مدیر بیمارستان می میرد در چین جدید کروناویروس

یک پرستار در یک دست کت و شلوار محافظ تغذیه یک coronavirus بیمار در داخل یک بخش جدا شده در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان فوریه 8 سال 2020 است.

چین روزانه از طریق رادیو فردا

پکن — مدیر یک بیمارستان واقع در شهر در مرکز شیوع کروناویروس درگذشت سهشنبه, اضافه کردن به تعداد کارکنان پزشکی که از دست داده اند زندگی خود را به این بیماری مسری.

Liu Zhiming, 51, درگذشت صبح روز سه شنبه از جدید کروناویروس پس از همه تلاش ها برای نجات موفق به نجات او ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: در چینی در وب سایت خود را با توجه به CNBC ترجمه.

او مدیر شهر هاربین بیمارستان. این یکی از های تعیین شده از بیمارستان برای درمان این ویروس که ظهور در این شهرستان در ماه دسامبر و قبل از گسترش در سراسر کشور است.

ووهان یک شهرستان در حدود 11 میلیون نفر از مردم هنوز هم حساب برای اکثر مرگ و میر و موارد تایید شده از این ویروس جدید است. تقریبا سه چهارم از بیش از 1800 افرادی که از این بیماری فوت در سرزمین اصلی چین از شهر با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

دست اول حساب در مورد مراقبت های بهداشتی شرایط در ووهان و اطراف آن هوبئی استان باقی می ماند گریم با گزارش از کمبود کادر پزشکی و لوازم و تخت بیمارستان. این شهرستان دارای شتافت به ساخت دو جدید تعیین شده بیمارستان ها و repurpose مکان های دیگر برای مراقبت از بیش از 40 ، 000 موارد تایید شده.

همانطور که از دوشنبه شب تعداد تخت در تعیین ووهان بیمارستان شد کمتر از نیمی از این رقم در بیش از 19,100 — و 94 درصد پر شد با توجه به ووهان سلامت کمیسیون وب سایت. این گزارش همچنین نشان داد که از 45 امکانات, 17 صفر بود تخت در دسترس است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر

پزشکی کارگران را به حساب برای نزدیک به 4 درصد از تایید ویروس موارد به عنوان پایان Feb. 11, Zeng Yixin معاون مدیر ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. از بیش از 1700 آلوده فاش سپس شش فوت کرده است Zeng گفت.

در اوایل این ماه 34 ساله دکتر لی Wenliang بود که در ابتدا مواخذه توسط مقامات محلی خود را برای هشدار زود هنگام در مورد ویروس درگذشت در ووهان از جدید کروناویروس. او قراردادی این ویروس پس از درمان بیماران آلوده و مرگ او ناشی از یک فوران خشم و تسلیت در رسانه های اجتماعی چینی.

در روزهای اخیر مقامات چینی تاکید کرده اند یک کاهش در تعداد موارد تایید شده در خارج از استان هوبئی که در آن ووهان واقع شده است. دولت مرکزی ساخته شده است سرکوب این بیماری وجود دارد یک اولویت ملی.

بیش از 30000 سلامت کارگران از سراسر کشور ارسال شده است, به منطقه, چین, وزارت امور خارجه گفت: در یک نسخه سهشنبه مشخص شده که یک جلسه دوشنبه ملی در سطح گروه کاری به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

حفاظت از کارکنان پزشکی باید تقویت شود و کارکنان پزشکی بیشتر خواهد شد در صورت نیاز به انتشار گفت.

— CNBC وندی یه کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>