هنگ کنگ سقوط بیش از 3% به عنوان ایالات متحده-چین تنش وزن در تمایلات سرمایه گذار

سهام در آسیا و اقیانوسیه ریزش در صبح روز دوشنبه با بازارهای عمده منطقه ای بسته برای تعطیلات.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش یافته است 3.43% در اوایل تجارت با سهام چینی با تکنولوژی نیروی عظیم منهدم کننده Tencent سقوط 3.55%.

در همین حال کره جنوبی Kospi کاهش یافت 1.87% در تجارت صبح در حالی که Kosdaq شاخص ریختن 0.31%.

در استرالیا, S&P/ASX 200 تضعیف 0.25%. سهام عمده بانک Westpac غوطه ور 0.36% پس از شرکت در اعلام سود میبرد در نیمه اول آن درآمد و تعویق در پرداخت سود سهام.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص معامله 2.2% پایین تر است.

بازار در چین و ژاپن و تایلند در حال بسته روز دوشنبه برای تعطیلات.

ضمن اینکه تنش رو به افزایش میان واشنگتن و پکن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او معتقد بود که یک “اشتباه” در چین به علت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او در حال حاضر هیچ مدرکی برای این ادعا است. ملت جاسوسی آژانس روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال مشخص شد که این ویروس بود نه انسان ساخته شده بود اما هنوز بررسی این که آیا آن را ناشی از “یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

آسوشیتد پرس علاوه بر این گزارش شده است که ایالات متحده هوش اسناد و مدارک متهم چین پنهان به شدت از شیوع کروناویروس به ذخیره کردن تجهیزات پزشکی.

“حتی به عنوان رشد-خفقان مهار اقدامات مجموعه به از رده خارج در مارس جهانی در رکود به نظر می رسد به تعمیق در Q2,” اقتصاددانان در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید. “اگر چشم انداز سخت به معکوس از دست دادن شغل پایمال کنار تهمت ضد چین تهدید ‘Mayday’ نوع ترس دینامیک ممکن است حکومت در روز است.”

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در یکشنبه شب تجارت به عنوان معامله گران وزن بازگشایی اقتصاد این کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تحولات جهانی شیوع کروناویروس ادامه خواهد داد برای نظارت توسط سرمایه گذاران با بیش از 3.4 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده در حالی که حداقل 244,911 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سرمایه گذاران خواهد شد و نظارت بر واکنش بازار به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که او مطمئن است که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن تا پایان سال است.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. هنوز مقامات بهداشت عمومی باید گفت یک coronavirus واکسن می تواند از یک سال تا 18 ماه.

سقوط قیمت نفت

قیمت نفت کاهش یافت و در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 2.76% به $25.71 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز کاهش یافته است 7.63 درصد به $18.27 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.287 پس از کاهش از سطوح بالاتر از 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 106.73 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالای 107 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6389 پس از کاهش از سطح بالاتر از $0.648 هفته گذشته است.

— CNBC تاکر Higgins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>