تاریخی قیمت نفت سقوط می بیند عمده انرژی شرکت کاهش سود خود

Equinor را Johan Sverdrup میدان نفتی به تصویر کشیده در ماه اوت سال 2019. Lundin Petroleum دریافت آن برای اولین بار نفت از فاز 1 Johan Sverdrup زمینه در اوایل ماه اکتبر.

اوله Jørgen Bratland | Equinor مطبوعات تصاویر

نروژ Equinor پنج شنبه اعلام کرد آن را به قطع آن در سه ماهه پرداخت سود سهام به سهامداران توسط دو سوم بالقوه هموار کردن راه برای دیگر نفت رشته به دنبال کت و شلوار در طول چند روز آینده.

دولت تحت کنترل شرکت نفت گفت: در سه ماهه اول پرداخت نقدی به سهامداران خواهد بود $0.09 هر سهم را از $0.27 در سه ماه آخر سال 2019. که نشان دهنده یک چهارم در سه ماهه کاهش 67%.

این حرکت باعث می شود غرب اروپا بزرگترین خام تولید کننده اول نفت عمده به کاهش سود خود در این فصل درآمد.

“به نظر می رسد احتمال وجود دارد که سایر رشته را دنبال کت و شلوار” Tamas Varga تحلیلگر ارشد در PVM روغن همکاران گفت CNBC از طریق ایمیل در روز پنج شنبه.

“واضح است که تعلیق به اشتراک گذاری buybacks و برش capex (هزینه های سرمایه) انجام نمی ترفند دیگر. در این زمان آشفته نقدی پادشاه است و نبرد برای باقی مانده از نظر مالی صدا تشدید” Varga گفت.

مجموع فرانسه را اعلام خواهد کرد که آیا آنها همچنین برنامه ریزی برای کاهش سود سهام در روز جمعه با شرکت انگلیسی-هلندی غول های انرژی Royal Dutch Shell برنامه ریزی برای اعلام درآمد در 30 آوریل.

Stateside شورون و اکسون موبیل را گزارش آخرین ارقام سه ماهه در آوریل 1.

نیک Coleman, سردبیر ارشد نفت اخبار در S&P جهانی Platts گفت CNBC از طریق تلفن که Equinor اعلام “قطعا به ارمغان می آورد به تمرکز این نوع از فشار است که این صنعت است.”

اما باید آن را نمی توان از طریق “کاملا همان لنز” را به عنوان اصل جهانی رشته. او استدلال کرد که در حالی که Equinor دارای جاه طلبی های خود را گسترش مقیاس بین المللی از اروپا فراتر از آن بود هنوز رتبهدهی نشده است کاملا در همان رده به عنوان Shell, BP یا مجموع.

کلمن نیز گفت که او باور نمی سهامداران را پیش بینی مقیاس سود سهام قطع روز پنجشنبه اعلام کرد.

سهام Equinor معامله تقریبا 1% پایین تر در اواسط صبح می پردازد.

بی سابقه شرایط بازار

می آید در مدت کوتاهی پس از تاریخی قیمت نفت سقوط در اوایل این هفته. این قرارداد ممکن از آمریکا وست تگزاس اینترمدیت سقوط به زیر صفر به تجارت در قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ روز دوشنبه.

حجم معاملات نازک بود آن را داده بود روز قبل از قرارداد تاریخ انقضا اما ریزش بی سابقه ای بود با این وجود.

برای مطمئن شود, قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آتی برداشته بیش از 60 دلار در هر بشکه در آغاز سال است. دراماتیک سقوط در تقاضا به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس فرستاده است قیمت نفت بود.

در روز پنج شنبه ماه ژوئن قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت برای معامله در $15.72 تا نزدیک به 14 درصد در حالی که معیار بین المللی نفت خام برنت در ایستاده بود $22.20 حدود 9 درصد بالاتر است.

نروژ Equinor روز پنجشنبه گفت که این شرکت به تازگی راه اندازی چندین عملیات به “افزایش انعطاف پذیری مالی” در پاسخ به بی سابقه ای شرایط بازار و عدم قطعیت.

در میان آنها در آن ذکر شده: یک تعلیق buybacks تحت بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه; راه اندازی 3 میلیارد دلار طرح اقدام در سال 2020 برای تقویت انعطاف پذیری مالی از هزینه های سرمایه هزینه های عملیاتی و اکتشاف هزینه کاهش و اوراق قرضه صدور 5 میلیارد دلار.

سهم بیع متقابل است که یک شرکت خرید خود سهام ممتاز به کاهش مقدار موجود در بازار باز است.

“هدف از تلاش های مشترک از جمله کاهش در سود است به امن ترازنامه ظرفیت تقویت نقدینگی و حمایت از ادامه سرمایه گذاری در کیفیت پروژه نمونه کارها” شرکت در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>