هنگ کنگ سهام جست و خیز کردن به عنوان coronavirus مرگ و میر در چین همچنان رو به افزایش

سهام در آسیا تضعیف در بعد از ظهر پنجشنبه تجارت به عنوان بانک فدرال رزرو ایالات متحده نگهداری می شود نرخ بهره در خود نگه دارد و سرمایه گذاران ادامه داد: به سازمان دیده بان برای تحولات در حال شیوع کروناویروس.

هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 1.72% توسط, بعد از ظهر.

در تایوان که در آن بازار بازگشت و به تجارت از تعطیلات Taiex فرو 5.25 درصد به عنوان سهام تولید لوله و عمده تامین کننده اپل Hon Hai Precision Industry, همچنین شناخته شده به عنوان Foxconn کاهش یافته است بیش از 9.5 درصد.

بطوریکه شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 1.84% در حالی که شاخص Topix کاهش یافته است 1.77%.

در کره جنوبی Kospi شد 1.45% پایین تر است. سهام سامسونگ الکترونیک کاهش بیش از 2.5% پس از صنعت سنگین وزن نوشته شده در سه ماهه چهارم سود عملیاتی قطره در حدود 34 درصد نسبت به مدت مشابه سال پیش.

در ضمن سهام در استرالیا تضعیف به عنوان S&P/ASX 200 برگ ریزان 0.42%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 1.71% پایین تر است.

بازار در چین باقی می ماند بسته شده در روز پنج شنبه برای یک روز تعطیل است.

سرمایه گذاران همچنان به سازمان دیده بان برای تحولات در حال شیوع کروناویروس که در حال حاضر گرفته شده بیش از 170 زندگی و آلوده بیش از 7,711 در چین با توجه به آخرین به روز رسانی ملی چین کمیسیون بهداشت.

“بسیاری از مردم در حال حاضر به نقل مکان کرد و بسیار دفاعی مناطق که آنها می توانید انجام دهید” اندرو سالیوان مدیر در مروارید پل همکاران گفت: CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم در دراز مدت حکیم ما می دانیم که بازار در حال رفتن به بهبود می یابند اما هیچ کس می خواهد به … شروع به پریدن تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از یقین وجود دارد.”

یک شبه stateside میانگین صنعتی داو جونز بسته 11.6 امتیاز بالاتر در 28,734.45 در حالی که S&P 500 با کاهش کمتر از 0.1% به 3,273.40. شاخص Nasdaq Composite همچنین ریختن کمتر از 0.1% به 9,275.16.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو برگزار شد یک شبه نرخ بهره در محدوده بین 1.5% و 1.75% به عنوان انتظار می رود. در بیانیه این کمیته گفت: جهت دهی سیاست های مبتنی بر این که آیا نرخ تورم می تواند بازگشت به آن 2% هدف و اضافه کرد که بازار کار باقی می ماند “قوی” در حالی که اقتصاد در حال رشد است در یک “متوسط نرخ.”

اظهار نظر در coronavirus شیوع رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی است که از نزدیک نظارت بر وضعیت.

“احتمال دارد به برخی از اختلال در فعالیت در چین و احتمالا در سطح جهان بر اساس گسترش ویروس به تاریخ و محدودیت های مسافرتی و کسب و کار تعطیل شده و با تحمیل” پاول به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هر چند او اذعان کرد که خیلی زود به حدس و گمان بر پتانسیل اقتصادی در سطح جهان است.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.008 بعد از دیدن زودتر پایین حدود 98.

ین داد و ستد در 108.86 هر دلار پس از دیدن سطح بالا 109.2 دیروز. دلار استرالیا تغییر در $0.6734 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.676 دیروز.

قیمت نفت کمتر بود در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.05% به $59.18 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی نیز ریختن 1.11% به $52.74 در هر بشکه رسید.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر در روز های آینده:

  • هنگ کنگ: دسامبر تجارت داده ها در 4:30 p. m. HK/گناه

— CNBC فرد ایمبرت و مگی فیتزجرالد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>