5:00 pm: واشنگتن بیمار درمان شده و مرخص

Coronavirus بیمار در واشنگتن درمان شده و تخلیه شده از پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن یک نماینده از شهرستان اسنوهومیش سلامت منطقه گفت:. بیمار دوره نقاهت در انزوا در خانه, سخنگوی گفت. “من در خانه و در ادامه برای دریافت بهتر” بیمار که هویت ناشناخته باقی مانده در بیانیه ای گفت:. “من از تمام نگرانی های مطرح شده توسط اعضای عمومی و من نگاه به جلو به بازگشت به زندگی عادی است.”

4:43 pm: Goldman Sachs لغو سالانه همکاران جلسه

گلدمن ساکس لغو آن سالانه همکاران جلسه برنامه ریزی شده برای این هفته به دلیل سفر از محدودیت های ناشی از شیوع کروناویروس مانع برخی از آسیا-مبتنی بر کارکنان از ساخت آن را به بانک نیویورک ستاد با توجه به دو نفر آشنا با برنامه. مدیر ارشد اجرایی داود و سلیمان را به جای آن میزبان یک townhall جلسه برای حدود 250 نفر از همکاران قادر به حضور در نیویورک یکی از مردم گفت.

4:38 pm: شاخص های قرنطینه امکانات برای مسافران از هوبئی

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در حال حاضر مشغول به کار با دولت های محلی و مقامات بهداشتی برای تهیه امکانات برای قرنطینه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد اجباری 14-روز قرنطینه در روز جمعه برای هر آمریکایی که در سفر به استان هوبئی در دو هفته قبل از اعلام.

“بحث در مورد که در آن دسته از بیماران خواهد شد این است که یک مکالمه CDC شده است به طور فعال با دولت های محلی و ادارات بهداشت” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی روز دوشنبه گفت. “ما در حال کار را از طریق یک پلان عملیاتی که ممکن است کمی متفاوت در هر یک از این مکان های بسته به چه مقدار آماده سازی آنها انجام داده ایم.”

وجود دارد در حال حاضر 195 آمریکایی ها در قرنطینه اجباری به گفته مقامات بهداشتی. اما این تعداد می تواند رشد کند.

4:05 pm: وزارت بهداشت و خدمات انسانی مطلع کنگره ممکن است ضربه بزنید وجوه اضافی

وزارت بهداشت و خدمات انسانی مطلع کنگره پنج شنبه که ممکن است انتقال حدود 136 میلیون دلار برای مبارزه با شیوع. CDC به دریافت تا $75 میلیون در حالی که $52 میلیون را نسبت به بهداشت عمومی و خدمات اجتماعی و $8.5 میلیون نفر را به سمت مدیریت هزینه های یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: CNBC. به طور معمول HHS خواهد باید صبر کنید حداقل 15 روز برای دسترسی به بودجه درخواست شده به طوری که آنها می خواهیم که با اقتدار در حال حاضر. واشنگتن پست اولین گزارش اخبار.

12:40 pm: روغن می افتد به بیش از 1 سال اخیر

نفت کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در بیش از یک سال در ظهر تجاری به عنوان ترس از کاهش تقاضا چکش قیمت های نفت خام. “بازار نفت شده است موضوع را به بسیاری از شوکهای عرضه در طول سال های اخیر, اما حاد شوک تقاضا شده است احساس پس از بحران مالی 2008,” RBC مایکل Tran گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان و اضافه کرد که coronavirus است “roiled بازار نفت است.” چین بزرگترین وارد کننده نفت و دومین مصرف کننده نفت پس از کاهش رشد تقاضا می تواند تاثیر بزرگی در قیمت ها.

12 pm: شاهزاده Cruises کشتی در ژاپن برگزار شد

شاهزاده Cruises گفت: برگزاری است یک کشتی از 24 ساعت که مقامات بهداشتی ارزیابی 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. قبلی مهمان که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus در روز شنبه — شش روز پس از خروج از کشتی. “شاهزاده Cruises تایید برگرد از الماس شاهزاده خانم بوده است با تاخیر حدود 24 ساعت اجازه ژاپن مقامات بهداشت عمومی این فرصت را برای بررسی وضعیت سلامت کلیه مهمانان و خدمه در هیئت مدیره” شرکت در بیانیه ای گفت. این معلوم نیست که در آن کشتی است که برگزار می شود.

