هنگ کنگ دیزنی لند به نزدیک 15 ژوئیه به عنوان coronavirus موارد سنبله

قفل دروازه دیده می شود پس از هنگ کنگ دیزنی لند پارک بسته شده پس از شیوع کروناویروس در هنگ کنگ, چین, ژانویه 26 سال 2020 است.

تایرون سیو | ایسنا

هنگ کنگ دیزنی لند را یک بار دیگر شاتر دروازه های خود را پس از یک سنبله جدید کروناویروس موارد در هنگ کنگ است.

پارک کرده بود بازگشایی کمتر از یک ماه پیش پس از بسته شدن در ماه ژانویه در اولین موج Covid-19 مورد در منطقه است. مهمانان و کارکنان مورد نیاز به پوشیدن ماسک صورت فاصله اجتماعی و ارسال به متوسط قراضه پس از ورود به پارک.

هنگ کنگ دولت تصمیم به محدود کردن تجمع گروه به چهار نفر از 50 اندازه گیری گذشته دیده می شود در ماه مارس است. دوازده نوع مختلف از کسب و کار از جمله ورزشگاه و بازی های مراکز هستند که مجبور به خاموش کردن برای یک هفته و رستوران ها تنها مجاز به دادن غذای آماده و پس از 6:00 pm.

“به عنوان مورد نیاز توسط دولت و مقامات بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از تلاش های در حال وقوع در سراسر هنگ کنگ, هنگ کنگ دیزنی لند پارک را به طور موقت نزدیک از ژوئیه 15” دیزنی در بیانیه ای گفت شنبه. “هنگ کنگ دیزنی لند توچال هتل ها باقی خواهد ماند و باز با تنظیم سطح خدمات. آنها را در محل قرار داده پیشرفته ایمنی و بهداشت اقدامات است که منعکس کننده هدایت سلامت و مقامات دولتی از جمله اجتماعی فاصله اقدامات و افزایش تمیز کردن و مایع.”

اخبار پارک را از بسته شدن می آید به عنوان دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات بازگشایی در اورلاندو فلوریدا در روز شنبه. Epcot و استودیوهای هالیوود در حال برنامه ریزی برای بازگشایی در روز چهارشنبه. همه والت دیزنی جهانی پارک شده بود توقیف از اواسط ماه مارس.

دیزنی یکی از آخرین پارک به بازگشایی در فلوریدا. استودیو یونیورسال و سی ورلد قبلا بازگشایی در اوایل ماه ژوئن است.

افشا: NBCUniversal است شرکت مادر استودیو یونیورسال و CNBC.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>