الوقوع در برابر ایالات متحده و پرسنل سفارتخانه.”

“دولت توضیح در این گزارش هیچ اشاره ای به هر گونه تهدید قریب الوقوع و نشان می دهد که توجیه رئیس جمهور ارائه شده به مردم آمریکا بود و کاذب ساده و ساده گفت:” Engel در یک بیانیه آماده.

او و دیگر دموکرات ها در حال حاضر شد و شک و تردید در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قانونی و منطقی برای حمله بدون اجازه قبلی از کنگره است.

دولت گزارش شده جمعه می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن “به کارگردانی این اقدام در پاسخ به پدیده یک سری از حملات در ماه قبل با ایران و ایران-بازگشت شبه نظامیان در نیروهای ایالات متحده و منافع خود در منطقه خاور میانه است.”

این گزارش همچنین گفت که حمله سلیمانی در بغداد فرودگاه شد “مطابق با” یک “دیرینه تفسیر رئیس جمهور قدرت” در هر دو ماده دوم قانون اساسی سال 2002 مجوز استفاده از نیروی نظامی در عراق است.

انگل در بیانیه خود به نام که استدلال “مضحک است.

“به مسائل بدتر, برای جلوگیری از داشتن برای توجیه اقدامات خود به کنگره دولت به دروغ ادعا می کند کنگره در حال حاضر مجاز به اعتصاب تحت 2002 جنگ عراق قطعنامه” Engel گفت.

“این تئوری حقوقی پوچ است. 2002 مجوز تصویب شد برای مقابله با صدام حسین,” او گفت:. “این قانون هیچ ربطی به ایران یا ایرانی مقامات دولتی در عراق است.”

رئیس جمهور افزود: “به نشان می دهد که 18 سال بعد این مجوز می تواند توجیه قتل یک مقام ایرانی امتداد قانون فراتر از هر چیزی کنگره تا کنون در نظر گرفته شده. من خوشحال برای پیوستن به بسیاری از همکاران من در رای گیری برای لغو منسوخ جنگ عراق مجوز و من امیدوارم که مجلس سنا را به دنبال کت و شلوار.”

در گزارش خود در این اداره گفت: هدف از حمله قاسم سلیمانی که “برای حفاظت از ایالات متحده پرسنل برای جلوگیری ایران از برگزاری یا حمایت از حملات بیشتر علیه نیروهای ایالات متحده و منافع به تنزل ایران و [آن] Qods Force-حمایت شبه نظامیان’ توانایی برای انجام حملات و به پایان, ایران, استراتژیک تشدید حملات و تهدید برای منافع ایالات متحده.”

در زمان مرگ او سلیمانی 62 بود که ارتش آمریکا نیروی قدس سپاه پاسداران خارجی عملیات بال از نخبگان شبه نظامی سپاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: پس از این اعتصاب که سلیمانی برنامه ریزی شده بود قریب الوقوع حمله به آمریکایی ها و به عنوان نتیجه مجبور به متوقف شود.

یک هفته پس از قتل, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: “بدون شک وجود دارد که وجود دارد یک سری از حملات قریب الوقوع که رسم توسط قاسم سلیمانی.”

اما Pompeo, در مصاحبه با فاکس نیوز افزود: “ما نمی دانیم دقیقا زمانی که ما به نمی دانم دقیقا کجا بود اما واقعی” Pompeo گفت: در مصاحبه ای که پخش پنج شنبه شب در رادیو فردا.

ان بی سی نیوز گزارش داد در اواسط ژانویه که تهمت مجاز سلیمانی کشتن هفت ماه قبل از او در واقع کشته شد.

“ریاست جمهوری بخشنامه در ژوئن آمد با این شرط که مغلوب ساختن پیشی جستن را نهایی signoff در هر عمل خاص به کشتن سلیمانی” ان بی سی گزارش با استناد به پنج کنونی و سابق ارشد مقامات دولت.

ان بی سی نیوز به ذکر است که زمان آن رهنمود “می تواند به تضعیف” دولت در حال حاضر علنا اظهار داشت منطق برای کشتن.

دولت گزارش روز جمعه گفت که ماده دوم قانون اساسی قدرت رئیس جمهور به عنوان فرمانده کل قوا “به طور مستقیم با استفاده از نیروی نظامی برای حفاظت از کشور از یک حمله یا تهدید به حمله قریب الوقوع و برای محافظت از مهم منافع ملی است.”

“مقاله دوم در نتیجه مجاز جمهور به استفاده از زور علیه نیروهای ایران یک دولت مسئول انجام و هدایت حملات علیه نیروهای ایالات متحده در منطقه” گزارش استدلال کرد.

این گزارش همچنین گفت که در سال 2002 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی علیه عراق, رئیس جمهور قدرت را به استفاده آمریکا نیروهای نظامی “را به عنوان او تعیین می شود لازم و مناسب” به منظور دفاع از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی در برابر تهدید ناشی از عراق است.

در حالی که عراق در اواخر صدام حسین بود که تمرکز اولیه آن اساسنامه این گزارش اشاره می کند که اساسنامه طولانی استفاده شده است به “اجازه استفاده از زور به منظور ایجاد ثبات و دموکراتیک عراق و مقابله با تهدیدات تروریستی ناشی از عراق است.”

از جمله استفاده از زور می تواند آدرس “تهدید به ایالات متحده مطرح شده توسط شبه نظامیان و گروه های تروریستی و یا دیگر گروه های مسلح در عراق” در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>