اصلاح: شاهزاده خانم کروز کشتی “چرخش” در بندر به سفر به یک مقصد جدید شده است به تعویق افتاد. نسخه قبلی این گزارش mischaracterized این اقدام صورت گرفته توسط کشتی.

11:30 am: CDC مقامات تایید 11 نفر در ایالات متحده

CDC مقامات تایید کرد در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که در حال حاضر 11 نفر در ایالات متحده شد که دو گسترش از طریق تماس انسان در درون کشور است. مقامات همچنین گفت ایالات متحده ارسال خواهد شد بیشتر پروازها به مقصد تخلیه آمریکایی ها از ووهان. به محض ورود در آمریکا, Dr. Nancy r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: آن دسته از مسافران خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

11:20 am: آنفولانزا در حال حاضر کشته 10,000 ما در سراسر جهان به عنوان frets بیش از coronavirus

در حالی که جدید کروناویروس نابسامانی های زیادی از چین و رهبران جهان با عجله برای بستن مرزهای خود را برای حفاظت از شهروندان از شیوع آنفولانزا بی سر و صدا کشته از 10 ، 000 در ایالات متحده آمریکا تا کنون در این فصل آنفولانزا. “در ایالات متحده آن را واقعا ترس بر رسانه ها و این که چیزی جدید” دکتر جنیفر فندک در بیمارستان اپیدمیولوژی در NYU Langone بهداشت گفت: از جدید کروناویروس. “هنگامی که در واقعیت مردم می توانند اقدامات لازم برای حفاظت از خود در برابر آنفولانزا است که در اینجا و شایع و در حال حاضر به کشته شدن 10000 نفر.”

10:50 am: CDC برنامه ریزی شده است برای تماس 11:30 صبح

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برنامه ریزی شده است برای تماس 11:30 a. m. به روز رسانی به جدید کروناویروس. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی را صحبت می کنند.

10:45 am: بالا که رسمی هشدار جهانی ممکن است ‘خطرناکی آمادگی برای آینده همه گیر

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: جهان ممکن است “خطرناکی” آمادگی برای آینده همه گیر. در یک سازمان بهداشت جهانی هیئت اجرایی در جلسه ای در ژنو, Tedros خواست 196 کشورهای عضو به “سرمایه گذاری در, آمادگی” نه “وحشت.” او گفت: بودجه برای شیوع آمادگی در اطراف کشور “باقی مانده است به شدت ناکافی” در گذشته است.

10:30 am: اپل سهام زدم بالا تمام وقت در ترس coronavirus می تواند صدمه دیده است فروش آیفون

10 صبح: امارات متحده عربی تعلیق پروازها به مقصد چین به جز پکن

8 صبح: چین می گوید که ‘باز’ کانال های ارتباطی با تایوان بیش از coronavirus

چین گفت که که کانال های ارتباطی با تایوان شده بود”باز” با پکن به اشتراک گذاری اطلاعات کامل coronavirus با مقامات در سراسر تنگه. تایوان است که یک عضو با توجه به چین اعتراض کرده است 10 مورد تأیید از coronavirus. چین در نظر خود حاکم تایوان یک متمرد استان به ارمغان آورد تحت کنترل آن است.

7:02 am: عربستان سعودی است که وزن زیادی نفت کاهش با توجه به کروناویروس

عربستان سعودی است که بحث کوتاه مدت محصول نفت قطع به عنوان کشنده coronavirus همچنان به گسترش وال استریت ژورنال در گزارش اوپک با استناد به مقامات. سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در حال انتظار برای دیدار سه شنبه و چهارشنبه برای بحث در مورد اقدامات ممکن است با توجه به مجله.

4:03 am: چین متهم آمریکا از ترس و وحشت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de