هنگ کنگ کسب و کار جان سالم به در این شهر تظاهرات. Coronavirus همه گیر ممکن است خود را به نقطه شکستن

هنگ کنگ محبوب شبانه منطقه Lan Kwai Fong است که عمدتا خالی میان شیوع کروناویروس

Uptin Saiidi | CNBC

دلار هنگ کنگ — در یک هفته صبح در طبقه همکف بازار هنگ کنگ مرکز مالی بین المللی کارگران دفتر در لباس پوشیدن در لباس کسب و کار پراکنده هستند اما نه غیر معمول به عنوان مغازه ها اعم از Hugo Boss به گوچی آماده برای باز کردن درهای خود را.

در حالی که آن ممکن است نگاه نسبتا متروک برای جایی مثل هنگ کنگ که در آن هزاران نفر از صبح مسافران معمولا دیده می شود با عجله در ساعات اوج این رام فعالیت در مالی hub در حال حاضر به عنوان یک چشم نادر است. در میان coronavirus همه گیر جهانی شهرها مانند نیویورک و لندن شده اند عملا قفل شده و خیابان ها خالی هستند اما در هنگ کنگ موفق به جلوگیری از کامل مستند حتی اگر شده است وجود دارد افزایش مداوم در موارد بیش از چند ماه.

هنگ کنگ گزارش اول خود را coronavirus مورد Jan. 23. با وجود این شهر و تراکم جمعیت بیش از هفت میلیون آن ثبت شده است 914 موارد coronavirus تا به امروز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مقایسه که کمتر از نیمی از 2,100 موارد تایید شده در فنلاند که دارای جمعیت حدود 5.5 میلیون نفر است.

هنوز هم بیشتر و بیشتر اقدامات محدود کننده در محل بوده است. بسیاری از کارکنان در حال حاضر مشغول به کار از خانه و مدارس متوقف شده اما رستوران ها و کافه ها را بیشتر به عمل به طور معمول — حداقل تا همین اواخر.

هنگ کنگ محبوب شبانه منطقه Lan Kwai Fong است که عمدتا خالی میان شیوع کروناویروس

Uptin Saiidi | CNBC

موج دوم

افزایش coronavirus موارد در اواخر ماه مارس رانده بازگشت ساکنان از اروپا و ایالات متحده موجب شده است دولت جدید اقدامات از جمله ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی دو هفته از بسته شدن ورزشگاه و میله و یک ظرفیت محدود 50 ٪ در رستوران ها.

بسیاری از کسب و کار امیدوار بودند این شهر را به حالت عادی بازگشت دوباره پس از نزدیک به یک سال از ناآرامی های اجتماعی و به دنبال آن ماه از شیوع کروناویروس. اما موج جدیدی از موارد و پس از آن مقررات دولت که به دنبال آن پرداخته اند یکی دیگر از ضربه ویرانگر برای صاحبان کسب و کار مانند عمران شوکت.

“هزینه های ما بالا است و ما به خاطر از دست دادن کسب و کار و پول پس از ژوئیه گذشته” از مؤسسین و مدیر عامل Al Dente گروه اجرا می شود که شش رستوران در هنگ کنگ گفت: CNBC از طریق تلفن. آن بوده است چالش برانگیز ترین زمان در 19 سال پس از شروع کسب و کار, او گفت:.

ما امیدواریم که همه چیز به حالت عادی برمی گردد و ما بازگشایی شده است. ما فکر می کنیم می تواند زنده ماندن. ما امید آن خواهد برود اما پس از آن این اجتماعی دولت سوريه آغاز شده است.

عمران شوکت

صاحب رستوران های زنجیره ای

شوکت گفت: رستوران فروش کاهش یافت و در حدود 70% شروع با رکود در تابستان گذشته زمانی که بیشتر مردم در آنجا ماند در داخل خانه و ورود گردشگران به شدت کاهش یافت و بیش از نگرانی های ایمنی در هنگ کنگ با توجه به ناآرامی های اجتماعی است.

“ما با ارسال یک ایمیل به صاحبخانه برای کمک به. ما خواسته برای یک اجاره برش برای ماه آوریل” شوکت گفت:, و اضافه کرد که او هنوز هم در انتظار پاسخ.

اجتماعی فاصله

در ماه فوریه, هنگ کنگ, دولت اعلام کرد بیش از 15 میلیارد دلار ارزش از اقدامات برای کمک به اقتصاد کتک بود که در حال حاضر در وضعیتی وخیم از تاثیر طرفدار دموکراسی تظاهرات.

