هنگ کنگ نقدی جزوه می تواند در تقویت اقتصاد 1% می گوید: مالی وزیر

هنگ کنگ دولت پیشنهاد یارانه نقدی به ساکنان می تواند به افزایش این شهر ضعیف اقتصاد با حدود 1% مالی شهر, منشی, Paul Chan گفت CNBC در روز جمعه.

چان در بودجه سخنرانی روز چهارشنبه گفت: 10,000 دلار هنگ کنگ دلار ($1,282) جزوه تخمین زده شده است که هزینه هنگ کنگ دولت حدود 71 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار است. این طرح که انتظار می رود به سود حدود هفت میلیون نفر از ساکنان دائمی در سن 18 و بالاتر است.

این جزوه بخشی از یک بسته از اقدامات با ارزش 120 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار که دولت برنامه ریزی شده در آینده آن بودجه برای حمایت از اقتصاد ضعیف است که کشیده پایین توسط ماه از دموکراسی تظاهرات و جدید شیوع کروناویروس.

“شیوع کروناویروس, گیر افتاد همه با تعجب” چان گفت CNBC امیلی قهوهای مایل به زرد.

“در هنگ کنگ, ما تلاش کرده اند بسیار سخت به مبارزه با این بیماری است. اقتصاد ما شده است ضربه سخت به همین دلیل در بودجه ما نورد اقدامات سعی کنید برای کمک به تحریک اقتصاد و کمک به از بین بردن فشار بر مردم گفت:” مالی ،

هنگ کنگ گزارش 93 موارد از coronavirus از آن دو فوت کرده اند با توجه به داده های رسمی.

چان افزود که همه این اقدامات از جمله در اوایل دور از محرک می تواند به تقویت دلار هنگ کنگ اقتصاد حدود 3 درصد است.

هنگ کنگ اقتصاد قرارداد با 1.2 درصد در سال 2019 است و در معرض خطر کاهش دوباره این سال است. دولت پیش بینی برای سال 2020 است برای تولید ناخالص داخلی برای تغییر بین -1.5% و 0.5%.

برخی از اقتصاددانان هشدار داد که, پول نقد, جزوه ممکن است کمک به اقتصاد زیرا ممکن است مردم صرفه جویی در پول به جای صرف آن است.

“فراتر از خطر صرفه جویی بیش از هزینه های آن قابل قبول است که پول ممکن است در خارج از کشور” اقتصاددانان از Natixis نوشت: در گزارش.

این حرکت را نیز دریافت برخی از انتقاد. کسانی که در برابر این تصمیم استدلال کرد که آن را ناعادلانه مهاجران جدید و هنگ Kongers که در سمت چپ این شهرستان نیز به نفع ایستاده.

در پاسخ به این انتقادات چان CNBC گفت که وظیفه مدیریتی به غربال کردن هنگ Kongers که زندگی می کنند در خارج از شهر است “شدنی” اما می خواهم به تاخیر انداختن اجرای اندازه گیری. علاوه بر این, یارانه نقدی می تواند تشویق کسانی که زندگی در خارج از کشور به بازگشت و صرف در هنگ کنگ ،

“ما شده اند با شنیدن بازخورد از مردم است. این چیزی است که شاید ما ممکن است بیشتر به آن اما تفکر اولیه و … هدف مهم از اجرای این طرح به سرعت و به سادگی امکان پذیر است” گفت: چان.

تماشا کنید: چه coronavirus معنی برای اقتصاد چین?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>