نکات برجسته از سال 2020 بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر

(L-R) دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن (D-MA) معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (I-VT) شرکت در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سالیوان عرصه در سنت آنسلم کالج در فوریه 07, 2020 در منچستر, New Hampshire.

جو Raedle | گتی ایماژ

فقط روز قبل از حیاتی نیوهمپشایر اولیه دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مورد بحث که کدام یک از آنها خواهد بود بهترین راه حل مناسب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 — کشیده و چند مشت در برابر هر یک از دیگر در این فرآیند است.

“شما باید قادر به نه تنها پیروزی” در انتخابات پارلمانی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: در زمین خود را به رای دهندگان. بایدن که چهره یک نبرد دشوار پس از یک فقیر در آیووا گفت: نامزد باید coattails برای کمک به انتخاب دموکرات ها پایین رای گیری به عنوان به خوبی.

“شما رو به همراه یک کشور ایالات متحده آمریکا و یا این می شود مسئله” او گفت:.

هفت دموکرات ها به نظر می رسد در منچستر, New Hampshire, بحث, مرحله, چهار روز قبل از آن دولت محوری انتخابات و در پی فاجعه آیووا حزبی که موفق به تحویل یک برنده روشن.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که مدعی پیروزی در botched آیووا مسابقه و دیده های اخیر افزایش, New Hampshire, نظر سنجی, سابقه حملات از نزدیک به همه رقبای خود در مرحله. جوانترین نامزد در مسابقه او sparred با بایدن در یک ارز مورد تجربه کار و butted سر با مینه سوتا بهداشت ، ctq در مورد شجاعت سیاسی.

ایالت ورمونت برنی ساندرز که او نیز خود را اعلام برنده در آیووا در زمان گرما بیش از تعهد خود را به یک, جهانی, دولت بودجه “مدیکر برای همه” طرح مراقبت بهداشتی.

سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست بود که به دنبال به دست آوردن مجدد سناتور وضعیت در نیوهمپشایر به ثمر رساند برخی از بلندترین, به سلامتی شب هنگامی که او به نام “یک قانون ملی برای حفاظت از حق یک زن انتخاب” به سقط جنین.

میلیاردر تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ نیز بر روی صحنه ظاهر شد. Steyer حمایت برای استقبال بیشتر و متنوع ائتلاف به حزب دموکرات در حالی که یانگ reprised مرکزی او در مبارزات انتخاباتی وعده به پیاده سازی یک جهانی درآمد اولیه طرح.

اما لحظاتی وجود دارد همبستگی — و حتی در آغوش گرفتن — بین نامزدها که خود را نجات داد شدیدترین کلمات برای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور صرف نیمه دوم از هفته خود را گرفتن با صدای بلند و طولانی victory lap پس از توافق-رهبری سنا تبرئه او را در دو مقاله از استیضاح.

در اینجا لحظات از هشتم دموکراتیک اولیه بحث:

بایدن پیش بینی او را ‘آمار’ در نیوهمپشایر

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور بایدن حرکات به سمت سناتور ساندرز در هشتم دموکراتیک 2020 مناظره ریاست جمهوری در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده آمریکا

برایان اسنایدر | ایسنا

بایدن اذعان کرد در اوایل این بحث که او انتظار دارد به گرفتن یک ضربه در آینده نیوهمپشایر اولیه پس از عملکرد ضعیف او در آیووا انجمن.

“من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا آمار, اینجا,” او گفت: در بحث مرحله در منچستر.

بایدن آمد و در جایگاه چهارم در اولین نامزدی مسابقه یک ضربه ویرانگر به مبارزات انتخاباتی خود را.

حتی اگر نتایج در آن جلسه بودند به تاخیر افتاد و خدشه دار با ویژگی های مسائل ساندرز و Buttigieg در زمان خانه جوایز برتر در آیووا ظاهر می شود نزدیک به گره خورده برای مقام اول.

هنوز بایدن وعده داده شده را به ماندن در این مبارزه است. “من همیشه می دانستم که چهار برخورد — دو مقدماتی دو قفقاز” می تواند یک نقطه شروع است. بایدن گفت که او نامزد است که بهترین شانس را برای سرنگون مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در یک NBC News/Marist نظرسنجی از رای دهندگان نیوهمپشایر منتشر شد جمعه بایدن آمد و در چهارم پشت Sanders, Buttigieg و وارن در 13 ٪ به طور بالقوه نشان می دهد یکی دیگر از نتیجه ناامید کننده برای مردی که در نظر گرفته شد جبهه دموکراتیک-دونده برای خیلی از چرخه.

