آمریکا اصرار بوئینگ به فدرال کمک به گیاهان تعطیل بیش از coronavirus همه گیر

کارگران مونتاژ بوئینگ 787 Dreamliner در بوئینگ در اورت کارخانه در اورت واشنگتن است.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالات متحده آمریکا به نمایندگی از واشنگتن خواسته اند که بوئینگ برای پذیرفتن کمک دولت برای کمک به آب و coronavirus همه گیر پس از هواپیما ساز ارشد اجرایی خودداری کردند در امکان دولتی سهام عدالت در بورس برای تسکین.

“با توجه به آسیب شدید ملت صنعت هوا و فضا و زحمتکش مردان و زنان در شرکت بوئینگ در حال تجربه در طول این همه گیر ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید با استفاده از کمک های اقتصادی ارائه شده توسط مراقبت در عمل برای حفاظت از هزاران شغل در شرکت بوئینگ در ایالت واشنگتن و در سراسر کشور” گفت: نامه ارسالی دوشنبه به بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون از Rep. Rick Larsen واشنگتن دموکرات و رئیس خانه حمل و نقل هوایی فرعی و شش تن دیگر از نمایندگان مجلس از دولت که در آن بوئینگ در مورد استخدام 70,000 مردم است.

بوئینگ هنوز تصمیم نگرفته که آیا آن را برای درخواست فدرال کمک های اولیه است و در انتظار راهنمایی از وزارت خزانه داری در مورد شرایط و الزامات مورد نیاز برای امداد با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. به 2 تریلیون دلار بسته کمک کنگره به تصویب در ماه گذشته شامل میلیاردها دلار برای بیمار کسب و کار از جمله $17 میلیارد دلار وام برای “کسب و کار حیاتی برای حفظ امنیت ملی” که بوئینگ است که انتظار می رود به واجد شرایط. بوئینگ در ماه گذشته گفت که به دنبال 60 میلیارد دلار کمک را برای خود و عظیم آن زنجیره ای از تامین کنندگان.

Calhoun در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار در ماه گذشته گفت که او مخالف ایده یک دولت سهام در بورس فدرال برای کمک. وزارت خزانه داری دستورالعمل برای $17 میلیارد دلار وام های منتشر شده در ماه گذشته, اجازه به دولت برای دریافت یک حکم یا سهام در قرض.

“همه ما می خواهیم به مطمئن شوید که بازارهای اعتباری هستند برای کسب و کار باز است.” اگر دولت نیاز به یک سهام “ما فقط نگاه همه گزینه های دیگر و ما باید مقدار زیادی از آنها.”

بوئینگ روز جمعه اعلام کرد این امر به طور نامحدود گسترش و خاموش کردن هواپیما تولید در منطقه سیاتل است. در دوشنبه, آن گفت: این امر تعلیق عملیات در یک کارخانه در کارولینای جنوبی که در آن باعث می شود 787 Dreamliner هواپیما به عنوان coronavirus همچنان به گسترش توقف تولید این شرکت از هواپیماهای تجاری.

بیش از 130 کارکنان بوئینگ آزمایش مثبت برای COVID-19 سخنگوی گفت.

“با توجه به آسیب شدید ملت صنعت هوا و فضا و زحمتکش مردان و زنان در شرکت بوئینگ در حال تجربه در طول این همه گیر ما امیدواریم که شما در نظر بگیرید با استفاده از کمک های اقتصادی ارائه شده توسط مراقبت در عمل برای حفاظت از هزاران شغل در شرکت بوئینگ در ایالت واشنگتن و در سراسر کشور” نمایندگان مجلس نوشت.

از آنها خواسته بوئینگ که آیا این امر از بین بردن اخراج و حفظ کامل حقوق و مزایای, و همچنین به طور منظم نیروی انسانی “زمانی که پزشکی امن” و همچنین آنچه در پادمان این امر پیاده سازی برای جلوگیری از گسترش ویروس ها در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>