بیمارستان ها در حال لغو اعمال جراحی الکتیو به ایجاد فضا برای یک پتانسیل سیل coronavirus بیماران

FS Productions | تترا تصاویر | گتی ایماژ

مرکز پزشکی تافتز در ماساچوست آغاز شده و خواستار بیماران در اوایل این هفته به برنامه ریزی مجدد روش انتخابی مانند زانو و تعویض مفصل ران و حتی سالانه امتحانات فیزیکی پس از آن می تواند آماده برای هجوم بيماران مبتلا به کوروناویروس.

“همانطور که ما شروع به دیدن که ما قرار بود به صورت یک موضوع مهم با همه گیر ما شروع به نگاه در آنچه که ما می تواند به کاهش موارد اجتماعی فاصله” توضیح نظام سلامت مدیر عامل شرکت مایکل Apkon توسط تلفن.

“ما همچنین شاهد یک واقعیت محدود سهام از جمله تجهیزات حفاظت شخصی در سراسر صنعت” او ادامه داد. یکی دیگر از نگرانی را برای بیمارستان به گفته دکتر Apkon شد ساخت فضای بیشتر coronavirus بیماران. بسیاری از روش انتخابی در جریان است می تواند نیاز یک بیمار به باقی می ماند در بیمارستان به مدت پنج روز و این وضعیت می تواند به نوبه خود برای بدتر از آن زمان است.

“ما به این حد در یک روز خوب,” او گفت: با اشاره به مراقبت های ویژه بیمارستان ظرفیت واحد.

به عنوان این هفته coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا به صعود به بیش از 2000 نفر است. تعدادی انتظار می رود که به سنبله بالاتر هنوز هم به عنوان تست را گسترده تر می شود.

بیمارستان در ایالات متحده رو به رو هستند نصب فشار برای جلوگیری از انجام انتخابی و غیر فوری روش است که نشان دهنده یک تکه بزرگ از درآمد سالانه خود را. مقامات بهداشت عمومی می ترسند که اگر این عمل جراحی در ادامه آنها sap مهم منابع و منابع که ممکن است مورد نیاز برای جدی ترین coronavirus موارد است. نیز وجود دارد یک نگرانی که در خطر سالمندان می تواند آمد به بیمارستان برای یک عمل آنها نمی بلافاصله باید به جای منزوی خود را در خانه افزایش شانس بیمار شدن.

“ترجیح من این است که آنها (بیمارستان) لغو و به شدت در حال حاضر گفت:” اندی Slavitt سابق مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در دولت اوباما. “من امیدوارم که آنها شروع به انصراف از چیزهایی که سطح شیب دار به طوری که آنها نمی مسدود کردن دیگر قطعات سیستم مانند تخت ICU و استفاده از منابع.”

“هر بیمارستان, سیستم بهداشت و درمان و جراح باید متفکرانه بررسی تمام برنامه ریزی روش انتخابی با یک برنامه برای به حداقل رساندن, به تعویق انداختن یا لغو electively برنامه ریزی عملیات endoscopies و یا دیگر روش های تهاجمی تا ما گذشت پیش بینی نقطه عطف در قرار گرفتن در معرض نمودار” نشان می دهد کالج آمریکایی جراحان. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر کرده است و حتی قوی تر راهنمایی در مناطق ضربه سخت coronavirus از جمله شهرستان سانتا کلارا به طور خاص بیان کرد که بیمارستان “لغو انتخابی و غیر فوری روش.”

کسب و کار به عنوان معمول برای برخی از

اما برای بسیاری از بیمارستان ها این کسب و کار به عنوان معمول — حداقل در حال حاضر.

این تصمیم به تاخیر و یا لغو موارد است به خصوص دشوار است برای بسته های پول در بیمارستان های کارشناسان بهداشت می گویند. این روش نشان دهنده یک منبع عمده ای از بودجه برای سیستم های سلامت و اغلب در اولویت قرار داده شده بیش از اورژانس جراحی. اخیر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که بیمارستان های کسب درآمد در حدود 700 دلار بیشتر در هر انتخابی پذیرش از هر بیمار بستری شده از طریق اورژانس ،

“بله من در مورد امور مالی,” دکتر گفت: Apkon زمانی که خواسته در مورد ضربه زدن به سیستم های بهداشتی. “اما تاثیر مالی برای آنچه که ما در حال رفتن را از طریق با کاهش سرعت در کلینیک ما محدودتر در مقایسه با تاثیر گسترده تر است که این بیماری همه گیر خواهد شد.”

ساتر سلامت در منطقه خلیج سان فرانسیسکو تایید آن نشده است لغو اعمال جراحی الکتیو.

برخی از آنها در حال گرفتن بیشتر مراحل آزمایشی از صدور گسترده لغو شد. دکتر جفری Swisher رئیس بخش بیهوشی در مرکز پزشکی کالیفرنیا اقیانوس آرام گفت: بسیاری از بیمارستان ها از جمله خود او را “الگوریتم در محل” برای هدایت تصمیم گیری است. این تکنولوژی دکتر Swisher گفت: می تواند کمک به تعیین اگر و هنگامی که به تاخیر و یا لغو روش انتخابی بستگی به عواملی مانند تعداد coronavirus موارد و میزان بیماران که به بیمارستان.

دیگر سیستم های سلامت باید تشکیل یک پانل بشر کارشناسان برای کمک به آنها را کشف کردن چه باید بکنید. در دانشگاه سان فرانسیسکو برخی از غیر فوری انتخابی فولاد موارد در حال حاضر لغو شده است. اما رفتن به جلو یک سخنگو گفت: “ما یک پروسه بررسی که شامل فولاد صندلی و حومه از عمل رهبری به اطمینان دهم که ضروری ترین موارد رفتن به جلو.”

روش به احتمال زیاد به تعویق افتاد کسانی هستند که نیاز بیماران را به باقی می ماند در بخش مراقبت های ويژه و یا هواکش برای چند روز نشان می دهد Mudit Garg, مدیر عامل شرکت Qventus یک شرکت است که با این نسخهها کار با سیستم های سلامت برای درک عملیات خود را.

مانوهر شرکت به تازگی توسعه یافته تجسم داده است که شامل انواع منابع داده ها به نقشه از بزرگترین بینی زنجیره تامین شکاف. اگر coronavirus همچنان به گسترش او انتظار دارد که بسیاری از بیمارستان ها می تواند اجرا حیاتی و تجهیزات پزشکی و لوازم دیگر به سرعت در برخی از کشورها. وجود دارد همچنین ممکن است چالش های انتقال بیماران از کوچکتر بیشتر بیمارستان های روستایی به آنهایی که بزرگتر است.

“برای بسیاری از بیمارستان ها از آن و بعد فورا رفت واز به نقطه که در آن آنها نیاز به لغو در مجموع” گفت: مانوهر. “اما آنها نیاز به آماده را به آن تماس بگیرید به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>