هالیوود کسب و کارهای کوچک در بحران به عنوان coronavirus خاموش همه چیز را

هالیوود ممکن است شناخته شده برای آن استودیوهای بزرگ با هزاران نفر از کارکنان و صدا مراحل. اما از 5,900 کسب و کار در هالیوود 99.5% کمتر از 500 کارمند و بیش از 90 درصد باید کمتر از 10 نفر از کارکنان.

کسانی که در حال مشتریان سرپا نگه داشتن اجاره, خدمات مواد غذایی و تریلر شرکت های اجاره میکس صدا متخصصان و فیلم ویراستاران — همه چیز مورد استفاده در ساخت, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و یا آگهی های بازرگانی.

پس از Covid-19 باعث سرگرمی productions برای رسیدن به یک screecuing توقف اکثریت قریب به اتفاق کسانی که شرکت کرده اند دیده می شود درآمد خود را شاقول به صفر در ماه گذشته است. بسیاری مجبور به اخراج کردند یا کارکنان.

یکی از این شرکت ها ستاره Waggons که می سازد و اجاره تریلر های سفارشی برای ستاره ها و خدمه برای همه چیز از فیلم و تلویزیون شاخه به تبلیغات و کنسرت. این شرکت شاغل حدود 100 نفر از کارکنان و تولید در حدود 20 میلیون دلار در سال است. اما در این سال آن را یک وضعیت متفاوت است. هنگامی که مجموعه تعطیل مدیر عامل شرکت Jason Waggoner مجبور شد به کردند برخی از کارکنان خود را به عنوان او در ماه صفر درآمد.

Waggoner امن وام کسب و کار کوچک از طریق چک حفاظت از برنامه ای که او می گوید: یک بازی تعویض خود را برای شرکت و کارکنان خود را. “وام به ما اجازه می دهد از طریق آمده در طرف دیگر از این-که هدف ما می گوید:” Waggoner. “ما تا به حال قوی ترازنامه که خوب بود اما این به ما می دهد یک سطح اضافی از دانستن راحتی ما قادر خواهید بود به آن را به طرف دیگر از این.”

“حال سوال این است که می تواند ما را به عقب برخی از کسانی که furloughed کارکنان می گوید:” Waggoner. “ما سعی خواهیم کرد به برخی از پشت, اما ما واقعا مطمئن خواهد بود, مه, ژوئن, سپتامبر ؟ ما واقعا نمی دانم و من فکر می کنم وجود دارد طیف گسترده ای از ایده ها.”

در حال حاضر. Waggoner می گوید که آنها در حال کار برای مطمئن شوید که آنها آماده برای اجتماعی تر فاصله در مجموعه زمانی که تولیدات شروع دوباره. “ما خوشبین هستند یک بار تولید می آید و من به تصور آن را می شود واقعا شلوغ اما زمانی که آن را می شود من نمی دانم.”

اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک در هالیوود دریافت نکرده خالص ایمنی از PPP وام. مامان و پاپ مغازه ها که به طور موثر مترجمان آزاد با کارکنان دیگر از خود نمی واجد شرایط برای PPP.

کامیل پذیرایی یکی از این شرکت ها: آن را در خدمت خدمه بیشتر در فیلم مستقل محصولات. این شرکت تاسیس شد جودی ناپولیتانو و دخترش کامیل در پی رکود اقتصادی سال 2009. در حال حاضر آنها نمی تواند دریافت وام از انجمن کسب و کار کوچک.

“من فکر نمی کنم آن (PPP) بود که واقعا نوشته شده و یا فکر کردن به خوبی برای افراد, برای مترجمان آزاد و … وجود دارد بسیاری از ما وجود دارد که آیا شما در غذا و یا این که آیا شما یک نویسنده هستید و در روشنایی هر چیزی که در مدل های ناخن و مانیکور می گوید:” ناپولیتانو. “وجود دارد بسیاری از مردم که فقط فردی کارگران است که واجد شرایط برای این وام است.”

در حال حاضر ناپولیتانو می گوید که او و دخترش در حال انتظار برای تولیدات برای شروع دوباره و فکر کردن در مورد چه اقدامات احتیاطی آنها را مانند بسته بندی مواد غذایی در بخش های فردی به جای قرار دادن یک بوفه گسترش یافته است. و آنها امیدوارند که این فیلم مستقل آنها برنامه ریزی شده بود به تهیه و لغو شد با توجه به اقامت در خانه سفارشات —را موکول هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>