بیمارستان کاهش COVID-19 نرخ مرگ و میر با “جعبه سیاه” برای اختلال خواب

پزشکان مبارزه با COVID-19 در یک بیمارستان در Cheshire به نظر می رسد که کاهش نرخ مرگ و میر و بهبود شانس بازیابی سریع از ویروس های تطبیق خود را دستگاه تنفس به طور معمول استفاده می شود برای اختلال در خواب است.

پزشکان در وارینگتون بیمارستان باید اصلاح دستگاه های شناخته شده به عنوان “جعبه سیاه” که معمولا در درمان آپنه خواب یک بیماری است که به معنای تنفس متوقف می شود و شروع می شود در حالی که خواب.

پزشکان می گویند با درمان COVID-19 بیماران اوایل با خود را “جعبه سیاه” این به معنای کمتر وجود دارد نیاز به بیشتر های نفوذی و مهاجم هواکش و آنها را تجربه کرده ام به مراتب سریعتر بهبود نرخ.

تصویر: Dr Mark فارست به تماشای دیگر کشورهای نزدیک مانند ایتالیا برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند

یکی از بیمارستان مشاوران گفت: آنها آغاز شده بود از “زمین صفر” در نحوه مدیریت بیماری همه گیر در این منطقه است.

Dr Mark فارست گفته اسکای نیوز: “ما به تماشای بسیار نزدیک به آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر به ویژه در ایتالیا و از آنها آموختم.”

او گفت: خود را کوچک تیم هفت نفره از مشاوران و تنفسی همکاران به سرعت متوجه هواکش بودند نه “گلوله سحر و جادو راه حل” به COVID-19.

بیمارستان تنها به طور معمول دسترسی به 12 ITU (درمان فشرده واحد) هواکش.

بیشتر از Covid-19

اما آنها دوباره سرویس های اضافی پنج از یک نسل به علاوه recommissioned هفت بیشتر از خود مراقبت ويژه حمل و نقل تجهیزات و همچنین استفاده از خود را حس کننده ماشین آلات.

حتی با تمام این فوق العاده دستگاه های تهویه با بسیاری از بیماران ارائه با مشکلات تنفسی آنها هنوز هم برای رفتن به کافی اگر بیمارستان تا به حال بستگی دارد هواکش به عنوان فرم اصلی از درمان است.

در همان زمان آنها متوجه باشند با استفاده از فن های که نیاز به یک تنفس لوله به درج پایین گلو و نیاز بیمار قرار داده می شود و تحت بیهوشی بود نسبتا ضعیف میزان بهبودی. در برخی از موارد این بود که تنها 50-50.

این تحقق در خط با پزشکان در سراسر جهان بودند و همچنین پیدا کردن آن را در یک سفر طولانی و دشوار را COVID-19 بيمار به بازیابی از تهویه – و یک سفر است که اغلب نمی در نتیجه بقا.

این تیم ساخته شده در اوایل تصمیم به سعی کنید برای جلوگیری از تهویه با تعویض به ماشین آلات CPAP (فشار مثبت مداوم) که در آن دستگاه پمپ اکسیژن تحت فشار ثابت به ریه ها از طریق یک نصب ماسک صورت.

Natalie Crosby, Lead Nurse Critical Care, about to go into ICU in full PPE
تصویر: ناتالی کرازبی بحرانی پرستار مراقبت تصویر کامل PPE

دستگاه نگه می دارد و راه های هوایی به طور مداوم باز کردن در آن دسته از بیمارانی که قادر به تنفس خود به خود اما آن را متوقف می کند ریه های خود را از سقوط است.

اما باز هم مثل بسیاری از بیمارستان ها در سراسر کشور و جهان, بیمارستان تنها تعداد محدودی در انبار. در وارینگتون مورد آنها تا به حال شش.

آنها شنیده ام گزارش می دهد که تیم مهندسی از مرسدس بنز فرمول یک و پزشکان در دانشگاه کالج لندن و بیمارستان شدند و تلاش برای ارتقاء های موجود در دستگاه CPAP برای دیدار با نیاز به COVID-19 بيمار.

