امید coronavirus واکسن کوه به عنوان سه کلید بیوتکنولوژی بازیکنان پیشرفت

مسابقه است به منظور توسعه یک واکسن علیه COVID-19.

ده ها تن از شرکت ها و آزمایشگاه های سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا مانند ویروس. بیش از 48 ساعت گذشته سه بیوتکنولوژی شرکت های خاص اند محوری به ویژه برای وعده خود را: BioNTech, CureVac و مدرن.

هر سه این شرکت در تخصص messenger RNA (mRNA) درمان. این مولکول mRNA استفاده می شود به دستور بدن برای تولید خود پاسخ ایمنی بدن برای مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های مختلف. این نوع واکسن به طور بالقوه می تواند توسعه یافته و تولید شده با سرعت بیشتری نسبت به واکسن.

مدرن ماساچوست است مبتنی بر بیوتکنولوژی شرکت با همکاری با ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH). آن لگد کردن آن اولین بار در دادگاه روز شنبه در سیاتل واشنگتن است.

این است که به نام “فاز یک” مطالعه و در حال انجام توسط NIH. مدرن است و همچنین آماده شدن برای یک پتانسیل “مرحله دوم” بررسی که آن را به انجام خود را. مدرن سهام افزایش یافت 27 درصد در روز دوشنبه جلسه معاملاتی.

BioNTech در ضمن یک شرکت زیست فناوری که به تازگی اعلام کرد دو همکاری های استراتژیک برای پیشبرد توسعه یک واکسن. آن را تشکیل داده و با همکاری Fosun داروسازی برای پیشبرد تلاش ها در چین و با شرکت گزارش را به انجام همان در خارج از چین است.

Berenberg بانک تحلیلگران می گویند که آنها تحت تاثیر قرار گرفته با این شرکت تلاش های به سرعت در حال ورود به یک اتحاد با یک شرکت داروسازی در چین و آنها مشاهده آن را به عنوان مهم اعتبار BioNTech را mRNA فن آوری پلت فرم.

“BioNTech به نظر می رسد بهترین موقعیت در COVID-19 مسابقه با توجه به متنوع آن mRNA پلت فرم تحویل اطلاعات و ظرفیت تولید” Berenberg گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

CureVac است ثبت نشده و شرکت آلمانی است که با هدف شروع تست آزمایشی واکسن بر روی انسان در این تابستان. پس از گزارش گرفتار شدن در سیاسی crossfire بین آلمان و آمریکا و کمیسیون اروپا متعهد 80 میلیارد یورو کمک مالی برای کمک به آنها را به یک محصول در اروپا است.

روز دوشنبه CureVac آن اشاره کرد “در حال کار بر روی گسترش ظرفیت تولید خود را به قادر به ارائه تا به میلیاردها دوز برای شیوع شرایطی مانند Covid-19.”

به عنوان توسط این شرکت همکاری های کلیدی برای توسعه و ساخت واکسن برای عموم. هر دو مشارکت بخش خصوصی و دولتی و همچنین مشارکت بین سنتی غول دارویی و کوچکتر بیوتکنولوژی بازیکنان می تواند حیاتی برای گرفتن این واکسن از محاکمه به بازار است.

اما هیئت منصفه هنوز در چه نوع روش درمانی بهترین کار خواهد کرد. بارکلیز دارویی تیم تحقیقاتی اشاره کرد که در حالی که mRNA واکسن اثبات نشده باقی می ماند آنها به احتمال زیاد به تسلط بر کوتاه مدت عناوین داده شده توسعه سریع تر جدول زمانی و سریع زود پیشرفت است.

در نهایت بارکلیز تیم معتقد است این رمان واکسن به احتمال زیاد جایگزین با روشهای مرسوم در طول زمان است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که واکسن فقط یک جنبه از مبارزه با ویروس. بارکلیز افزود که بیشتر احتمال نزدیکی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>