به امید بالا برای coronavirus درمان است که می تواند بسیار سریعتر از یک واکسن

دانشمند همشهری یان با این نسخهها کار در آزمایشگاه در مدرن در کمبریج در فوریه. 28 سال 2020. مدرن توسعه یافته تجربی اول coronavirus پزشکی, اما یک درمان تایید شده است که بیش از یک سال دور.

David L. رایان | بوستون گلوب | گتی ایماژ

دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه به توسعه آزمون های درمان و واکسن برای مبارزه با COVID-19 بیماری است.

کوتاه مدت آزمون اولویت. فراتر از تست رگولاتور در حال تلاش برای دریافت درمان های تایید شده به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است به عنوان یک پل به یک واکسن است که به احتمال زیاد به 12 ماه با توجه به U. s. FDA کمیسر Stephen هان.

مراقبت های بهداشتی گسترده کارشناسان معتقدند که یک درمان است که به احتمال زیاد تا قبل از واکسن. “اگر یک درمان خوب ظهور, هر آنچه در آن است که ما انتظار داریم رگولاتور به اولویت بندی سریع نقد و بررسی” لورا Sutcliffe یک UBS بهداشت و درمان-مراقبت تحلیلگر گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

درمان

ایالات متحده تنظیم کننده در حال تکیه به شدت در قبلا توسعه یافته درمان است. در یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن FDA کمیسر تایید آژانس در حال حاضر به دنبال مواد مخدر در حال حاضر تایید شده برای بیماری های دیگر. چندین درمان شده اند محوری به ویژه در روزهای اخیر برای خود وعده: جلعاد را remdesivir, Regeneron را kevzara و کلی ضد مالاریا, داروی کلروکين (و جایگزین نسخه به نام هیدروکسی کلروکین).

Remdesivir توسعه یافته توسط ایالات متحده داروسازی غول Gilead Sciences Inc و قبلا سعی کردم به عنوان یک درمان برای سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS), نوع دیگری از کروناویروس و ابولا. Remdesivir در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی و نیز مجاز برای استفاده مهربان — به معنی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان به شدت بیمار بیمار وقتی که دیگر درمان های در دسترس هستند. این کردیت سوئیس داروسازی تیم توجه داشته باشید که این پیشرفته ترین رمان, درمان, اما آنها نگرانی ها در مورد عرضه است.

بیوتکنولوژی غول Regeneron داروسازی trialing آن دارو kevzara برای استفاده در برابر COVID-19. آن است که در حال حاضر مورد استفاده در درمان آرتریت روماتوئید. Regeneron co-طراحی و توسعه دارو با مراقبت های بهداشتی شرکت سانوفی.

کلروکين عمومی است مالاریا مواد مخدر که نشان داده وعده به عنوان یک درمان در برابر COVID-19. آلمانی biosciences کنگلومرا بایر اعلام کرد که روز شنبه آن را اهدا کرده است 3 میلیون قرص از آن مالاريا مواد مخدر resochin است که ساخته شده از کلروکين فسفات به دولت ایالات متحده برای کمک در مبارزه با ویروس.

این کردیت سوئیس داروسازی تیم دیدن تولید و عرضه به عنوان چالش اصلی برای اکثریت پیشنهاد COVID-19 درمان و در موعد واکسن: “جهانی همه گیر نیاز به حجم عظیمی از مواد مخدر در یک فضای کوتاه از زمان. سهام از میراث, مواد مخدر, مواد مخدر جدید نامزدها را ماه برای ساخت در نظر ما است.”

واکسن

معمولا واکسن توسعه طول می کشد بیش از پنج سال و نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه. این فرایند طولانی است و مشکلات ایجاد شده در گذشته برای مثال با ابولا.

اما جامعه علمی است بهتر آماده در حال حاضر از آن برای ابولا استدلال Sutcliff. بدن راه اندازی شد به منظور هماهنگی توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر و محققان هم اکنون می توانید اهرم کار انجام شده در طول شیوع بیماری های قبلی برای آنها را حرکت رو به جلو است.

در حالی که پیشرفت معنی دار شده است در هفته های اخیر به ویژه از بیوتکنولوژی شرکت های متخصص در مولکولهای mRNA (این استفاده می شود به دستور بدن برای تولید خود پاسخ برای مبارزه با طیف وسیعی از بیماری ها) مانند مدرن و BioNtech این رویکرد شده است موفق تر در دامپزشکی از در انسان است. هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها موفق خواهد بود. به موازات این کار در حال انجام توسط این بیوتکنولوژی شرکت داروسازی سنتی غول مانند گلاکسو و سانوفی هستند با تکیه بر تجربه خود در برخورد با آنفلوانزای فصلی سعی کنید به آمده تا با یک واکسن. اما حتی پس از آن هیچ تضمینی برای موفقیت.

تست

کشورهای مختلف به ویژه آمریکا و انگلیس هستند رو سنگین انتقاد از مراقبت های بهداشتی کارشناسان بیش از تست. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “انگلستان است در مذاکرات برای خرید صدها نفر از هزاران نفر از آزمون خواهد بود که قادر به تشخیص اینکه آیا کسی تا به حال COVID-19 بررسی حضور آنتی بادی است. او استدلال می کرد این می تواند به نوبه خود جزر و مد در مبارزه با ویروس.

یک فرایند مداوم

مراقبت های بهداشتی شرکت ها و تنظیم کننده باید خوب عمل متعادل برای حفظ: آنها باید مسابقه با زمان برای دریافت درمان های موثر و واکسن به بازار اما آنها همچنین باید اطمینان حاصل شود کسانی که درمان ندارد, اثرات منفی در بیماران است.

که نیاز به دقیق و زمان فشرده آزمایش های بالینی. این یک فرایند مداوم است و هر جنبه ای از راه حل مسائل — از تست برای درمان به ایمن سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>