در اینجا این است که چگونه به یک خرس بازار در حال آمدن است

یک معامله گر با این نسخهها کار در پست خود در کف بازار بورس نیویورک 19 دسامبر 2018.

برندان McDermid | ایسنا

تلاش برای زمان بازار می تواند خطرناک باشد اما وجود دارد برخی از سیگنال های که حرفه ای دنبال هنگامی که در تلاش برای ارزیابی خطر آینده در سهام است که می تواند مفید برای سرمایه گذاران به طور منظم برای نظارت بر.

بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار سرپرستی یک “بازار خرس بعنوان راهنمای” فهرست مشتریان برای کمک به پیش بینی زمانی که سهام ممکن است به شروع یک خرس بازار است. لیست 19 سیگنال در محدوده اساسی به احساسات مربوط به شاخص ها و با استفاده از داده های ردیابی بازگشت بیش از 50 سال است.

در حال حاضر 63 درصد از بازار فروش علائم راهنمایی کرده است باعث شده است تا از 47 درصد در ماه ژانویه است. از سال 1968 زمانی که 80 درصد از این شاخص ها باعث یک خرس در بازار رخ داده است به این معنی سهام کاهش یافت و 20 درصد از های اخیر خود را بالا.

“سهام به نظر می رسد قیمت گذاری در بیشتر خبر خوب از بد” بانک مرکزی امریکا, سهام و quant استراتژیست Savita سوبرامانیان گفت: در سال های اخیر توجه به مشتریان.

این علامتها لیست تقریبا باعث شده در اکتبر 2018 زمانی که آن را ضربه 79%. S&P 500 در ادامه به طور خلاصه شیب به بازار خرس خاک بر یک اساس روزانه زیر که سیگنال و درگیری های ماه دسامبر پس از رکود بزرگ. فدرال رزرو افزایش نرخ به عنوان آنها در سال 2018 یک ماشه در بازار خرس سیگنال لیست به عنوان خرس بازارهای همواره از قبل تغذیه, پیاده روی, نرخ حداقل 75 واحد از چرخه تغار.

در اینجا یک لیست کامل از خرس شاخص های بازار از بانک مرکزی امریکا:

 1. فدرال رزرو افزایش نرخ بهره
 2. سفت شرایط اعتبار
 3. حداقل بازده در 12 ماه گذشته از یک بازار گاو نر بوده است 11%
 4. حداقل بازده در گذشته 24 ماه از یک بازار گاو نر شده اند 30%
 5. با کیفیت پایین سهام بهتر از سهام های با کیفیت بالا (بیش از شش ماه)
 6. حرکت سهام بیش از حد (بیش از شش تا 12 ماه)
 7. سهام رشد بیش از حد (بیش از شش تا 12 ماه)
 8. 5 درصد عقب نشینی در سهام در سال گذشته
 9. سهام با قیمت پایین به نسبت درآمد underperform
 10. کنفرانس مدیره ضریب اطمینان مصرف کننده در سطح آمار نیست 100 در عرض 24 ماه
 11. کنفرانس مدیره در صد انتظار سهام بالاتر رفتن
 12. عدم پاداش برای درآمد بیت
 13. فروش سمت شاخص های contrarian اندازه گیری کنار فروش سهام و خوش بینی
 14. بانک مرکزی امریکا صندوق آخور بررسی نشان می دهد سطح بالایی از پول نقد
 15. معکوس منحنی عملکرد
 16. تغییر در دراز مدت رشد انتظارات
 17. قانون 20 انتهایی قیمت به درآمد نسبت به اضافه تورم بالاتر از 20
 18. شاخص نوسانات خوشه بیش از 20 در برخی از نقطه در 3 ماه گذشته
 19. برآورد درآمد بازنگری قانون

فروش علائم به تماشای

در حال حاضر اگر سرمایه گذاران به خرید 3 ماه لایحه خزانه داری آنها اخذ خواهد شد عملکرد بالاتر از خرید در صورتی که 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید. این طبیعی نیست. به طور معمول بیشتر در دراز مدت برگزاری دوره دولت امنیت بالاتر می گرداند. این یک بازار اوراق قرضه پدیده به نام وارونه عملکرد منحنی است که شناخته شده است به قبل از رکود و نشسته به عنوان یکی از بانک های آمریکا در بازار خرس ثبت نام پست.

