‘قهرمانانه شهر’ ووهان به پایان می رسد مستند با حزب 11 هفته پس از آن بود که کانون

چین به پایان رسید coronavirus مستند اقدامات در ووهان – 11 هفته پس از آن مرکز از آنچه که پس از توسعه به یک بحران جهانی است.

مقامات را آغاز کرده اند که اجازه می دهد آن 11 میلیون نفر به سفر در داخل و خارج از شهرستان وسیع که در آن همه گیر شروع خاص را بدون مجوز.

تحت قوانین جدید که به اجرا در آمد که از نیمه شب روز چهارشنبه افراد مجاز برای ورود و ترک در شرایط اجباری افزار گوشی های هوشمند طراحی شده توسط ترکیبی از داده های ردیابی و نظارت دولت نشان می دهد که آنها سالم هستند و شده اند در سال های اخیر در تماس با فرد آلوده.

Light show as Wuhan opens up after being closed

نور نشان می دهد در دو طرف رودخانه یانگ تسه مشخص شده این مناسبت با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویر متحرک سلامت و بهداشت کارگران در بهبود بیماران.

یک خرس کلمات “قهرمانانه شهرستان” عنوان عطا در ووهان توسط رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست چین.

در طول گوره و پل مردم دست تکان دادند و پرچم شعار “ووهان برویم!” و خواند بزبان renditions چین سرود ملی.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun بود که تماشای صفحه نمایش از یک پل.

بیشتر از Covid-19

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او گفت: کل مجتمع آپارتمانی بود تعطیل زمانی که همکار ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 معنی او اجازه بیرون رفتن حتی برای خرید مواد غذایی – که در همسایگی کارگران را به درب خود را.

“بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه,” او گفت:.

Light show as Wuhan opens up after being closed

مدت کوتاهی پس از این قوانین جدید به اجرا در آمد ترافیک شروع به حرکت به سرعت از طریق تازگی بازگشایی پل ها تونل ها و بزرگراه تلفات غرفه در حالی که صدها نفر منتظر اولین قطار و پرواز به خارج از شهر بسیاری از امید برای بازگشت به شغل دیگر.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین coronavirus موارد و مرگ و میر رخ داده است که آمار و ارقام رسمی را در بیش از 82,000 و 3300 مرگ بود – شده اند به تدریج آرام در هفته های اخیر به عنوان تعدادی از عفونت های جدید کاهش یافت.

آخرین آمار دولت ذکر شده هیچ مورد جدید در روز سه شنبه.

Light show as Wuhan opens up after being closed

اگر چه شک و تردید شده اند به عنوان بازیگر به صحت چین تعداد بی سابقه ای مستند از ووهان و اطراف آن در استان هوبئی موفق شده اند به اندازه کافی است که آنها شده اند به طور گسترده ای تکرار در کشورهای سراسر جهان است.

“مردم در ووهان پرداخت مقدار زیادی و با مته سوراخ بسیاری ذهنی و روانی” ساکن شیانگ ژانگ گفت. “ووهان مردم در طول تاریخ معروف خود را قوی خواهد کرد.”

ووهان ساکنان شده بود و اجازه خروج از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و یا حضور در کارهای دیگر تلقی کاملا لازم است در طول 76-day مستند.

تنها کسانی که مدارک نشان دادن آنها یک خطر برای سلامتی و یک نامه شهادت به جایی که آنها می رویم و به همین دلیل آنها اجازه داده شد به ترک شهر اجازه داده شد و حتی برخی از آنها پشت توسط مقامات در هيچ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>