“اما این به نظر می رسید ماه دور و ما نیاز به ماشین آلات در حال حاضر گفت:” دکتر فارست.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک تیم در بیمارستان تنفسی گروه به رهبری دکتر Mithun Murthy در کنار مشاور Saagar J پاتل متوجه ساده جعبه سیاه آنها استفاده می شود در خواب اختلال درمانگاه ساخته شد در همان فرض که بسیار پیچیده تر و گران قیمت ماشین CPAP.

Dr Murthy گفت به اعتقاد او این انطباق از این دستگاه ساده بود احتمالا مسئول تغییر زندگی و پزشکی نتیجه برای صدها نفر از COVID-19 بيمار که می خواهم از طریق Warrington بیمارستان.

جعبه که بطور قابل توجهی ارزان تر از بیمارستان نسخه ساده به اندازه کافی برای بیماران به استفاده از در خانه در شب به طور معمول حداکثر 12 ساعت.

اما پزشکان در بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) یافت می شود با قرار دادن بيمار در جعبه های سیاه و سفید به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد گروه آنها تثبیت سرعت اجتناب از تهویه.

“اغلب ما شاهد واکنش مثبت در 15 دقیقه” گفت: دکتر فارست.

Physiotherapists massaging and pumping a man's back in ICU to help release secretions on lungs
تصویر: فیزیوتراپیست ماساژ بیمار در ICU برای کمک به آزادی ترشحات در ریه های خود

تنفسی تیم در این بیمارستان مشغول به کار در همکاری نزدیک با بخش مراقبت ويژه همکاران اصلاح شده جعبه توسط اتصالات آنها را با برتر ماسک و ارتباط آنها را به اکسیژن است.

آنها اولین آزمایش آن در دیگر اعضای هیات قبل از آن در بیماران است. “ما واقعا به آن معتقد بودند کار می کنند. در آن مورد نیاز آن را تایید کرد” گفت: Dr Murthy.

ما صحبت دانا دیوار, یک مادر دو در ICU بود که متصل به یکی از جعبه های سیاه و سفید. پزشکان تا به حال راه اندازی دومین جعبه سیاه نزدیک به ويژه کارکنان برای استفاده در پشت سر هم.

“من احساس می کنم خیلی بهتر است” او به ما گفت. “من شروع به احساس بهتر تقریبا فورا. من نمی خواهم به یک آمار. من می خواهم برای رفتن به خانه به من دو فرزند.”

Donna Wall, an ICU patient
تصویر: Ms دیوار گفت: “من شروع به احساس بهتر تقریبا فورا’

ما تو را دیدم یک زن و شوهر که می خواهم هر دو قرارداد coronavirus پیوست برای اولین بار پس از بهبودی.

هارولد و کریستین تامسون هر دو گرفته شده به بیمارستان توسط آمبولانس در روز شنبه قادر به نفس کشیدن.

آقای تامسون 64 پذیرفته شد و مستقیما به ICU.

“من واقعا فکر می کردم نمی تواند رفتن به خانه گفت:” اخبار آسمان.

Husband and wife Harold and Christine Thomson were both treated for COVID-19
تصویر: زن و شوهر هارولد و کریستین تامسون هر دو درمان برای COVID-19

همسر خود را به چشم های پر از اشک در حافظه است. “من خداحافظی به او و من مطمئن هستم که اگر من همیشه می خواهم او را دوباره ببینم” او گفت:.

آقای تامسون نصب شده بود با تغییر CPAP جعبه سیاه در ICU و پنج روز بعد از آن است که در حال حاضر به اندازه کافی برای دو نفر از آنها به خانه بروم.

“کارکنان اند باور نکردنی است,” او گفت:. “من امیدوارم که در حال حاضر دولت می بیند ارزش بیمه خدمات درمانی و متوجه باشید که اگر آنها تا به حال قطع خدمات بسیار ما می شده اند بهتر شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>