‘مدیکر برای همه” نزاع و جدال

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار شهردار سابق South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg (L) صحبت می کند در کنار ماساچوست سناتور الیزابت وارن در هشتم دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط ABC News, WMUR-تلویزیون و اپل اخبار در سنت آنسلم کالج در منچستر, New Hampshire در 7 فوریه سال 2020 است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مراقبت های بهداشتی سیاست و به طور خاص مدیکر برای همه شده است و نقطه اصلی مشاجره در هر یک از قبلی بحث — و روز جمعه از این قاعده مستثنی بود.

“برنی می گوید که شما باید برای آوردن مردم با هم و شما باید به مدیکر برای همه …. [او] می گوید او نوشت: چیز لعنتی” بایدن گفت: با اشاره به ساندرز’ مراقبت های بهداشتی جهانی لایحه در مجلس سنا.

“اما او تمایلی به ما بگویید که چه چیز لعنتی رفتن به هزینه می شود.” “چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ چه کسی برای آن پرداخت؟”

“ایده طبقه متوسط مالیات نمی خواهید برای رفتن است که فقط دیوانه” بایدن اضافه شده است.

ساندرز پاسخ داد که “وضعیت موجود” ارائه شده توسط بایدن هزینه خواهد شد و حتی بیشتر.

“ما صرف دو برابر سرانه مردم از هر کشور دیگری” ساندرز گفته بایدن بود که معاون رئیس جمهور در طول عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه و پشتیبانی توسط رئیس جمهور باراک اوباما. “شاید آن را تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که صنعت بهداشت و درمان در سال گذشته ساخته شده 100 میلیارد دلار سود.”

Klobuchar پس از آن شکست در. “من نگه دارید گوش دادن به این بحث و این واقعی نیست. آن است که واقعی نیست برنی چون دو سوم از دموکرات ها در سنا هستند در قبض خود را و از آنجا که این امر ضربه 149 میلیون آمریکایی را بیمه فعلی در چهار سال,” او گفت: garnering با صدای بلند واکنش از جمعیت است.

ساندرز و وارن به نفع مدیکر برای همه — یک برنامه است که از بین بردن شرکت های بیمه خصوصی — در حالی که سایر نامزدها به نفع ساختمان اوباما-تصویب برنامه با ویژگی های مانند یک گزینه است.

Klobuchar حملات Buttigieg

سناتور ctq صحبت می کند در دموکراتیک 2020 آمریکا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث در سنت آنسلم کالج در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

Klobuchar در زمان هدف در Buttigieg چندین بار پس از پایان قوی در آیووا.

او با اشاره به یک سال 2018 صدای جیر جیر که در آن او بیان کامل بویژه برای حمایت از مدیکر برای همه است. هر دو Buttigieg و Klobuchar در حال حاضر می گویند در حال حرکت به سرعت به یک سیستم پرداخت غیر واقعی است.

او همچنین بر آنچه او به نام “شجاعت” از دموکرات ایالت Doug Jones آلاباما و جمهوری خواه ایالت میت رامنی در ایالت یوتا که رای به محکوم کردن تهمت و پس از سنا استیضاح دادگاه هنگامی که آنها می دانستند که می خواهد چهره پیامدهای سیاسی.

پس از رفتن را از طریق دادگاه او انتقاد Buttigieg گفت: روند خسته کننده بود.

“شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای کارتون” او گفت:.

Buttigieg پاسخ داد که او توصیف احساسات استیضاح خستگی او را دیدم در میان بسیاری از آمریکایی ها با او صحبت کرده است در کمپین بلیزرز.

“اگر سنا شد داوران قبل از شما داوران در حال حاضر” Buttigieg گفت.

دموکرات ها بهم تهمت حملات در بایدن پسر

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در دموکراتیک 2020 آمریکا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

حتی پس از بایدن سوال Buttigieg آمادگی را در نقش رئیس جمهور سابق جنوب خم شهردار ایستاده بود تا برای پسرش شکارچی که تهمت حمله کرده برای نقش خود به عنوان یک عضو هیئت مدیره در شرکت گاز اوکراین, در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه اطراف رئیس جمهور را به اتهام خرید و فروش با اوکراین که در آن او تحت فشار است که رئيس جمهور کشور به اعلام تحقیقات به Bidens در حالی که خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار از congressionally تایید کمک های نظامی.

