هنگ کنگ سهام سرب سود در آسیا به عنوان سرمایه گذاران وزن تاثیر اقتصادی coronavirus

سهام در آسیا و اقیانوسیه داد و ستد بالاتر بعد از ظهر سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به وزن اقتصادی تاثیر مداوم شیوع کروناویروس که در حال حاضر بیش از 1000 زندگی می کند.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص در میان بزرگترین برندگان در میان بازارهای عمده منطقه ای آن را به عنوان رسید 1.25% توسط, بعد از ظهر, با ارزش سهام, چینی, غول تکنولوژی Tencent پریدن 1.7%. سهام خودرو شرکت Geely افزایش یافت و بیش از 6 درصد پس از این شرکت اعلام کرد که در مذاکرات به تقویت روابط با ولوو.

سرزمین اصلی چین سهام باقی مانده مخلوط بعد از ظهر با ترکیبی شانگهای تا 0.33% و شنژن جزء دوره نقاهت بعد از آن در اوایل لغزش برای به دست آوردن 0.18% شنژن کامپوزیت, اما در محدوده منفی باقی مانده آن را به عنوان برگ ریزان 0.135%.

کره جنوبی Kospi به دست آورد حدود 1.2 درصد در بعد از ظهر تجارت با سهام LG Chem افزایش بیش از 5 درصد است.

S&P/ASX 200 در استرالیا معامله 0.53% بالاتر به عنوان اکثریت از بخش شاهد دستاوردهای. سهام از دستگاه های پزشکی شرکت حلزونی, اما, کاهش یافت و در حدود 3 درصد پس از شرکت کاهش می یابد چشم انداز خود را برای سال مالی سال 2020 با توجه به شیوع و تاثیر آن در منطقه بزرگ چین یکی از بازارهای اصلی برای این شرکت است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص شروع به پریدن کرد 0.95%.

بازارهای ژاپن بسته شده روز سه شنبه برای یک روز تعطیل است.

سرمایه گذاران همچنان به سازمان دیده بان برای تحولات در حال شیوع کروناویروس که در آن عدم قطعیت باقی مانده است بیش از زمانی که کار می توانید رزومه کاری در کارخانه در چین.

“خطر بزرگتر جمع و جور کردن در چین رشد تولید ناخالص داخلی بیش از Q1 20 و 2020 به عنوان یک کل در حال شتاب گرفتن” ریچارد فضل ارشد ارز استراتژیست و رئیس بین المللی اقتصاد در بانک مشترک المنافع استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“با اقتصاد چین حسابداری برای برخی از 17 درصد از تولید ناخالص داخلی جهان اما حسابداری برای یک سهم قابل توجهی به رشد در اقتصاد جهانی خطر بزرگتر جمع و جور کردن به رشد جهانی روشن است” فضل گفت.

شین الیور سر استراتژی های سرمایه گذاری و اقتصاددان ارشد در آمپر سرمایه گذاران گفت: CNBC در روز سه شنبه است که “هر کس را برآورد واقعا فقط guesstimates در حال حاضر است.”

“من فرض کنید که خواهیم دید تدریجی اجازه دهید تا در این مستند در چین به ما اعتماد به نفس بیشتری که تعدادی از موارد به اوج خود رسید. و که در عرض یک ماه و یا تا بسیاری از محدودیت ها باید برداشته شده است” الیور گفت: CNBC “و نشانه” در روز سه شنبه.

او اذعان کرد که “بسیاری از عدم قطعیت” باقی مانده است به عنوان وجود دارد بدون هیچ دلیل روشن و در عین حال که تعداد زیادی از موارد به اوج خود رسید.

“این آمار رسمی نشان می دهد که, اما وجود دارد بسیاری از بحث در مورد قابلیت اطمینان از … داده ها از نظر تعداد موارد” الیور گفت. “”اگر این داده ها به ما یک تصویر دقیق آن به ما برخی از اعتماد به نفس است که این آمار برای اقتصاد چین در سه ماهه جاری محدود خواهد شد.”

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده نیز می تواند ضربه. یک نظرسنجی CNBC از 11 پیش بینی بیش از آخر هفته می یابد و در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی برآورد به طور متوسط فقط 1.2% کاهش نزدیک به یک نقطه از سه ماهه چهارم. اقتصاددانان دیدن گزاف گویی به رشد 2 ٪ در سه ماهه دوم بسته به شدت این ویروس هر دو در چین و در کشورهای دیگر.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.851 بعد از دیدن زودتر از 98.877.

ین داد و ستد در 109.86 هر دلار خارج از سطح زیر 108.6 دیده می شود در هفته گذشته. دلار استرالیا تغییر در $0.6707 پس از لمس کردن یک کم زودتر از $0.6679.

قیمت نفت افزایش یافت در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 1.31% به $53.97 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز به دست آورد 1.09% به $50.11 در هر بشکه رسید.

— CNBC استیو Liesman و Saheli روی Choudhury کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>