تعویق انداختن ایالات متحده-چین تجارت معامله نقد و بررسی ممکن است یک چیز بد نیست یک تحلیلگر گفت: در روز دوشنبه.

دو طرف تنظیم شد دیدار عملا در شنبه اما این مذاکرات به تعویق افتاده اند با توجه به درگیری های برنامه ریزی و نیاز به اجازه می دهد زمان برای چینی ها برای خرید در آمریکا صادرات گزارش رویترز با استناد به منابع بی نام. هیچ تاریخ جدید تعیین شده است.

“من فکر می کنم آن را به نفع دو طرف به زمان کمی بیشتر گفت:” دیوید دلار, عضو ارشد در موسسه بروکینگز.

“چین به نظر می رسد به پله خود را به سویا خرید و انرژی خود را خرید اگر شما نقد و بررسی در حال حاضر عینی آن را بسیار خوب است. آن را کمی بیشتر زمان آن احتمالا تا حدودی بهتر” دلار گفت: CNBC “و نشانه های آسیا.”

پس از همه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهند به “پاره کردن معامله” در این زمان. “آن را در منافع خود را به بررسی کنید که همه چیز می رویم نه به خوبی به عنوان او می خواهد از این به مانند یک سیاست خارجی پیروزی گفت:” دلار.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer, وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin و چینی معاون نخست وزیر لیو او قرار بود برای دیدار با.

چین تا کنون کاهش یافته است کوتاه بر آن وعده داده شده خرید اولیه معامله است. در این قرارداد چین متعهد به خرید اضافی $200 میلیارد دلار در ایالات متحده کالا در طول دو سال آینده در بالای 2017 صادرات ایالات متحده اعداد.

با این حال در نیمه اول سال 2020 چین خریداری شده کمتر از 25% از هدفمند full-سال میزان ایالات متحده آمریکا محصولات بر اساس هر دو مجموعه از آمار و اطلاعات وارد شده توسط فکر می کنم تانک نشان داد. داده ها شامل چین خرید از آمریکا, خدمات PIIE گفت.

یکی دیگر از مسائل ممکن است پیچیده تجارت معامله نقد و بررسی.

“معمولا حزب کمونیست رهبری در دیدار در ساحل, در این زمان,” دلار گفت: با اشاره به مرموز جلسه در شهر ساحلی Beidaihe در چین و شمال شرقی ساحل هر تابستان.

چین منجر تجارت ایران لیو احتمالا تا به حال برای حضور در جلسات در سطح بالا در این زمان گفت: دلار.

موضوع دیگری که احتمالا پیچیده برنامه ریزی تجارت بررسی شده است که چینی ها می خواستم به بحث در مورد اقدامات اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده در ایالات متحده در برابر چینی شرکت فنی — اما کسانی که تحت USTR را اجراء ایجاد برخی از جدایی گفت دلار.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور دستور اجرایی که ممنوع ایالات متحده معاملات با تکنولوژی شرکت Tencent و ByteDance.

“من فکر می کنم تجارت نماینده رابرت Lighthizer است و تنها در تلاش برای انجام یک کار حرفه ای, نگه داشتن بحث است که او درگیر در دقیقا در wheelhouse — است که به طور کلی واردات و صادرات و نه به امنیت ملی مربوط به” گفت دلار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de