بیمارستان در سراسر ایالات متحده آماده برای شیوع کروناویروس برای تبدیل شدن به جهانی همه گیر

یک زن می پوشد یک ماسک در محله چینی ها پس از شیوع رمان coronavirus در شیکاگو, ایلینوی, ایالات متحده در ژانویه 30 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | ایسنا

“این زمان برای باز کردن خود برنامه های همه گیر و ببینید که همه چیز در نظم” آن Schuchat بالا رسمی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواست بیمارستان ها در هفته گذشته.

“برای مثال” او ادامه داد: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به برنامه ریزی برای “افزایش در یک بیمارستان توانایی ارائه تجهیزات حفاظت شخصی برای نیروی کار خود را به کنترل های اداری و غیره است که شما ممکن است قرار دادن محل در یک محیط مراقبت های بهداشتی.”

Schuchat نظرات در واشنگتن در فوریه. 11 آمد و به عنوان ایالات متحده و جهان, مقامات بهداشتی به طور فزاینده صدای زنگ از همه گیر ممکن است با شیوع مرگبار کرونا ويروسی است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین در شش هفته.

این COVID-19 اپیدمی در چین هنوز برآورده نشده بهداشت جهانی مقامات تعیین جهانی و همه گیر است که اسپرد دور و گسترده ای در سراسر جهان است. در حالی که آن را به بیش از دو دوجین کشورهای بین المللی مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد بسیار کمی انتقال در سطوح محلی در خارج از چین در حال حاضر. اما آنها هشدار داده ایم که می تواند به سرعت تغییر کند. این ویروس است که اثبات می شود بسیار بیشتر مسری از آنفولانزا داشتن از 300 نفر در اواسط ماه ژانویه به بیش از 75 ، 000 عنوان از صبح روز چهارشنبه.

در حالی که اکثریت این موارد در چین — با فقط 15 تایید در آمریکا — سی دی کار کرده است با مراقبت های بهداشتی بخش به آماده شدن برای این ویروس به “یک جای پا در U. S” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: Feb. 12.

“در برخی از نقطه ما به احتمال زیاد برای دیدن جامعه گسترش در آمریکا یا در کشورهای دیگر” او هشدار داد.

ایالات متحده بیمارستان ها از سن دیگو به نیویورک در حال گرفتن توجه.

این تهدید بالقوه از این ویروس جدید می آید در حال حاضر مشغول به زمان برای بسیاری از ایالات متحده بیمارستان. یکی دیگر از جدی تنفسی بیماری آنفلوآنزای فصلی است که در اوج خود در ایالات متحده با بیش از 26 میلیون نفر و بسیاری از بیمارستان ها کشیده و نازک است. بزرگتر گسترش این ویروس جدید در سراسر ایالات متحده می تواند پایمال کردن اتاق اورژانس و به سرعت باعث کاهش عرضه برخی از مهم تجهیزات پزشکی با توجه به نیم دوجین مصاحبه با پزشکان آمریکایی بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی.

سن دیگو

کارکنان بیمارستان در سن دیگو-بر اساس Scripps بهداشت در حال تحکیم لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و دستور داده اند که پشتیبان ذخایر در مورد شیوع گسترده در آمریکا گفت: دکتر غزاله, iphone hacks, این افسر ارشد پزشکی در موسسه سلامت.

مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که آموخت که چگونه به استفاده مجدد از N95 ماسک, ماسک اغلب استفاده می شود برای کنترل مواجهه با عفونت در صورت گسترده گسترش کمبود, او گفت:.

بیماران ارائه آنفولانزا مانند علائم نیز خواسته شده در پرسشنامه در مورد سفر اخیر سابقه از جمله اینکه آیا آنها بوده ام به چین در 14 روز گذشته شده اند و یا در تماس نزدیک با هر کسی که او گفت:.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی می افتد اما ما در حال آماده” iphone hacks گفت. “ما خوب با منابع در حال حاضر اما ما نمی خواهید به گرفتار و بدون لوازم.”

تا کنون 26 نفر نمایش شده اند ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus پدید آمده است که از ووهان چین بیش از یک ماه پیش, iphone hacks گفت. یکی از بیماران در واقع ملاقات مدارک برای داشتن ویروس قبل از آزمایش های بیشتر نشان داد که آنها در آن, او گفت:. در اوایل شیوع بيماران در آینده نگران آنها ممکن است در معرض ویروس, او گفت:, و اضافه کرد که پس مخروطی خاموش, او گفت:.

