خریداران با پوشیدن ماسک محافظ فهرست لباس در یک فروشگاه در Westfield San Francisco Centre, در, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا

مایکل کوتاه | بلومبرگ | گتی ایماژ

نزدیک به رکورد بازار سهام سطوح پررونق تقریبا حباب بازار مسکن و قوی خرده فروشی هزینه های صدا نیست مثل خیلی از رکود است. اما این هیچ عادی رکود است.

این Covid-19 pandemic عصر توسط تنظیم استانداردهای جدید برای آنچه که رکود اقتصادی به نظر می رسد.

به طور قابل توجهی نرخ بیکاری همچنان بالا با زمان 10.2% سطح هنوز هم بالاتر از هر چیز ایالات متحده دیده می شود پس از رکود بزرگ. زندگی روزانه شده است مختل به درجه بی سابقه ای به عنوان رستوران ها باقی می ماند, محدود, فروشگاه باید برای کنترل جمعیت اندازه و کنسرت ها و جشنواره ها بخش زیادی از تابستان زندگی ناپدید شده اند.

اما نمی دانم آن فقط به دنبال در تمام داده های دیگر.

خرده فروشی 1.2% در ماه جولای و حتی قوی تر 1.9% به استثنای خودرو به عنوان متریک دارای نشان داد تحت اللفظی V شکل بازیابی پس از فروپاشی مارس و آوریل; ایضا برای فروش خانه های موجود. بهره وری آمار بالاترین سطح خود در 11 سال در سه ماهه دوم و آتلانتا فدرال رزرو است ردیابی در سه ماهه سوم رشد تولید ناخالص داخلی از 26.2% برآورد که با افزایش 5.7 درصد بیش از فقط در هفته گذشته.

چه شد که دوباره در مورد یک رکود ؟

“من فکر نمی کنم ما در یک رکود اقتصادی گفت:” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ، “با توجه به اطلاعات که در آینده من فکر می کنم ما در حال رفتن به backdate که رکود اقتصادی به پایان رسید در حال حاضر. که خیلی روشن است.”

اگر Paulsen است و صحیح آن می تواند علامت سریعترین پایان دادن به رکود اقتصادی در تاریخ ایالات متحده است. اداره ملی تحقیقات اقتصادی در نظر گرفته شده رسمی داور از رکود گفت: در حال حاضر یکی در ماه فوریه آغاز شد. تولید ناخالص داخلی کاهش یافته است 5 ٪ در سه ماهه اول و 32.9 درصد در Q2 به عنوان محاسبه به صورت سالانه, جلسه, قاعده کلی برای دوره متوالی رشد منفی.

در صورتی که پس از آن مورد است وجود دارد چند چیز دیگر است که ایستادگی کردن در مورد Covid-19 رکود اقتصادی: چگونه به سرعت آن آمد که آن را اساسا دولت ايجاد شده و چگونه به سرعت و به شدت سیاستگذاران پاسخ داد.

“بزرگترین راه آن رفتن به های مختلف است که من نمی توانم فکر می کنم از هر گونه رکود اقتصادی است که اساسا در حال رفتن از یک افسردگی-محیط شبیه به یک جنگ رونق در این موضوع از دو محله” Paulsen گفت. “سیاست مقامات واکنش نشان داد و بلافاصله در فرم و هنوز هم هستند. آنها نمی خواهد انجام داده اند که در حالت عادی از رکود اقتصادی اما آنها که در اینجا چون ما تا به حال رکود فرم فورا که هرگز اتفاق افتاده است.”

در واقع در عرض چند هفته کنگره با تصویب $2.3 تریلیون نجات لایحه بودجه و فدرال رزرو کاهش کوتاه مدت نرخ نزدیک به صفر در حالی که تصویب نزدیک به ده وام و نقدینگی برنامه های.

به عنوان یک نتیجه از ویژگی های پایان دادن به رکود اقتصادی ممکن است منتقل می شود در حال حاضر. اما این بدان معنا نیست که شرایط هنوز هم احساس نمی مانند ملت گیر در یک رکود بسیار شبیه آن را حتی پس از رکود اقتصادی بزرگ رسما به پایان رسید و در اواسط سال 2009.

‘واقعی رکود اقتصادی’ است که هنوز هم وجود دارد

در واقع, واقعی رکود اقتصادی ممکن است هنوز در راه اند, گفت:, Steve حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در TS Lombard.

“این یک رکود اقتصادی در عین حال که منظور من مفهوم رکود اقتصادی به عنوان مخالف به تعریف” حمله رعد اسا گفت. “ما دیده ایم دو منفی چهارم که NBER با استفاده از تعریف یک رکود است. اما رکود اقتصادی هنوز به پدیدار شود.”

که او گفت: هنگامی که در دراز مدت پیامدهای وضعیت فعلی احساس می شود.

