افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین در انگلستان است “کاملا غیر قابل قبول” و مجرم باید به صورت “قویترین ممکن است عواقب” سایه دبیر خانه گفته است.

نیک توماس-Symonds گفت که او تا به حال نوشته شده به دبیر خانه Priti پاتل پس از اخبار آسمان تحقیقات یافت جرائم علیه بریتانیا چینی جامعه باید افزایش یافت و در طول coronavirus شیوع.

لیبرال دموکرات ها ادعا می کنند دولت به آن اعتراف نمی داند که تعداد واقعی ضد چینی جرایم ناشی از نفرت در انگلیس به دلیل “اطلاعات به طور معمول جمع آوری شده در قومیت از قربانیان”.

Jonathan Mok said he may need reconstructive surgery
تصویر: جاناتان Mok, یک دانش آموز از سنگاپور مورد حمله قرار گرفت توسط افرادی که ادعا گفت: “من نمی خواهم خود را coronavirus’

اخبار آسمان نازل شده حداقل 267 جنایات نفرت ثبت شد در برابر مردم چین بین ماه های ژانویه و مارس در COVID-19 بحران با قربانیان پانچ قومی و سرفه در خیابان.

نرخ جرائم در سه ماه اول سال 2020 تقریبا سه بار که از دو سال گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط نیروهای پلیس انگلستان.

Mr Thomas-Symonds گفت: “هر گونه جرم و جنایت نفرت یکی بیش از حد بسیاری از. این افتضاح به دیدن این حوادث با هدف قرار دادن مردم چین است.

“من در حال حاضر نوشته شده به دبیر خانه این نفرت و جنایت کاملا غیر قابل قبول است و مسئولان آن باید به صورت قوی ممکن است عواقب.”

بیشتر از Covid-19

Hate crimes against Chinese people have soared between January and March
تصویر: جرایم ناشی از نفرت علیه مردم چین باید افزایش یافت و بین ماه های ژانویه و مارس

سابق سایه دبیر خانه دایان ابوت به نام وزیران را محکوم جرایم ناشی از نفرت علیه بریتانیا جامعه چینی “با صراحت کامل”.

“‘نژاد پرستی نیست حماقت – نژادپرستی نفرت’,” او هنوز توییتی.

“همه اشکال نژادپرستی غیر قابل قبول هستند. [I] می خواهم برای شنیدن وزرای محکوم و آن را با صراحت کامل.”

در پاسخ به سوال مجلس و سیاست گذاری وزیر کیت Malthouse گفت: دولت نمی داند که چگونه بسیاری از ضد چینی جنایات نفرت متعهد در بریتانیا به دلیل “اطلاعات به طور معمول جمع آوری شده در قومیت از قربانیان” با توجه به حزب لیبرال دموکرات.

این حزب در حال حاضر خواست دبیر خانه به “محکوم کردن این مهلک شکل جدیدی از نژادپرستی”.

لیبرال دموکرات ” خانه امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: “دبیر خانه باید گام به گام و مقابله با این هولناک روند است.

“که کار نمی تواند به طور موثر انجام شده مگر اینکه دولت سوابق و آهنگ این جنایات بنابراین من اصرار دبیر خانه را به تصویب برسانند که تغییر امروز است.”

Priti Patel
تصویر: Priti پاتل شده است خواست برای ‘محکوم کردن این مهلک شکل جدیدی از نژادپرستی’

Suresh Grover, مدیر ضد نژادپرستی خیریه گروه نظارت نیز گزارش داد که “هیچ گونه نگرانی در سنبله از مسابقه جرایم ناشی از نفرت علیه چینی جوامع” از COVID-19 بحران است.

از شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و با اولین مورد گزارش شده در ووهان در استان هوبئی در ماه دسامبر.

اولین مورد مستند در انگلستان آمد و در فوریه, و این ویروس در حال حاضر مربوط به بیش از 29 ، 000 مرگ و میر در سراسر کشور است.

معاون پاسبان مارک همیلتون ملی پلیس منجر به جرم و جنایت نفرت گفت: آسمان خبر که “هیچ کس مسئول شیوع و هر کس حق دارد برای محافظت از هدفمند سوء استفاده”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وی افزود: “ما می دانیم که برخی از نیروهای متاسفانه تا به حال گزارش در مورد تعداد کمی از مجرم که مرتکب جرایم ناشی از نفرت در برابر کسانی که از چین و جنوب شرق آسیا و جوامع مرتبط COVID-19 شیوع.

“پلیس و دادستان ها و دادگاه ها باید همه روشن ساخته است که آنها را از جمله جرائم بسیار جدی است.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر هر گونه روند که بوجود می آیند و برای حمایت از جوامع آسیب دیده از جمله با ترجمه اطلاعات در مورد چگونه آنها می توانند مسائل مربوط به گزارش به پلیس و دریافت پشتیبانی مناسب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net