شاخص دیگری است که در حال حاضر باعث شده است خاموش قیمت واکنش به درآمد بیت در این فصل است. سهام خود را باریکترین پاداش برای ضرب و شتم وال استریت را تخمین می زند بر درآمد پس از سه ماهه اول سال 2018 و سوم پایین ترین سطح از سال 2000 با توجه به Bank of America.

“از لحاظ تاریخی پاداش های کوچک قبل از منفی شاخص S&P 500 با بازده 60% از زمان بیش چهارم پس از آن,” سوبرامانیان اضافه شده است.

سهام با قیمت پایین-به-درآمد نسبت نیز در حال حاضر عملکرد ضعیفی, فلاش بازار خرس علامت هشدار دهنده. سهام با PE پایین نسبت به طور کلی در نظر گرفته شده و می تواند یک فرصت خوب خرید. هنگامی که سرمایه گذاران به خرید نیست این ارزان سهام آن به طور معمول به معنی آنها ازدحام در رشد بالا نام. این به این معنی است که گران ترین سهام دقت رانندگی بازده بازار.

یکی دیگر از فلش سیگنال سفت شرایط اعتبار است که رخ می دهد هنگامی که آن را می شود سخت تر به قرض گرفتن پول از بانک. در زمان عدم اطمینان یا یک رکود اقتصادی, بانک ها را سفت وام خود را شیپور خاموشی به پرچین برای خطر است. هر یک از این سه خرس بازارهای زمانی آغاز شد که یک درصد مثبت از بانک های محکم استانداردهای وام. اخیر فدرال بررسی نشان داد بانک ها انتظار می رود اعتبار استاندارد برای تشدید این سال است.

صعودی علائم به تماشای

یکی از شاخص های که باقی می ماند در خلیج است که بانک مرکزی آمریکا مدیر صندوق بررسی توصیه می شود پول نقد سطوح ماندن در بالای 3.5 درصد. به طور معمول زمانی که مدیران صندوق هستند توصیه موقعیت خود را در پول نقد به مشتریان آن را صعودی; با این حال بانک مرکزی آمریکا گفت: می توان آن را یک contrarian اندازه گیری از خرید به سمت خوش بینی. بنابراین پس از این زمان توصیه می شود موقعیت نقدی بالاتر از 4 درصد تابلویی است باعث.

تغییر در دراز مدت رشد انتظارات شاخص دیگری که در حال حاضر باعث شده است. در حالی که سهام خود را دو ماهه اخیر با توجه به نگرانی در مورد چینی coronavirus و شرکت هایی مانند اپل و کوکا کولا کاهش درآمد خود انتظارات با توجه به زنجیره تامین اختلال اجماع به نظر می رسد که مالی خرید اینترنتی ویروس خواهد بود کوتاه زندگی می کردند. کوتاه مدت درد بودن است اذعان کرد; اما وال استریت شرکت های خوش بینانه رشد را بهبود می یابند در نیمه دوم سال 2020 است.

یکی دیگر از های اخیر صعودی سیگنال است که ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده رشد بیش از انتظار می رود در ماه ژانویه به عنوان چشم انداز در اطراف بازار کار بهبود یافته است. در این کنفرانس هیئت شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش به 131.6 این ماه از 126.5 در ماه دسامبر. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود ضریب اطمینان مصرف کننده به افزایش به 128. هر مطلب زیر 100 سیگنال های بازار خرس می تواند در آینده است.

زمانی که Cboe Volatility Index معمولا تماشا ترس سنج, خوشه, بالاتر از 20 آن باعث یکی دیگر از خرس بازار علامت هشدار دهنده. با وجود coronavirus و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده قطعیت VIX نشسته زیر 17 که همچنان صعودی برای سهام.

برای مطمئن شود, در حالی که این روش توسعه یافته توسط بانک دارای سابقه خوب آن است که همیشه ممکن است که عوامل مختلف همراه با خرس بعدی بازار است. و اکثر حرفه ای ها توصیه می کنند در برابر تلاش برای وقت بازار بر اساس عوامل فنی مانند این.

هنوز, آن می تواند یک ورزش مفید برای سرمایه گذاران معمولی به رفتن را از طریق این لیست به منظور ارزیابی خطر چقدر آنها باید با در نظر گرفتن سرمایه گذاری های خود را.

— با گزارش CNBC از مایکل بلوم.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>