“من فکر می کنم ما یک کار خوب انجام داده, آموزش, مردم,” او گفت:. “هنگامی که ما برای اولین بار آغاز شده وجود دارد مردم در جامعه گفت: آنها نگران بودند که آنها ایستاده بود کنار کسی در فرودگاه که تا به حال یک ماسک بر … من فکر می کنم آنها متوجه شدم که احتمالا یک کمی وحشت از طرف آنها.”

آتلانتا

در Northside بیمارستان یک شبکه از بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی در آتلانتا و کارکنان به طور مداوم نظارت بر شیوع کروناویروس به گفته یک سخنگوی.

این بیمارستان گفت: اگر بیمار به هر گونه علائم بالینی است و به تازگی از سفر از ووهان, و یا اگر آنها در تماس نزدیک با یک فرد است که تحت بررسی برای ویروس آنها را پوشانده و به طور مستقیم به یک برنامه جداسازی اتاق جایی که آنها باقی خواهد ماند در حالی که در بیمارستان است.

“کنترل عفونت و پیشگیری از اقدامات همیشه یک اولویت” Northside بیمارستان سخنگوی کاترین واتسون گفت.

نیویورک

کارکنان در NYU Langone سلامت در شهر نیویورک تعیین شده این ویروس جدید به عنوان یک “سطح 1” اولویت است.

“بخش بزرگی از این سطح ارتباطی است,” گفت: دکتر جنیفر فندک در بیمارستان اپیدمیولوژی در NYU Langone سلامت.

“ما در حال تلاش برای برقراری ارتباط به NYU کارکنان و بیماران مرکز پزشکی ما چگونه به بهترین محافظت از خود را از آنفلوآنزا یا COVID-19,” فندک گفت. “که فقط اطلاعات عمومی مانند دست پایه و بهداشت و عطسه به پایان آرنج خود را و تمرین فاصله امن از کسی که بیمار است.”

دانشگاه نیویورک نیز در حال آماده شدن برای سطح 2 یا 3 حالات او افزود که در آن وجود دارد انتقال در این شهرستان و در آن شروع به تاثیر بيمارستان عملیات. سیستم مراقبت های بهداشتی را به اجرا در یک برنامه حفاظت و تجهیزات پزشکی به خصوص ماسک, ماسک هستند و تنها با توجه به کارکنان به عنوان مورد نیاز, او گفت:.

“اگر یک تیم نیاز بیشتر آنها به پیشگیری از عفونت تایید یا مدیر تایید قبل از اینکه کسی را بیشتر,” او گفت:, و اضافه کردن کارکنان در حال حاضر احساس فشار از فصل آنفولانزا.

بیمارستان نیز توصیه بیماران بیشتر با علائم خفیف به ماندن در خانه, او گفت:. بیمارستان شده است ramping تا مجازی خود مراقبت فوری از جمله آموزش پزشکان و خرید بیشتر iPads ها و ماشین های دیگر. “اگر شما تنگی نفس, بدیهی است, لطفا در آمده” فندک گفت.

شیکاگو

دکتر رابرت Citronberg مدیر بیماری های عفونی با مدافع مراقبت های بهداشتی در ایالت ایلینوی گفت: او معتقد است خطر ابتلا به کروناویروس در حال تبدیل شدن گسترده گسترش بیماری همه گیر در ایالات متحده باقی مانده است “پایین” با استناد به این کشور قوی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت ها است.

اما این بدان معنا نیست که مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند از خود راضی, او گفت:. Citronberg که با این نسخهها کار خارج از پارک ریج شمال غربی شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی گفت: همیشه وجود دارد بالقوه از کسی گرفتن یک هواپیما با قرار گرفتن در معرض ویروس.

“ما قطعا راضی نیست که در مورد احتمال” او گفت:. “ما واقعا در تلاش برای تقویت با ما کارکنان خط مقدم به خصوص که شما هنوز هم به هشدار شما هنوز هم باید به بر روی انگشتان شما.” Citronberg گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی ندارد “قریب الوقوع مشکلات” با تجهیزات پزشکی مانند ماسک و دستکش به دلیل آن در حال حاضر نگردند تا در آنها با توجه به فصل آنفولانزا.

آنها درخواست هر بیمار که آیا آنها به تازگی از سفر به چین و یا تماس با هر کسی که شده است وجود دارد. مدافع نیز افزایش یافته است استفاده از آن در پزشکی از راه دور در طول چند سال گذشته و ممکن است مفید باشد در دست زدن به یک پتانسیل شیوع او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>