هنگ کنگ امنیت ملی قانون ممکن است روح اجتماعی آگاهانه سرمایه گذاران جرقه خروج

سرمایه گذاران که پایدار با رویکرد تخصیص سرمایه ممکن است reevaluating قرار دادن پول خود را به دلار هنگ کنگ پس از شهر اجرا امنیت ملی قانون یک تحلیلگر گفت: در روز جمعه.

“که یک منطقه از جریان های سرمایه بین المللی است که می تواند کاملا قابل توجه گفت:” اندرو ذغال سنگ مدیر عامل جهت سرمایه تحقیق و پژوهش استوار است.

پایدار یا “ESG” سرمایه گذاری عوامل زیست محیطی یک شرکت اجتماعی و رتبه های حکومت. این استراتژی متفاوت و ذهنی هستند اما به طور کلی هدف را اجتماعی آگاهانه سرمایه گذاری تصمیم گیری.

هنگ کنگ دیده می شود بیش از یک سال از تظاهرات که گاهی اوقات تبدیل خشونت به عنوان ساکنان تحت فشار قرار دادند در برابر فرسایش آزادی در این شهر است. منتقدان می گویند که به تازگی اجرا امنیت ملی قانون کمک های مالی دولت مرکزی در پکن جارو قدرت به سرکوب مخالفان در هنگ کنگ است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به نام قانون “سخت گیرانه” و گفت که “به پایان می رسد رایگان هنگ کنگ است.” قبل از چین قانون اجرا شد مجلس سنای ایالات متحده تصویب یک لایحه که اعمال تحریم بر مردم و یا شرکت هایی که “مادی کمک به چین را شکست برای حفظ هنگ کنگ استقلال است.”

“این یک چیز برای کنگره و تهمت به اظهارات سیاسی. آن یک چیز دیگر برای بودجه خود را در اروپا و در ایالات متحده به یک موقعیت بر اساس اپتیک حمایت از به طور فزاینده ای سرکوبگر سیاسی,” کالیر گفت CNBC “و نشانه های آسیا.”

در روز سه شنبه HSBC سرمایه گذار فدرال هرمس در بیانیه ای گفت: از آن نگران بود در مورد این بانک برای حمایت از قانون جدید است.

“ما انتظار داریم که شرکت ها برای حمایت از پیشرفت در حمایت از شهروندان و نه حذف آنها گفت:” رولاند بوش يکپارچه هرمس’ بخش منجر به خدمات مالی است. بوش مسئول, شرکت, درگیری در اروپا و آمریکا

HSBC را بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

این می تواند فقط نوک کوه یخ گفت: ذغال سنگ. او پیشنهاد کرد بودجه های دیگر ممکن است تحت فشار قرار دادند توسط اتحادیه های کارگری. برای مثال معلمان بازنشسته’ بودجه به احتمال زیاد “نمی شود بسیار خوشحال با آنچه در هنگ کنگ,” او اضافه شده است.

صندوق های بزرگ ممکن است شروع به تنظیم مجدد سرمایه گذاری پروتکل ها و عملیات در هنگ کنگ بر شهر و موقعیت به عنوان یک مرکز مالی بین المللی گفت: ذغال سنگ.

پیش از آن در ماه ژوئن Aviva سرمایه گذاران به ابراز نگرانی های مشابه در مورد هر دو HSBC و استاندارد چارترد قبل از اینکه قانون اجرا شد.

این شرکت یک سهامدار هر دو بانک ها گفت: آن را “مضطرب” با حمایت قانون است. آن گفت که انتظار دارد که “هر دو شرکت به تایید می کنند که آنها نیز خواهد شد صحبت کردن در عموم اگر وجود دارد هر گونه آینده سوء استفاده از آزادی های دموکراتیک متصل به این قانون است.”

بانک ها کاهش یافته است به نظر به CNBC وقتی که بیانیه ای گزارش شد.

— CNBC ابیگیل Ng کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>