پولی و مالی کمک کند تا کنون خطاب کوتاه مدت اقتصادی نگرانی ها: ارسال چک به کارگران آواره, برش, نرخ پول وام به کسب و کار و به طور کلی goosing بازار سهام و کمک به ارائه پشتیبانی برای مناطق از اقتصاد است که به آن نیاز دارید. سهام roared عقب مارس 23 پایین حتی به عنوان نرخ پس انداز پرتاب 33.5 درصد در آوریل و بالاتر از هر رکورد قبلی.

اما مناطق وجود دارد که فراتر از سیاست مانند شناسایی از شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس که باید دیده عظیم outflows از مردم عنوان برای امن تر و مرفه تر زمین.

سرویس اقتصاد نیز رنج می برند آسیب است که می تواند سال به ترمیم. داده های اخیر از Yelp نشان می دهد که 60 درصد از خوردن و نوشیدن موسسات آن را ندارد. سینما هواپیمایی و کسب و کارهای دیگر نیز صورت عمده تغییرات ساختاری.

“چه خواهد شد ایجاد رکود رفتن به جلو است به رسمیت شناختن است که پس از همه چیز بازگشایی زندگی همان است که قوی وجود دارد تغییرات در تقاضا است که در حال رفتن به نظر می رسد نسبتا دائمی” حمله رعد اسا گفت. “که به تاثیر آن بر سرمایه گذاری و تاثیر آن در استخدام و تاثیر آن بر حقوق و دستمزد بیش از یک بخش بسیار گسترده تر از جمعیت است.”

که در آن آسیب بازدید ترین

در واقع Iva برونی است 40-year-old رستوران کارگر است که نقل مکان کرد و سه هفته پیش از هاوایی به Woodbridge, نیوجرسی حدود 28 کیلومتر از شهر نیویورک است. پس از جابجایی پیدا کردن کار مشکل است مرکب خود را خسته او مزایای بیکاری در هاوایی و نه ساکن نیوجرسی به اندازه کافی بلند برای دریافت مزایای.

به طوری که او احساس می کند احسان زمانی که او می بیند اخیر در کاهش تعداد مدعیان بیکاری به عنوان نشان دهنده بهبود بازار کار است.

“این نوع از تحریف” برونی گفت. “به معنای واقعی کلمه چه چیزی اتفاق می افتد به من اتفاق می افتد به بسیاری از مردم است. آنها به سادگی خسته منافع خود را. برای کسانی که واجد شرایط برای به دست آوردن هر چیزی که ما فقط به هوا نازک ناپدید می شوند.”

یک زن پیاده گذشته توقیف نوار زیر coronavirus (COVID-19) شیوع بیماری در منهتن قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده 7 مرداد سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

بودن در کسب و کار رستوران است به خصوص دشوار است در حال حاضر. برونی می بیند دهانه های اطراف شهر جدید خود را, اما در درجه اول در مواد غذایی سریع franchises و نه نشسته و موسسات که در آن او کار می کرد در هاوایی است.

به عنوان وضعیت شغلی شود او در حال اجرا کردن پس انداز و در حال حاضر نگران است در مورد کمک به طوری که او و دوست پسر او را که به کار می پرداخت اجاره.

“این است که آینده من,” او گفت:. “من شده اند بسیار با صرفه و ذخیره کمی از پول در سمت. راستش من پس انداز نمی شد قرار بود برای Covid بحران است. من می دانم که پس انداز می گذرد به پایان رسیده بنابراین من باید دو گزینه: قبول هر شغلی حتی اگر آن را به 11 دلار در ساعت یا 15 دلار در ساعت یا پس انداز من در حال رفتن به. بسیاری از ما خواهد بود مجبور به سادگی زنده ماندن, به طوری که آنها را به هر شغلی که وجود دارد.”

این وضعیت که در آن کسانی که در پایان پایین تر از طیف درآمد رنج می برند به مراتب بدتر از کسانی که در بالا باعث می شود این رکود در واقع بسیار شبیه به یکی از آخرین.

و این بدان معناست که سیاستگذاران که باقی می ماند قفل شده است و در درگیری های حزبی هنوز باید بیشتر کار سمت چپ انجام دهید.

هر چند اقتصاد ممکن است فرار کرده اند ویژگی های رکود اقتصادی بسیاری از خطرات در انتظار اگر عمل نمی آید گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. زندی برآورد رکود اقتصادی آغاز شده است که در ماه فوریه در واقع به پایان رسید و در مارس اما یکی دیگر می تواند در افق.

“من فکر می کنم ما در حال گسترش. سوال این است که چگونه با دوام توسعه است. ما می توانید آن را از طریق به طرف دیگر از این بیماری همه گیر بدون پسرفت به یک رکود?” او گفت:. “فیل نوع گیر کرده در ذهن و بسیار آسیب پذیر است به سقوط به گل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de