اینجا چرا تهمت و دولت را تهدید به صدمه زدن به دلار هنگ کنگ دلار میخکوب کردن محکم کردن کار نخواهد کرد

هنگ کنگ یک صد دلار اسکناس و آمریکا یک صد دلار اسکناس های چیده شده برای یک عکس در هنگ کنگ در 15 آوریل 2019.

پل یونگ | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالات متحده تهدید به نگاه راه هایی برای صدمه زدن به هنگ کنگ را میخکوب کردن محکم کردن به دلار آمریکا نمی خواهد به احتمال زیاد متوجه تحلیلگران می گویند.

استراتژیست در سنگاپور بانک DBS می گویند آمریکا “نمی تواند به طور یک جانبه لغو HKD میخکوب کردن محکم کردن.”

برترین مشاوران رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند گزارش با توجه به طرح های پیشنهادی به اعتصاب در برابر دلار هنگ کنگ دلار میخکوب کردن محکم کردن در یک پیشنهاد برای تنبیه چین حرکت برای پیاده سازی امنیت ملی قانون در هنگ کنگ گفت: گزارش بلومبرگ در هفته گذشته با استناد به منابع بی نام.

بلومبرگ گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند تضعیف peg با محدود کردن هنگ کنگ بانک ها توانایی به خرید دلار ایالات متحده است.

دلار هنگ کنگ دلار بوده است ثابت برای دلار آمریکا از سال 1983 و معاملات در گروه تنگ $7.75 دلار 7.85 دلار هنگ کنگ دلار در هر دلار ایالات متحده است. هنگامی که آن را veers بیش از حد نزدیک به انتهای این شهرستان را بالفعل بانک مرکزی — دلار هنگ کنگ قدرت پولی (HKMA) — آیا دخالت های فروش و یا خرید ارز.

چینی مجلس در ماه گذشته رای به تصویب جنجال برانگیز امنیت ملی قانون یک حرکت است که جلب انتقاد از برخی رهبران آمریکا و انگلیس و نگرانی در این شهرستان را آزادی می تواند فرسایش. هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری چین است.

هنگ کنگ دولت مدعی است که حقوق مشروع و آزادی بسیاری از شهروندان خود محافظت خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت دولت او بود اقدام به لغو هنگ کنگ ترجیحی تجارت وضعیت در پاسخ به قانون جدید به عنوان “هنگ کنگ است و دیگر به اندازه کافی مستقل به حکم درمان خاص است.”

ایالات متحده نمی تواند یک جانبه عمل می کنند

تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که آمریکا اساسا نمی توانید انجام دهید برای صدمه زدن به دلار هنگ کنگ دلار میخکوب کردن محکم کردن.

“این است که … شایان ذکر است که هنگ کنگ است که استقلال برای طراحی پولی آن رژیم از جمله نرخ ارز سیاست” تحلیلگران در مدیریت دارایی شرکت Amundi نوشت: در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته.

استراتژیست در سنگاپور بانک DBS با اشاره به ارتباط نرخ ارز که سیستم هنگ کنگ اجرا شده در سال 1983 که مجموعه ای از گروه تجارت و پول سیستم.

که سیستم در محل حتی قبل از آمریکا و هنگ کنگ سیاست عمل از سال 1992 زمانی که واشنگتن به هنگ کنگ ویژه آن وضعیت معاملاتی با آمریکا آنها اضافه شده است.

هنگ کنگ مالی, منشی, Paul Chan اعلام کرده است که حتی اگر ما طول می کشد اقدامات به دلار هنگ کنگ دلار حل و فصل ناخوشایند دولت یک طرح احتمالی.

ریموند یونگ

ANZ تحقیقات

علاوه بر این تحت 1992 عمل وجود دارد یک بند آن آمده است که ایالات متحده ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا دلار به “آزادانه رد و بدل” با هنگ کنگ اشاره کرد ANZ تحقیقات ریموند یونگ در یک توجه داشته باشید در روز شنبه ،

فراتر از هيچ قانون هنگ کنگ است که بیش از قادر به دفاع از ارز خود را حتی اگر واشنگتن به دنبال محدود کردن توانایی خود را برای خرید دلار Amundi تحلیلگران می گویند. خاک چینی دارای $440 میلیارد دلار را گرانتر به ارز خارجی ذخایر — دو اندازه در این شهر از کل پایه پولی آنها می گویند.

