در اینجا چه اتفاقی می افتد بعدی پس از هرج و مرج اعتصاب آیووا قفقاز

آرا در حال شمارش در طول caucusing در 66 حوزه در Abraham Lincoln High School در Des Moines, آیووا, در فوریه 3 سال 2020 است.

جیم واتسون | گتی ایماژ

نتایج آیووا قفقاز بودند با تاخیر در روز دوشنبه پس از آیووا حزب دموکرات گفته است که در حال اجرا “کنترل کیفیت” در داده های ارائه شده توسط حوزه در سراسر کشور.

به روز شنبه کشیده به توصیه آن آشکار شد که دموکرات آیوا به حال یک ظرف غذا بزرگ در دست خود شامل تعداد. مدت کوتاهی قبل از نیمه شب و یک نماینده برای حزب سرزنش “گزارش موضوع” به عنوان نتایج به حال نشده بود نشان داد. در بیانیه ای در ساعات اولیه صبح آیووا دموکرات صندلی Troy قیمت گفت: نتایج منتشر خواهد شد بعد از آن در روز سه شنبه.

اما هر کس به پایان می رسد تا برنده Hawkeye دولت حزبی همه نامزدها به زودی باید به نوبه خود توجه خود را به بعد از مسابقات.

سه نفر بیشتر در اوایل متحده’

اولین توقف پس از آیووا, نیوهمشایر, که در آن نامزد به رقابت خواهند پرداخت اولین-در-این-ملت اولیه. نیوهمپشایر اولیه طول می کشد محل در بیش از یک هفته در فوریه. 11. پس از نیوهمپشایر می آید نوادا در فوریه. 22 و سپس کارولینای جنوبی در فوریه. 29 به دور ماه است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر رهبر در دولت سنجی نوادا و کارولینای جنوبی در حالی که از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt., پیشتاز در, New Hampshire. دیگر رقیب بالا عبارتند از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg, سنسور. الیزابت وارن د-توده. و ctq D-Minn. و تاجر میلیاردر تام Steyer.

چهار متحده خیلی مهم نیست از نظر جمع نمایندگان نامزدها باید برای برنده شدن در مسابقه — در مجموع آنها را حساب کمتر از 200 از حدود 2000 مورد نیاز را به نفع خود — اما آنها تن-setters اولیه و به طور کلی پیش بینی احتمالی نامزد.

نوادا و کارولینای جنوبی می تواند به ویژه مهم است چرا که خود را دموکراتیک رای گیری جمعیت های متنوع تر از هر آیووا, یا, New Hampshire. نوادا جمعیت است 29% لاتین و کارولینای جنوبی است که 27 درصد ،

سیاه پوست و لاتین رای دهندگان به خصوص بسیار مهم و اساسی دموکراتیک امیدوار. هیچ حزب دموکرات موفق به کسب نامزدی بدون اکثریت سیاه پس از رای دهندگان ماساچوست رژیم صهیونیستی است. مایکل Dukakis در سال 1988. لاتین رای دهندگان در ضمن انتظار می رود به عنوان بزرگترین اقلیت رای گیری بلوک در ماه نوامبر. کالیفرنیا بزرگترین جایزه دموکراتیک اولیه 40% لاتین.

سه مطلب بحث

فوریه خواهد بود بسته بندی شده با سه دموکراتیک بحث میزبانی باقی مانده در رای گیری اولیه متحده است. هشتم, نهم و دهم بحث را در منچستر, New Hampshire, لاس وگاس و چارلستون کارولینای جنوبی است.

تا کنون هفت نامزد واجد شرایط برای Feb. 7 بحث از جمله تاجر اندرو یانگ که واجد شرایط برای ژانویه بحث در آیووا. نامزدهای دیگر را در مرحله بایدن Sanders, Warren, Buttigieg, Klobuchar و Steyer.

رای دهندگان ممکن است فرصتی برای ارزیابی میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در نهم بحث دموکراتیک در نوادا در فوریه. 19. کمیته ملی حزب دموکرات مورد نیاز داوطلبان برای دیدار با حداقل دهنده آستانه زودتر بحث به طور موثر به رد صلاحیت بلومبرگ که قبول ندارد سهم.

حزب اوراق که نیاز روز جمعه باز کردن درب برای بلومبرگ به طور بالقوه روی صحنه ظاهر می شود اگر او در دیدار رای گیری مورد نیاز است. تا کنون تنها بایدن ساندرز و وارن واجد شرایط اند.

دهم بحث دموکراتیک است که به جای برنامه ریزی شده در چارلستون در فوریه. 29.

سه شنبه و مارس متحده

بزرگترین واحد بعد از دموکراتیک اولیه مسابقه فوق العاده سه شنبه جاری یک سوم از کل نمایندگان تعلق می گیرد.

در میان 16 مسابقات میله میله برای رای گیری در مارس 3 عبارتند از: کالیفرنیا که جایزه 415 نمایندگان; تگزاس که جایزه 228; کارولینای شمالی که جایزه 110; و ویرجینیا که جایزه 99.

برای قرار دادن کسانی که نماینده hauls به چشم انداز: به پیروزی در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای نامزدهای نیاز به امن 1,990 نمایندگان.

از آنجا که بسیاری از کشورهای بزرگ در حال رای دادن در همان زمان سه شنبه متحده نیاز به یک نوع متفاوت از مبارزات انتخاباتی از رقیب از نسبتا کوچک و خرده فروشی و با سیاست رانده اوایل متحده است.

نامزد خواهد شد نیاز به جمع آوری و صرف میلیون ها دلار در تبلیغات را به پیام های خود را در سراسر کشور به عنوان یک مزیت برای نامزدها با گسترده ای کوچک-دلار دهنده پایگاه های مانند ساندرز و وارن و همچنین به عنوان بودجه خود میلیاردرهای مانند بلومبرگ.

بلومبرگ که صرف دوشنبه در کالیفرنیا است پرش اوایل متحده به تمرکز بر روی بزرگتر متحده است که رای دادن در ماه مارس از جمله پس از سه شنبه.

در مجموع مارس متحده خواهد شد و جایزه بیش از نیمی از کل نمایندگان دموکراتیک اولیه.

بیست و چهار مسابقات بین مارس و اولیه نهایی میزبانی در ماه ژوئن. نامزد خواهد شد به طور رسمی در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی ویسکانسین در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>