هنگ کنگ ‘بسیار انعطاف پذیر’ آن را به عنوان مبارزه برای نجات اقتصاد در pandemic, تجارت, وزیر می گوید

هنگ کنگ محبوب شبانه منطقه Lan Kwai Fong است که عمدتا خالی میان شیوع کروناویروس

Uptin Saiidi | CNBC

هنگ کنگ در حال مبارزه با یک “دوقلو نبرد” — دفع بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش برای نجات آن کتک اقتصاد در همان زمان — اما این شهر همچنان “بسیار انعطاف پذیر” با وجود چالش های آن اداره روز سه شنبه گفت.

هنگ کنگ بازیابی بستگی به تجارت جهانی و مشخص خواهد شد که جهان می شود روی پای خود ادوارد یاو هنگ کنگ وزیر تجارت و توسعه اقتصادی گفت: CNBC در روز سه شنبه.

مالی آسیا hub اقتصاد شده است ضربه های سخت و بحران های متوالی در طول سال گذشته: از آمریکا و چین است که شدت یافته است و در سال 2018 به ماهها تظاهرات که توقیف مغازه ها و شدت ضربه گردشگری در سال گذشته است.

در حال حاضر این شهرستان مواجه شده است با سلامت و بحران اقتصادی در آورده با جهانی coronavirus همه گیر است که آلوده بیش از 1000 نفر در خاک چینی و کشته شدن حداقل 4 با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

“هنگ کنگ و در واقع اقتصاد جهانی در حال مبارزه با یک دوقلو نبرد است و مبارزه با این بیماری همه گیر و در واقع مبارزه برای نجات اقتصاد است. دوم نبرد نمی تواند (برنده) و بدون برنده یکی از اولین” گفت: Yau.

“همانطور که همه ما می بینیم در سراسر جهان شهرستانها در حال قفل کردن اقتصاد در یک doldrum. آن نیاز به کل جامعه به هم می آیند,” او گفت:.

‘بسیار انعطاف پذیر’

مانند دیگر کشورهای هنگ کنگ است به طور موقت تعطیل ادارات و مدارس و همچنین ممنوع بازدید کنندگان خارجی در تلاش برای مهار این ویروس گسترش یافته است. آن را نیز تحمیل دو هفته از بسته شدن ورزشگاه و میله و یک ظرفیت محدود 50 ٪ در رستوران ها.

بسیاری از کسب و کار امیدوار بودند این شهر را به حالت عادی بازگشت دوباره پس از نزدیک به یک سال از ناآرامی های اجتماعی و به دنبال آن ماه از شیوع کروناویروس که برای اولین بار در گزارش مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر ماه دسامبر. اما موج از موارد و پس از آن مقررات دولت که به دنبال آن پرداخته اند یکی دیگر از ضربه ویرانگر برای صاحبان کسب و کار.

در این بیماری همه گیر هیچ شهر و هیچ دولت و هیچ کشوری در امان بودن و هنگ کنگ بسیار بین المللی شهر … ما همچنین نیاز به دیدن تمام دنیا برگشت خود را در آن ،

ادوارد یاو

هنگ کنگ وزیر تجارت و توسعه اقتصادی

“ما در حال برخورد با تعدادی از عوامل در طی 18 تا 24 ماه — ایالات متحده-چین را به ما داده وثیقه آسیب ناآرامی های اجتماعی در سال گذشته باعث شده است که برخی از رکود در اقتصاد و با این (همه گیر) … که همچنین می گوید هنگ کنگ باقی مانده است بسیار انعطاف پذیر با وجود همه این عوامل منفی” یاو گفت.

بهبود جهانی در هم تنیده بخش

در حالی که هنگ کنگ دولت در محل قرار داده و اقدامات لازم برای حمایت از کسب و کارهای یاو گفت: این که آیا کسب و کار, اعتماد به نفس بازگشت به شهرستان را نیز بستگی به بهبود جهانی.

“ما همچنین نیاز به نگاه جهانی عکس. در این بیماری همه گیر هیچ شهر و هیچ دولت و هیچ کشوری در امان بودن و هنگ کنگ بسیار بین المللی شهر … ما همچنین نیاز به دیدن کل جهان پشت پای خود,” او گفت:.

“دانستن هنگ کنگ چگونه ما از نزدیک گره به عنوان یک جامعه بین المللی … هر بسته امداد باید در سراسر هیئت مدیره” یاو گفت. “ما نمی توانیم فقط تمرکز منابع در بخش تک زیرا آنها تنیده شده است.”

هنگ کنگ دولت تا کنون انجام داده تسکین بسته به ارزش حدود 37 میلیارد و در مجموع یا به نمایندگی از حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را. در ماه فوریه هنگ کنگ دولت اعلام کرده بود بیش از 15 میلیارد دلار ارزش از اقدامات برای کمک به اقتصاد کتک بود که در حال حاضر در وضعیتی وخیم از تاثیر کسانی که طرفدار دموکراسی تظاهرات.

همچنین مطمئن شوید که کسب و کار شناور ماندن از طریق این “تلخی سرد زمستان” با داشتن پول کافی جریان یاو گفت. به عنوان مثال آن را راه اندازی کرده است یک طرح وام برای کسب و کار به ارزش تا $123 میلیارد دلار هنگ کنگ, دلار, او گفت:.

CNBC Uptin Saiidi کمک به این گزارش.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>