این HKMA همچنین می توانید تماس در بانک مرکزی چین برای آمریکا دلار, رویترز اشاره به بالا شهر سرمایه گذاری رسمی عنوان کرد و گفت: به تازگی.

چین دارای بزرگترین ذخایر ارز خارجی — در حدود 3 تریلیون دلار با توجه به انتخاب.

“هنگ کنگ و چین به دولت مرکزی در حال آماده شده برای این” ANZ را Yeung نوشت: با اشاره به امکان ایالات متحده تضعیف میخکوب کردن محکم کردن. “هنگ کنگ مالی, منشی, Paul Chan اعلام کرده است که حتی اگر ما طول می کشد اقدامات به دلار هنگ کنگ دلار حل و فصل ناخوشایند دولت یک طرح احتمالی,” او اضافه شده با استناد به یک مقاله در هنگ کنگ علیه دولت اخبار سایت.

در همین حال واشنگتن منافع خود هستند نیز در خطر است.

تحلیلگران اشاره می کنند که ممنوعیت هنگ کنگ از خرید دلار ایالات متحده یک “گزینه هسته ای” خواهد بود که واژگون بازارهای مالی جهانی از جمله کسانی که در ایالات متحده آمریکا

برای منزوی هنگ کنگ از وال استریت و دلار سیستم می تواند به شدت مختل HKD میخکوب کردن محکم کردن و هنگ کنگ مرکز مالی جهانی وضعیت منجر به خروج سرمایه.

“گزینه های هسته ای خواهد بود پرهزینه” Amundi تحلیلگران گفت. آن را محدود کرده اند اگر تاثیر تحریم ها بر موسسات فرد در حالی که می توان آن را “بسیار مخرب” اگر شدید رویکردهای اتخاذ شده است.

“برای منزوی هنگ کنگ از وال استریت و دلار سیستم می تواند به شدت مختل HKD میخکوب کردن محکم کردن و هنگ کنگ مرکز مالی جهانی وضعیت منجر به خروج سرمایه” آنها گفت.

DBS تحلیلگران گفت: “با توجه به هنگ کنگ اهمیت به عنوان سومین فارکس مرکز و وضعیت خود را به عنوان یک مرکز مالی بین المللی از نزدیک با ادغام در اقتصاد جهانی و سیستم مالی آن محتمل است که ما را انکار هنگ کنگ دسترسی به دلار پاکسازی سیستم.”

HKD صعودی قوی جریان

تقاضا برای دلار هنگ کنگ دلار رسید و در این سال با وجود ترس میخکوب کردن محکم کردن تهدید می شود در پشت آن ایالات متحده-چین تنش است. این HKMA مداخله در هنگ کنگ میخ حداقل 23 بار از ژوئن 5, با توجه به CNBC را محاسبه.

دلار هنگ کنگ دلار در آخرین معاملات در $7.75 هر دلار آمریکا — قویترین گروه اجازه می دهد تا.

قدرت دلار هنگ کنگ دلار است که با توجه به قوی جریان این شهر دیده می شود این سال است.

شده اند وجود دارد تعدادی از مگا لیست در هنگ کنگ از جمله Netease و JD.com که مطرح 21.09 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار (معادل 2.7 میلیارد دلار) و 30.05 میلیارد دلار هنگ کنگ دلار ($3.87 میلیارد دلار) بود.

“چند مداخلات برای دفاع از قوی حد از قابلیت تبدیل گروه از ماه آوریل بوده است در ارتباط با محصول سپر از عرضه اولیه اوراق بهادار. این هم شهادت به هنگ کنگ قرعه کشی به عنوان یک مرکز مالی بین المللی و دروازه ورود به چین” فیلیپ لحظهای ارز خارجی استراتژیست در DBS گفت CNBC در ایمیل.

IPO بازار در چین بیشتر شده است رنگ قرمز در این سال برخلاف روند رو به کاهش در سایر نقاط جهان است. با توجه به داده ای از هنگ کنگ و شانگهای بازارهای سوار تعداد معاملات و همچنین کل مبلغ مطرح شده است.

CNBC ویویان Kam کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>