در اینجا چیزی است که انتظار می رود از Chipotle درآمد

کارمند آماده burrito کاسه را در یک Chipotle Mexican Grill Inc. رستوران در لوئیزویل ،

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

Chipotle Mexican Grill است که انتظار می رود به گزارش اول خود را-درآمد سه ماهه پس از زنگ شنبه.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم $2.90 در درآمد حاصل از $1.42 میلیارد, بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر برآورد Chipotle سه ماهه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

بر خلاف مک دونالد پیتزا دومینو و بسیاری دیگر از رستوران عمومی شرکت Chipotle منتشر شده اولیه همان فروشگاه فروش داده ها را برای سه ماهه اول. کلی رستوران مشتری معاملات کاهش 43 درصدی در هفته منتهی به سوم آوریل 12 نسبت به همین هفته سال پیش با توجه به NPD Group.

در فوریه burrito زنجیره ای گفت: این پیش بینی همان فروشگاه فروش رشد در اواسط تک رقمی برای سال 2020. این شرکت نیز گفت: این امر اضافه کردن بین 150 تا 165 رستوران جدید حدود نیمی از آن را شامل یک درایو از طریق خط فقط برای دیجیتال سفارشات.

Chipotle در پاسخ به Covid-19 شیوع با افزایش ساعات روز کارمند پرداخت 10% و توزیع سه ماهه اول پاداش با وجود ضعیف تر فروش در ماه مارس ، این شرکت همچنین تحویل 100,000 رایگان burritos به مراقبت های بهداشتی کارگران و تطبیق 10 درصد از e-کارت هدیه خرید و اهدای درآمد حاصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>