هات داگ های زنجیره ای ناتان معروف را بازگشت به 1.2 میلیون دلار آن دریافت شده به عنوان یک کسب و کار کوچک فدرال نجات وام

یک فرد با پوشیدن ماسک محافظ می رسد را انتخاب کنید تا مواد غذایی در یک ناتان رستوران معروف در نزدیکی جزیره ادم ساده لوح مرور در بروکلین شهر نیویورک در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است.

هالی Pickett | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

هات داگ و رستوران شرکت ناتان معروف گفت که آن را دریافت $1.2 میلیون وام زیر چک Protection Program (PPP) و بازگشت پول به گفته یک ثانیه پر کردن.

این شرکت گفت: آن اعطا وام در آوریل 21, با توجه به 8-K. ناتان گفت: این اعمال قبل از راهنمایی های جدید از دولت فدرال به شدت دلسرد شرکت های عمومی از تشکیل پرونده برای وام.

به عنوان یک نتیجه از راهنمایی های جدید, “شرکت تعیین کرده است به بازپرداخت و بازگشت کل مبلغ PPP وام به قرض دهنده.” این حرکت باعث می شود ناتان آخرین در جریان داد و ستد عمومی شرکت برای اعلام برنامه های وام به بازگشت پول.

این شرکت بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

ناتان گفت: کسب و کار خود شده است توسط نهفته Covid-19 شیوع بیماری که باعث شده است که رستوران تعطیل, با توجه به پر کردن.

“عملیات در شرکت ما متعلق به رستوران و ما franchisees’ رستوران شده اند مختل,” این شرکت گفت: در این پرونده. “تنها سه نفر از ما و چهار شرکت متعلق به رستوران ها در حال حاضر باز هستند و این سه شرکت متعلق به رستوران ها تنها با ارائه مواد غذایی از طریق را خارج و تحویل به عنوان ما در حال ممنوع از ارائه ناهار خوردن در صندلی و سرویس در رستوران ما. اکثر ما franchised برگزار می گردد مکان شده اند به طور موقت بسته شده است.”

ناتان دارای یک درپوش بازار بیش از 250 میلیون دلار و فروش بیش از 700 میلیون سگ در سال گذشته با توجه به وب سایت این شرکت.

اصلی شرکت تولید کننده Smithfield مواد غذایی است که تا به حال به بسته گیاهان به دلیل شیوع بیماری در میان کارکنان. اما ناتان گفت: “ما پیش بینی است که به سرعت در حال تحول COVID-19 شیوع خواهد شد که یک ماده اثر سوء بر ما عرضه هات داگ بیش از چند ماه آینده” با توجه به تشکیل پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>