صفحه اصلی تست برای COVID-19 می تواند ‘بیهوده’ منجر GP هشدار

پیشرو GP هشدار داده است که مردم را نمی خواهد بود قادر به استفاده از COVID–19 خانه تست کیت فرستاده توسط دولت ایجاد خطر موج دوم از عفونت.

دکتر Gary Marlowe, لندن, رئیس انجمن پزشکی بریتانیا گفت: آسمان, اخبار او می ترسید که “بخش قابل توجهی از کسانی که آزمون را بی فایده خواهد بود”.

دلیل این است که مردم انجام تست بر روی خود را نمی خواهد که “رو به جای مناسب برای گرفتن گرد و خاک به درستی”.

A test tube is cleaned on arrival at the new Covid-19 testing lab at Queen Elizabeth University Hospital, Glasgow.
تصویر: یک لوله آزمایش در COVID-19 آزمایشگاه تست در ملکه الیزابت بیمارستان دانشگاه گلاسکو

به جمع آوری یک نمونه از ویروس در سیستم های خود را از بیماران نیاز به خراش طولانی گرد و خاک در برابر خود لوزه ها و فشار آن را به بینی خود را تا زمانی که آن را مطابق با مقاومت.

“برای انجام آن در خود است که واقعا ناراحت کننده و دشوار است” گفت: Dr Marlowe که انجام داده است.

“من اضطراب است که بخش قابل توجهی از کسانی که آزمون را بی فایده خواهد بود.

“این بدان معنی است که وجود خواهد داشت مقدار قابل توجهی از مردم در آنها آزمون می آید و به عنوان منفی زمانی که آنها در واقع حامل ویروس.”

بیشتر از Covid-19

وی افزود: “همانطور که ما از بیرون آمدن از مستند شما باید افرادی که در حال پخش ویروس است و بدون شک منجر به موج دوم.”

Dr Marlowe نظر می آیند به عنوان وزیر اول اسکاتلند هشدار داد که تمرکز بر اهداف می تواند قرار داده و افراد مسن تحت فشار را به آزمون.

A scientist tests for coronavirus at Glasgow Royal Infirmary
تصویر: یک دانشمند آزمون coronavirus در گلاسکو درمانگاه رویال

صحبت در اخبار روزانه, کنفرانس, Nicola Sturgeon گفت: “این باید به سادگی نمی توان یک ورزش در, رانندگی, اعداد.

“آزمون به خصوص برای ضعیف افراد مسن می تواند تهاجمی و ناخوشایند بنابراین تصمیم گیری های ما باید بالینی هدایت می شود.”

به منظور دیدار با 100,000 آزمون در روز هدف تنظیم و در حال حاضر رسیده توسط وزیر بهداشت مت Hancockدولت ارسال شده است صفحه اصلی تست کیت به کلید کارگران و خانواده های آنها مراقبت ساکنان خانه و بیش از 65s.

preview image
روبات کمک به بیماران COVID

هر کیت همراه با دستورالعمل برای هدایت مردم از طریق فرایند. یک فیلم کوتاه نیز در دسترس بر روی وب سایت دولت است که اجرا می شود از طریق فرایند گام به گام.

وزارت بهداشت سخنگو تاکید کرد که بدنه بزرگی از کارشناسی شواهد نشان می دهد که خود swabbing فقط به عنوان موثر در جمع آوری یک نمونه از این ویروس به عنوان آزمایشات تجویز شده توسط پزشکان است.

در ماه مارس سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به روز شده دستورالعمل آن اجازه می دهد تا بیماران را به گرد خود بینی یا گلوی برای ویروس.

یک دانشمند پیشرو در یک پروژه تحقیقاتی برای دولت گفت: او با اعتماد به نفس افراد می تواند مدیریت آزمون خود را.

“وجود دارد یک کمی از ناراحتی با سواب گلو و بینی سواب اما آن است که قطعا قابل کنترل توسط اعضای عمومی” گفت: پروفسور پل الیوت صندلی در اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی پزشکی در کالج سلطنتی لندن است.

استاد الیوت تیم را ارسال تست کیت برای COVID-19 به صورت تصادفی انتخاب شده از 100000 نفر در انگلستان به منظور درک اینکه آیا ویروس است که در یک سطح پایین به اندازه کافی برای بلند کردن قفل.

نتایج کمک خواهد کرد که دانشمندان ارائه مشاوره به دولت برای ارزیابی نرخ تولید مثل و یا R که نخست وزیر گفته خواهد شد یک عامل بسیار مهم که محدودیت های در حال بررسی در 7 مارس.

“ما می توانیم تجزیه و تحلیل چقدر ویروس وجود دارد این است که چپ در جامعه و بسیار مهمتر از آن توزیع شده است,” استاد الیوت گفت که اخبار آسمان.

“هر دو از لحاظ جغرافیایی – بنابراین ما در حال رفتن به محلی سطح منطقه برای دریافت اطلاعات محلی – بلکه بر اساس سن و جنسیت و قومیت.”

کالج سلطنتی تیم نیز ارسال یک تعداد مختلف آنتی بادی آزمون که آزمون این که آیا مردم باید به حال این ویروس در گذشته برای ارزیابی اینکه آیا آنها می توان به دقت و به راحتی در خانه.

این آزمون برای اولین بار خواهد بود انجام شد و داوطلبان از امپریال بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد است که شناخته شده تا به حال به این ویروس و همچنین 300 عمومی داوطلبان خواهد شد که همچنین با توجه به نمونه تست به خود اداره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>