معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک در مارس 09, 2020.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

بازارهای در حال تنظیم برای یک روز معاملاتی روز جمعه به عنوان نوسانات طول می کشد نگه دارید و پس از تاریخی فروش در سراسر جهان است.

در حالی که روز شنبه بازار سهام شد و سوخت سریع جهانی گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام محدودیت های مسافرتی از اروپا و بازارهای امروز نقاشی های متناقض و پر هرج و مرج تصویر.

داو آتی آغاز قرمز اما معکوس البته در طول صبح به نقطه را به باز کردن و به دست آوردن بیش از 700 نقطه. معیار در روز پنج شنبه کاهش یافته است 10 ٪ به پست بدترین حالت آن تنها-بعد از دست دادن پس از “جمعه سیاه” در سال 1987 است.

شاخص های سهام اروپا افزایش بیش از 4 درصد در باز پس از پان-شاخص Stoxx 600 ارسال شده خود را بدترین روز در تاریخ روز پنج شنبه اما اقدام به قطع دستاوردهای خود را در نصف ظرف ساعت اول معاملات قبل از بازگشت دوباره.

سهام آسیا در ادامه به جست و خیز در سراسر هیئت مدیره, اما استرالیا سهام بازگشت از 8% کاهش به 4.42% بالاتر است.

این حرکت در استرالیا سهام پس از دولت رونمایی $17.6 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی به عنوان شاخص سهام careened به بازار خرس خاک — اما پاسخ دیگر سیاستگذاران پولی باید در سمت چپ بازار underwhelmed.

سیاست تناقض

این هفته شاهد سیل از سرفصل های اورژانس سیاست های پولی و مالی از بانک های مرکزی و دولت ها در سراسر جهان است. اما فقدان آشکار هماهنگ جهانی پاسخ این است که ظاهرا خروج سرمایه گذاران خاراندن سر خود را.

داشتن در حال حاضر اعلام کرد 50 اساس نقطه برش به نرخ بهره در مارس 3, فدرال رزرو آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد طرح توجیهی پمپ 1.5 تریلیون دلار به سیستم مالی در یک پیشنهاد برای مبارزه با پتانسیل های یخ ناشی از ویروس است.

بانک مرکزی اروپا (ECB) اعلام کرد 120 میلیارد یورو ($135.28 میلیارد دلار) گسترش به آن برنامه خرید دارایی اما تعجب بازارهای توسط امید بستن برابر به طور گسترده ای پیش بینی شده بر اساس 10 نقطه کاهش نرخ بهره که فرستاده بازارهای اروپایی عمیق تر به قرمز پنج شنبه.

بانک انگلستان در اوایل این هفته اعلام کرد 50 اساس نقطه برش به نرخ بهره در حالی که دولت بریتانیا نشان داد $39 میلیارد دلار هزینه بسته بندی که شامل بودجه برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

خشونت ارتجاعی?

یکی دیگر از دلایل جمعه بازار حرکت می تواند باشد که برخی از سرمایه گذاران بر این باورند آنها به کف. جهانی تحقیقات سرمایه گذاری شرکت BCA تحقیقات روز جمعه گفت که آن سهام شاخص تمایلات حال سقوط به سطح قبل از ثبت قابل توجهی در بازار ریباند مانند آن است که محقق در مارس 2009 و اکتبر 2002.

“این است که یک تضمین نمی کند که بازار واکنش خواهد شد و در روزهای آینده, اما آن را نشان می دهد که ما در حال حاضر دیده می شود و حداقل سه چهارم از فشار فروش” BCA اعتباری بانک تحلیلگر متیو Savary گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی در صبح روز جمعه و اضافه کرد که این داده ها همچنین نشان می دهد که بازار در حال حاضر می تواند “خشونت ارتجاعی در هر گونه اخبار مثبت است.”

ضریب اطمینان بازار به آمار زمین از آنجا که سرمایه گذاران پس نا امید پاسخ سیاستگذاران دارد.

“تناقض این رشد بازار خرس است که دقیقا همان چیزی است که نیاز به نیروی عمل از سیاستهای مالی و پولی مقامات” Savary, گفت:, و اضافه کرد که این باعث افزایش احتمال بزرگ مالی بسته های که ارائه یک تیز تک به تک در زمینه “بمباران کردن” تمایلات هر چند “دوام ارتجاعی شکننده باقی مانده است.”

‘یک نوع خاص از ترس ،

برخی از در حال دیدن تاریخی فروش به عنوان یک فرصت برای سرمایه گذاری در سهام کم ارزش.

جف هنریکسن, مدیر عامل شرکت Thorpe Abbotts سرمایه گفت: CNBC در روز جمعه است که او تا به حال شده است خرید همه از این هفته بر اساس یک دراز مدت “ارزش محور” رویکرد.

تورپ اببتس’ پایه مورد این است که در حالی که اقتصاد را تیز آمار تاثیر خواهد بود به طور موقت از مواردی است که “بزرگ crunch اعتباری” هر چند هنریکسن پیشنهاد کرد که سیاستگذاران پولی و مالی باید به انجام بیشتر در روزهای آینده و هفته.

“این است که یک نوع خاص از ترس است که واقعا گیج مردم در حال حاضر, و من فکر می کنم آن است که ایجاد دررفتگی در بازار است که ما نگاه,” او گفت: CNBC “Squawk Box اروپا است.”

“من هرگز فکر نمی کردم که ما می بینیم نسل پایین مثل ما در 2008/9 از نظر ارزیابی در طول عمر من دوباره, اما ما در حال شروع به دیدن آن است.”

در حالی که تمایلی به حدس و گمان در مورد اینکه آیا بازار باید کف کردن هنریکسن گفت: وجود فرصت برای خرید در تخفیف های بزرگ است.

“در هفته گذشته من را دیده اند جالب تر فرصت از من دیده اند در یک زمان بسیار طولانی است.”

“سرمایه گذاران در صورتی که نگاه را از طریق تمام این می توانید برخی از شرکت های بزرگ در واقعا مقرون به صرفه سطح قیمت ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im