معامله گران کار در طبقه در بازار بورس نیویورک, August 13, 2019.

ادواردو Munoz | ایسنا

درخواست سرمایه گذاری خود را مشاور: چرا من باید به تنوع نمونه کارها من? برای بهبود بازده سرمایه گذاری? هیچ. جواب درست این است که به کاهش خطر ابتلا به.

در واقع, مشاوران سرمایه گذاری نمونه کارها استراتژیست و برندگان جایزه نوبل در اقتصاد را صرف مقدار زیادی از زمان کشف کردن بهترین استراتژی برای کاهش ریسک سرمایه گذاری است. همه آنها به این نتیجه رسیدند که بهترین راه برای انجام این کار است با تنوع بخشی به منابع مختلف دارایی مانند سهام و اوراق قرضه طلا, صندوق های تامینی و استراتژی های دیگر به معنای صاف کردن می گرداند.

اما کار می کند ؟ هیچ.

چه تنوع می کند این است که کاهش نوسانات. تنوع در واقع صاف کردن بازده سرمایه گذاری, اما این یک روانی تصمیم گیری یک تصمیم سرمایه گذاری. به عنوان یک نتیجه تخصیص دارایی تنوع کمک نمی کند سرمایه گذاری, عملکرد, آن لطمه می زند و آن را.

برای هر دو سرمایه گذاران حرفه ای و تازه کار خود را تنها بزرگترین ترس گرفتار شدن در بازار سهام عمده کاهش 40 ٪ یا بیشتر به همین دلیل است که مدیران نمونه کارها و مشاوران تنوع بخشیدن به اوراق قرضه و دارایی های دیگر به منظور کاهش نوسانات از نمونه کارها.

بر اساس تازه تحلیل من و همکارانم ساخته شده اند و تنوع لطمه می زند و خود را سرمایه گذاری بلند مدت عملکرد ،

تست فرضیه

نکته اول: اگر ما تنوع از ترس از سقوط بازار از 40 درصد یا بیشتر چگونه اغلب این رخ می دهد ؟ جای تعجب آنها رخ داده است تنها سه بار در 100 سال گذشته.

آن را هوشمند برای سفارشی نمونه کارها به محافظت در برابر این رویداد نادر? برخی از خواهد بود سریع به اشاره است که پس از این زمان از این افت ناشناخته است چه اتفاقی می افتد اگر آنها رخ می دهد نزدیک به یک دیگر ؟ یک نقطه نمایشگاه پس از دو سه عمده meltdowns قرن رخ داده است کمتر از 10 سال از هم جدا 2000-2001 و 2008-2009. سوم شد و بسیار زودتر در 1973-1974 بنابراین مقدار زیادی از زمان برای بازیابی از آن یکی اگر شما باقی می ماند سرمایه گذاری.

ما تصمیم گرفتیم برای آزمون این فرضیه از اقامت سرمایه گذاری از طریق ضخیم و یا نازک. اجازه دهید توافق در زمانی که بدترین زمان ممکن ممکن است به سرمایه گذاری در بازار سهام ایالات متحده در سالهای اخیر است. نتيجه واضح بود برای سرمایه گذاری فقط قبل از دو عمده تصادفات در 2000-2001 و 2008-2009 و اقامت سرمایه گذاری از طریق هر دو سقوط کرد. چقدر خواهد شما را از دست داده اند اگر شما باقی می ماند سرمایه گذاری کرده تا به حال ؟

برای اهداف ما استفاده از S&P 500 به عنوان یک پروکسی برای بازار سهام است.

بنابراین در دسامبر. 31, 1998, ما بیچاره سرمایه گذار تصمیم به قار قار کردن پس انداز زندگی خود و آینده خود را به بازار سهام با جدی وعده اقامت سرمایه گذاری خود را تا زمان بازنشستگی 25 سال بعد. ما مشاهده ارزش شاخص در Jan. 1 سال 1999 و فرض ما سرمایه گذار به قول خود نگه داشته و در آنجا ماند سرمایه گذاری از طریق دو تا از وحشتناک ترین سهام بازار در دوره های تاریخ است.