با توجه به هنگ کنگ قدرت پولی نزدیک به 9000 در برنامه های کاربردی از کوچک به متوسط کسب و کار در حال حاضر تایید شده برای امداد وام و یا شرایط بازپرداخت به ارزش بیش از $57 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (حدود 7.4 میلیارد دلار).

شوکت گفت که او دریافت کرده بود 200,000 دلار هنگ کنگ دلار ($25,800) برای هر یک از رستوران ها در ماه گذشته, اما آن را به سختی کمک کند. علاوه بر این اقدامات امداد اعلام شد قبل از دولت جدید ترین راهنمایی است که اعمال اجتماعی بیشتر فاصله اقدامات که شامل محدود کردن جمعیت در رستوران.

در مارس 27, هنگ کنگ اجرایی کری لام خواسته رستوران به کاهش ظرفیت در نیمه محدود کردن تجمعات به چهار نفر نیاز به جداول بود پنج پا از هم جدا. در ضمن موسسات که تمایل به قرعه کشی جمعیت زیادی مانند سینما و ورزشگاه خواسته شد به مدت 14 روز.

شوکت را در رستوران ایتالیایی, Al Dente صندلی بیش از 28 نفر در یک فضای کوچک. او گفت: تبدیل سود خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در نیمی از ظرفیت و تصمیم به تعطیل رستوران پایین در حال حاضر.

“ما امیدواریم که همه چیز به حالت عادی برمی گردد و ما بازگشایی,” او گفت:. “ما فکر می کنیم می تواند زنده ماندن. ما امید آن خواهد برود اما پس از آن این اجتماعی دولت سوريه آغاز شده است.”

هنگ کنگ Lan Kwai Fong شبانه منطقه بسته با توجه به شیوع کروناویروس

Uptin Saiidi | CNBC

در ضمن در هنگ کنگ منطقه زندگی شبانه Lan Kwai Fong, تابلوهای که می خواهیم مشتریان به نوشیدن مسئولانه جایگزین شده اند نشانه به “شستن دست” و “پوشیدن ماسک صورت است.” صنعت آمده است تحت فشار به عنوان بیش از 60 coronavirus موارد مرتبط شده اند به میله های در هفته های اخیر.

اواخر هفته گذشته میلادی به طور عمده مورد استفاده برای فروش الکل بودند موظف به مدت حداقل 14 روز است که ارائه چالش های جدید برای نوار صاحبان مانند دیوید مکیوون.

“سال گذشته به اندازه کافی بد از تخلیه چند ماه گذشته سخت بود اما از هفته گذشته در سراسر ابهام است و باعث ترس بیشتر به مشتریان و کارگران” گفت: مکیوون صاحب بابی اراذل و اوباش, یک بار در هنگ کنگ منطقه مرکزی.

پس از تظاهرات تن از رستوران ها بسته شده اند. چگونه می توانید آنها را مقاومت در برابر شش ماه به علاوه از مشکلات? … من نمی می توانید ببینید هنگ کنگ حفظ همه از این.

ویویان Gu

مواد غذایی نویس

او بسته نوار جمعه گذشته به مدت دو هفته در انطباق با دولت داشتیم. اما قبل از آن تمام کارکنان خود را در حال حاضر با پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان مشتریان نیاز به درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به محل برگزاری. حتی پس از آن بسیاری از مشتریان خود را که در حال حاضر ماندن در منزل و حتی قبل از وقوع کرد.

“من فکر نمی کنم ما بسته می شود برای بیش از یک ماه اما آیا ما و یا دیگر کسب و کار به اندازه کافی قوی برای زنده ماندن است که موضوع دیگری است,” او گفت:.

مکیوون گفت: او خواسته خود را صاحبخانه برای برخی از امداد رسانی است و در حال حاضر با توجه به شکستن اجاره نامه اولیه و در حال حرکت به یک هزینه کمتر محل. او شده است میزبانی آنلاین کوکتل کلاس ها و آزمون آنلاین شب به ماندن متصل با پایه مشتری خود را.

“شما می تواند احساس غم و اندوه در هوا تا زمانی که شما رفتن به رستوران” گفت: Vivian Gu یک وبلاگ نویس مواد غذایی و دلار هنگ کنگ اقامت بیش از پنج سال است. او اغلب می خوردند بیش از پنج بار در هفته — حتی در طول ناآرامی های اجتماعی اما به تازگی تغییر به غذا خوردن تنها یک بار در هفته.

“پس از این تظاهرات تن از رستوران ها بسته شده اند,” او گفت:. “چگونه می توان آنها را به تحمل شش ماه به علاوه از مشکلات? سربار بسیار گران قیمت و اجاره. من نمی می توانید ببینید هنگ کنگ حفظ همه از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>