وارن بافت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی, Inc

هند امروز گروه | گتی ایماژ

در این سال برکشایر هاتاوی سهامدار نشست خواهد بود مانند دیگر سرمایه گذاران به دنبال بینش در مورد نحوه کنگلومرا به جلو حرکت خواهد کرد از این بیماری همه گیر کوروناویروس و چه آینده خود را نگه می دارد.

این جلسه برگزار خواهد شد شنبه اما بر خلاف سال های گذشته, وجود خواهد داشت یک جمعیت از سهامداران swarming رهبران رئیس وارن بافت و معاون رئیس چارلی مونگر با سوالات. به جای این جلسه برگزار خواهد شد و عملا این سوالات پاسخ داده خواهد شد که قبلا فرستاده شده و مونگر وجود خواهد داشت.

این سال را به جلسه می آید در یک مقطع بحرانی برای برکشایر. سهامداران می خواهید وضوح در مورد برکشایر رهبری حرکت رو به جلو و با آن گسترده توده ای بسیاری از صاحبان بدانم که آیا این “شگفتی بزرگ” پیدا کرده است برخی از جذاب سرمایه گذاری در میان همه گیر شیرجه رفتن در سهام.

“نقدی پرداخت نمی هر چیزی در حال حاضر, بنابراین این امر مستلزم به برخی از این سرمایه و استقرار آن گفت:” گرگ Womack, رئيس جمهور از Womack مشاوران سرمایه گذاری که صاحب سهام برکشایر.

چه خواهد شد و بافت را با خود پول نقد گسترده توده ای?

برکشایر نشسته بود در بیش از $120 میلیارد دلار پول نقد در پایان سال گذشته است. بافت گفت: در سال 2019 نامه ای به سهامداران او به دنبال ایجاد یک “فیل” اندازه اکتساب اما اشاره کرد که ارزیابی شد بیش از حد بالا است.

در سال 2020 با این حال شیوع کروناویروس فرستاده سهام غلت از سطح رکورد به یک خرس در بازار, کاهش ارزش. S&P 500 با کاهش بیش از 35 درصد از آن رکورد در فوریه. 19 به پایین رسیده مارس 23. گسترده تر-شاخص بازار اما پس از آن دوباره توسط بیش از 28 درصد از آن کم است.

بافت استفاده می شود کاهش می یابد مانند این را به حرکت در گذشته است. در طول بحران مالی 2008 و بافت خاص ساخته شده سرمایه گذاری گلدمن ساکس و بانک مرکزی امریکا.

اما بافت باقی مانده است غیر منتظره ای آرام این زمان در اطراف.

در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال مونگر گفت برکشایر است که محافظه کار در این بیماری همه گیر.

“ما مانند کاپیتان یک کشتی که بدترین طوفان که تا کنون اتفاق افتاده می آید” مونگر مقاله گفت. “ما فقط می خواهید برای دریافت از طریق گردباد و ما می خواهم به جای بیرون آمدن از آن با تعداد زیادی از نقدینگی.”

اما Womack فکر می کند که برخی از پول نقد را می توان مجددا در برخی از برکشایر موجود منابع داده چقدر آنها کاهش یافته است. “تا آنجا که به دنبال چه آنها خود را و چه مقدار می تواند در خارج وجود دارد, مالی, بزرگ, منطقه,” او گفت:.

بانک مرکزی آمریکا سهام را بیش از 30% در سال به تاریخ در حالی که گلدمن ساکس کاهش یافته است 22%. ولز فارگو پایین بیش از 48 درصد برای سال 2020 و جی پی مورگان چیس دهکدهای از دست داد 33 درصد از ارزش خود را. امریکن اکسپرس پایین نزدیک به 30% در سال به تاریخ.

کتی Seifert یک تحلیلگر در CFRA تحقیق و فکر می کند ممکن است عاقلانه برای برکشایر برای نگه داشتن برخی از “پودر خشک شده آن بزرگ بیمه و بیمه اتکایی کسب و کار و ضرر و زیان بالقوه برای کسانی که کسب و کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“برکشایر نیز یک شرکت بیمه و آنچه که ما باید یک رویداد بیمه در حال حاضر” Seifert گفت. “برکشایر نیز بسیار بزرگ بیمه اتکایی کسب و کار.”

“چیزی نیست که تمایل به بالا از ذهن اما شاید باید چیزی است که مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر در بیمه اتکایی, کسب و کار” Seifert گفت.

بیمه ضرر و زیان از شیوع کروناویروس می تواند طیف وسیعی از $32 میلیارد و 80 میلیارد دلار در سراسر برخی از کلاس ها در ایالات متحده و بریتانیا با توجه به کارگزار ویلیس برج واتسون. که فراتر از ادعای مجموع از 11 سپتامبر.

برای مطمئن شود, تحلیلگر UBS برایان مردیت فکر می کند برکشایر coronavirus خطر است “قابل کنترل است.”

او افزود که برکشایر نقدی hoard “قوی و ترازنامه را قادر خواهد ساخت تا در آن آب و رکود اقتصادی بهتر از اکثر شرکت ها در نظر ما و به طور بالقوه توانیم این فرصت را به استفاده از پول نقد خود را به خرید در قیمت های جذاب.”

گرگ آبل طول می کشد مرحله با بافت

سوالات بیش از که بافت جانشین خواهد بود نیز نصب جلوتر از این نشست به ویژه از مونگر و 96 را به سهامداران سوالات در کنار بافت و به جای او خواهد پیوست توسط معاون رئیس غیر بیمه عملیات گرگ هابیل.

“من فرض کنید ما در حال شروع به دیدن برخی از تغییرات را با آقای آبل پله در [مونگر را] محل” گفت: Womack از Womack مشاوران سرمایه گذاری. “آن را حس می کند. در برخی از نقطه شما باید شروع به توزیع باتوم خاموش است.”

Womack اشاره کرد آبل به نظر می رسد شده اند و مرتب به سر می برد در سال های اخیر است.

هابیل 57 بود ارتقا به پست خود در سال 2018 و حتی پاسخ برخی از سوالات در سال گذشته سهامداران نشست. قبل از آن او به عنوان برکشایر هاتاوی انرژی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

ارتقاء خود را — همراه با او از پاسخ دادن به سوالات در سال گذشته جلسه — دیده می شد به عنوان نکات توسط بافت است که آبل شد در حال اجرا به موفقیت بافت که اکنون 89 سال سن دارد.

“من می گویند شما نگاه به گرگ به عنوان کسی که در حال رفتن به گرفتن بیش از برکشایر ریاست در برخی از نقطه” Womack گفت.

—CNBC مایکل بلوم کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de