ما بررسی نتایج خود را در تاریخ 31 دسامبر 2019. او در روز سرمایه گذاری در پایان سال 1998 S&P 500 شاخص در ایستاده بود 1,229. در 31 دسامبر 2019 شاخص بود 3,230.

ما سرمایه گذار, نمونه کارها به دور از از دست دادن پول افزایش یافته بود بیش از 292% (سود سهام مجددا سرمایه گذاری). اما در چه روانی هزینه ؟ در این دوره ما سرمایه گذار را مجبور به تحمل یک قله به قعر بازار کاهش -50% در 2000-2001 و اوج به طریق کاهش -53% در 2008-2009. (سود سهام مجددا این می شود -45.5% و -50.7 ٪ بود).

چند سرمایه گذاران می تواند تحمل این سطح از درد.

بنابراین تاریخ نشان می دهد که تنها و بهترین راه برای ایجاد مقدار زیادی از پول برای سرمایه گذاری در بازار سهام برای مدت طولانی. همه ما شنیده ام که گفت: دهه اما حتی اگر من می تواند متقاعد کننده ای نشان می دهد که برای یک سرمایه گذار زیر 40 سال, نمونه کارها سرمایه گذاری 100% در S&P 500 شاخص را خدمت می کنند بسیار خوب هیچ کس آن معتقد است و هیچ کس به شرح زیر است که مشاوره.

در اینجا به همین دلیل: در حالی که بازار سهام بازگشته است نزدیک به 10% در سال به طور متوسط با سود سهام مجددا سرمایه گذاری برای بیش از 100 سال از آن نشده است ،

چه چیزی باعث می شود یک مشاور خوب

شده اند وجود دارد چند دهه از زمانی که بازار کم و یا هیچ چیز و دهه هنگامی که بازده سالانه بودند ، به استناد چند نمونه اگر شما سرمایه گذاری در این شاخص در دهه های 2010-2019 کل خود را بازگشت خواهد بود افزایش 256% یا 13.5% سالانه. این نوع از بازگشت بیشتر سرمایه گذاران خواهد از خواب.

آن را بهتر می شود: در دهه 1990-1999 مجموع 10 سال به دست آورید شده اند 432% یا 18 درصد سالانه و سود سهام مجددا سرمایه گذاری. که “رقص شاد” است.

آن است که همیشه نیست این گلگون ، در نه چندان دور گذشته 2000-2009 خود را در دهه های سرمایه گذاری منجر به از دست دادن -9% و یا از دست دادن -0.9% یک سال به طور متوسط به مدت ده سال. پایدار دردناک دوره مانند است که نیاز به ذن مانند صبر و شکیبایی است.

خوب مشاوران سرمایه گذاری همه تمایل به استفاده از شبیه فرمول برای تنوع بخشیدن به پرتفوی ورزش با هدف صرفا کاهش افراط و تفریط در عملکرد سرمایه گذاری. به این ترتیب نقش مشاور سرمایه گذاری بسیار بیشتر شبیه به یک روانی یا مشاور روحانی از یک کارشناس سرمایه گذاری است که آنها معمولا به هر حال.

بهترین مشاوران سرمایه گذاری هستند کسانی که با بهترین عملکرد. در واقع برای به دست آوردن بازده بالا شما باید فرض خطرات بالا است که در مشتریان بهترین منافع. موفق مشاوران کسانی هستند که می توانند متقاعد کردن مشتریان خود را به اقامت از طریق سرمایه گذاری جشن یا قحطی و کاهش خطر است که مشتری را محروم منابع به طور کامل از محض ترس از بازار است.

غذای آماده است که تنها بهترین استراتژی سرمایه گذاری به ثروت را برای غلبه بر سمت عاطفی از سرمایه گذاری. خرید S&P 500 شاخص به آن اضافه کنید به صورت دوره ای و به نظر نمی آید در آن برای چند دهه. اگر شما می توانید انجام دهید که سابقه ای طولانی در بازار سهام عملکرد می گوید که موفقیت خود را تضمین شده است.

—پیتر Tanous بنیانگذار و رئیس سیاهگوش مشاوره سرمایه گذاری در واشنگتن D. C. او نویسنده چندین کتاب از جمله “بدهی کسری و مرگ اقتصاد آمریکا” و “30 دقیقه میلیونر” هر دو با CNBC Jeff Cox.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im