دبیر خانه: “من متاسفم اگر مردم احساس وجود داشته است نقایص’ بیش از PPE

دبیر خانه گفته او “با عرض پوزش اگر مردم احساس وجود داشته است نقایص” در ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کارکنان بیمه خدمات درمانی.

Priti پاتل خواسته شده بود در مورد این موضوع که روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری پس از 19 NHS کارگران تایید شد فوت کرده اند با کوروناویروس.

او گفت: آن را “اجتناب ناپذیر” است که تقاضا بالا خواهد بود برای PPE در جهانی همه گیر اما گفت که دولت در حال کار برای ارائه منابع بیشتر به طور گسترده ای.

Priti Patel says the government is working to provide PPE more widely
تصویر: Priti پاتل می گوید دولت در حال کار برای ارائه PPE بیشتر به طور گسترده ای

او گفت: “دولت در حال کار در سراسر هر سازمان است که (مردم) انتظار می رود ما را به کار با: بهداشت و ایمنی اجرایی بهداشت عمومی انگلستان گروه های مختلف و سازمان در سراسر زنجیره تامین است.

“ما در حال حاضر می دانیم که قطعا از یک پلیس و آتش دیدگاه و این لینک به زندان و سایر خدمات عمومی کلیدی ما کاملا امن ما زنجیره تامین است.

خانم پاتل ادامه داد: “هر جنبه ای از خدمات عمومی نیاز به راهنمایی های مختلف در سراسر PPE و همچنین انواع مختلف ارشاد و این دقیقا کاری است که ما تمام شده است کار را از طریق.”

قبلا وزیر بهداشت مت Hancock گفت: Sky News گفت: این یک “داستان دلخراش” و تاثیر آن بر هر کس در بیمه خدمات درمانی برای دیدن همکاران خود می میرند.

بیشتر از Covid-19

آقای Hancock گفت که او آگاه از هر گونه ارتباط بین عدم PPE و, مرگ و میر, اما آیا می گویند که یک تحقیق کامل انجام خواهد شد به درک که چگونه کسانی که سلامت کارگران قرارداد coronavirus در خط مقدم.

او گفت: “قلب من می رود به خانواده های آنها… واقعیت این است که چنین نسبت بالایی از مردم که از نقل مکان به این کشور به کار برای بیمه خدمات درمانی است که واقعا جانسوز… برای دیدن افرادی که به معنای واقعی کلمه به زندگی خود را برای بیمه خدمات درمانی که در اینجا نقل مکان کرد که خدمات و من فکر می کنم ما باید ادای احترام به آنها است.”

صحبت کردن در مورد تجهیزات حفاظت فردی به وزیر بهداشت گفت که اگر چه او نمی خواهد انتقاد مردم برای پوشیدن بیش از حد لازم سلامت کارگران باید از آن استفاده کنید “مناسب” گفت: آن است که یک “منبع با ارزش” است و لجستیکی تلاش برای به دست آوردن آن را به میلیون ها نفر مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

Mr, Hancock, توصیه های بهداشتی کارگران در روز جمعه در نشست خبری روزانه تنها به پوشیدن دقیقا مقدار مناسب از PPE به عنوان آن توزیع شده بود “تلاش بسیار دشوار”.

در پاسخ به آقای هنکاک پیشنهاد که خط مقدم کارگران می تواند با پوشیدن بیش از حد PPE کار رهبر Keir Starmer در توئیتر خود نوشت: “این کاملا رک و پوست کنده توهین به این مفهوم را میرسانند کارکنان خط مقدم در حال هدر رفتن PPE.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“وجود دارد وحشتناک داستان از کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران و نداشتن تجهیزات آنها نیاز به آنها را امن نگه دارید.

“دولت باید برای اطمینان از تامین تحویل داده می شوند.”

آقای Hancock همچنین تصریح کرد: پیام مردم باید صرف این آخر هفته عید پاک در داخل خانه با وجود آب و هوای گرمتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>