“این است که در مورد هانتر بایدن و یا هر بایدن” Buttigieg گفت. “ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را به تغییر موضوع است.”

“به نوع انسان که به دنبال تسلیحاتی یک پسر در مقابل پدر خود را باور نکردنی بیشرمی چیزی است که فقط یک مثال چرا ما به عنوان یک حزب باید به طور کامل متحد در انجام آنچه در آن طول می کشد و در پایان روز به مطمئن شوید که این رئیس جمهور نیست که با عبارت دوم” او گفت:.

بایدن تشکر Buttigieg برای نظرات خود را اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به “را تشکیل می دهند دروغ” در مورد هر کس می شود نامزد.

سابق آذربایجان و سپس به خواسته مخاطبان به تحسین شکل دیگری در استیضاح مصیبت: ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman که در خدمت به عنوان مدیر امور اروپا برای ایالات متحده در شورای امنیت ملی تا زمانی که اخراج او پیشتر در روز جمعه. Vindman شهادت در برابر تهمت در خانه استیضاح پرس و جو.

“من فکر می کنم ما باید همه ایستاده و به سرهنگ Vindman نشان می دهد که چقدر ما از او حمایت می شود.” “ایستادن و کف زدن برای Vindman!”

نامزدهای spar در مسابقه

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در دموکراتیک 2020 آمریکا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بحث در منچستر, نیوهمشایر, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

Buttigieg sidestepped یک سوال در مورد اینکه چرا تعداد در اختیار داشتن ماری جوانا بازداشت در میان ساکنان سیاه در ساوث بند افزایش یافته تحت رهبری او.

به جای پاسخ به این سوال به طور مستقیم Buttigieg به جای آن گفت که آن دسته از دستگیری پایین تر بود در شهر خود از میانگین ملی است. او سپس چرخد و به بحث در مورد نژادپرستی گسترده تر قبل از اینکه به خارج توسط مدیر برای منحرف.

وقتی پرسیده شد که اگر Buttigieg پاسخ قابل توجهی بود Warren به سادگی پاسخ داد “نه.”

“این مهم است به خود به حقایق در مورد چگونه مسابقه کاملا نفوذ ما در سیستم عدالت کیفری” او گفت:.

وارن اشاره او به طرح مسکن گفته است که ایالات متحده نیاز به “شروع مسابقه داشتن آگاهانه قوانین.”

“این سیاست ایالات متحده امریکا به تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر مردم از رنگ برای خرید خانه تا سال 1965” او گفت:.

“شما نمی توانید فقط لغو آن و بگو:” در حال حاضر همه چیز حتی.’ آن را نه.”

یانگ پس از آن شروع به پریدن کرد به بحث و گفت که “شما نمی توانید تنظیم دور نژادپرستی را با یک درهم آمیخته از قوانین جدید که در حال مسابقه خاص است.”

وارن انفجار بلومبرگ است میلیاردها

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ صحبت می کند در یک کمپین توقف در شرق بازار در دیترویت میشیگان در فوریه 4 سال 2020 است.

جف Kowalsky | گتی ایماژ

چهار نامزد در مسابقه اولیه نمی شد در مرحله جمعه شب: سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک دیابت مایکل بنت کلرادو و تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی است.

اما بلومبرگ به multibillionaire که دیر رسیدم به این مسابقه شد و هنوز هم مورد بحث در مرحله — هنگامی که الیزابت وارن سناتور. bashed او بیش از انبوهی از پول نقد او را صرف در مبارزات انتخاباتی خود تا کنون.

پرسید که چرا او معتقد بودند او بهتر و مناسب تر از بلومبرگ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن وارن گفت: “من فکر نمی کنم هر کسی باید قادر به خرید راه خود را به نامزدی یا به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

خط به ثمر رساند دور از کف زدن از جمعیت و وارن انداخت در آشکار حفاری در Buttigieg به عنوان او ادامه داد.

“من فکر نمی کنم هر میلیاردر باید قادر به آن را انجام دهد و من فکر نمی کنم افرادی که خورد به میلیاردرهای منظور صندوق مبارزات انتخاباتی خود را باید به انجام آن” او گفت:.

وارن قبلا لعنتی Buttigieg که مدعی پیروزی در آیوا جلسه این هفته برای برگزاری یک شیک پوش رویداد جمع آوری کمک مالی در داخل شراب غار — لحظه ای که به سرعت ویروسی رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>