در اینجا چگونه به بهبود نمره اعتباری خود را حق دور

گتی ایماژ

به عنوان یک قاعده کلی بالاتر نمره اعتباری خود را بهتر از شما هستند.

با این حال پرداخت از دست رفته و یا به طور پیش فرض می تواند به سرعت کشیدن نمره خود را پایین گاهی اوقات به طور قابل توجهی.

به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان دانستن نمره اعتباری خود نقش مهمی در زندگی روزانه. آن می تواند در تعیین نرخ بهره به شما پرداخت برای کارت های اعتباری, وام خودرو و وام مسکن — و یا این که آیا شما یک وام در همه.

آن سه رقم می تواند به شما صرفه جویی در هزاران دلار در طول زمان و یا هزینه شما فقط به اندازه.

“توجه به سابقه اعتباری خود را 15 یا 20 نقطه تغییر می تواند به معنای تفاوت بین بودن تایید شده یا کاهش یافته و یا شرایط بهتر یا بالاتر هزینه های” سعید راد گریفین مدیر آموزش و پرورش عمومی در Experian عمده اعتباری گزارش شرکت.

خبر خوب این است که میانگین نمرات اعتباری باید به طور پیوسته علامت بالاتر از bottoming در طول بحران مسکن حدود یک دهه پیش هنگامی که وجود دارد یک افزایش شدید در سلب حق مالکیت. در حال حاضر نمرات در تمام زمان بالا با توجه به FICO پیشرو اعتباری به ثمر رساند شرکت. نمره FICO از محدوده 300 تا 850.

15 یا 20 نقطه تغییر می تواند به معنای تفاوت بین بودن تایید شده یا کاهش یافته و یا شرایط بهتر و یا هزینه های بالاتر.

میله گریفین

مدیر آموزش و پرورش عمومی در Experian

بهترین راه برای افزایش نمره اعتباری خود را پایین می آید به پرداخت صورتحساب خود را در زمان و یا کاهش کارت اعتباری خود را تعادل می باشد. (مشترک توصیه این است که به نگه داشتن بدهی گردان زیر 30% از اعتبار موجود خود را به طوری که نرخ بهره نیست نمره اعتباری خود صدمه دیده.)

تاریخ پرداخت و نرخ بهره به طور معمول حساب برای 60 درصد به 70 درصد از نمره های اعتباری با توجه به Experian.

چنین اعتباری رفتارهای می توانید شروع به بهبود نمره خود را به عنوان به زودی به عنوان یک چند چرخه حسابداری. “به عنوان یک قاعده کلی شما می توانید ببینید یک تفاوت قابل ملاحظه در شش ماه” گفت: Ted Rossman یک تحلیلگر در صنعت CreditCards.com.

اما آن همچنین بستگی به مسائل شما در حال تلاش برای غلبه بر. (نگاه کنید به مالی سایت مقایسه SuperMoney را در نمودار زیر بر اساس اطلاعات توسط VantageScore و FICO.)

برای مثال “اگر پرداخت از دست رفته است کشیده نمره خود را پایین نمره خود را می تواند دوباره بجای اول برگشتن در یک یا دو ماه یک سری از دیر پرداخت را طولانی تر به بهبودی کامل” گریفین گفت.

اینکه در اواخر پرداخت وام مسکن یک مشکل جدی تر و در عین حال شما می توانید از بازیابی که در عنوان کمی تا نه ماه. فایل برای ورشکستگی از سوی دیگر, و آن را می تواند از 5 سال تا 10 سال به عقب بر گردیم به جایی که شما یک بار بود با توجه به Miron Lulic بنیانگذار و مدیر عامل شرکت SuperMoney.

علاوه بر این وضعیت سابقه اعتباری خود را نیز نقش گریفین اضافه شده است. “بهتر نمرات خود را برای شروع به کار سخت تر از آن است که به آنها را بهبود بخشد.”

که چون نمره های اعتباری پایین تر نشان دهنده یک الگوی از دست رفته پرداخت. اضافه کردن یک پرداخت از دست رفته است نه به عنوان مهم به عنوان آن را بر کسی که پاک کردن گزارش اعتباری با توجه به Lulic.

بیشتر از امور مالی شخصی:
91 میلیون آمریکایی از ترس فشار زیاد از حد یک کارت اعتباری
30% قاعده کلی در مورد استفاده از کارت اعتباری می تواند به شما هزینه
زنان کمتر در حال حاضر خود را پرداخت کارت اعتباری توازن در تمام

هدف این است که به یک نمره کامل گریفین گفت. “هدف این است که این یک امتیاز است که شما واجد شرایط برای بهترین شرایط نرخ به طور کلی 750 یا بالاتر.”

بدون در نظر گرفتن نقطه شروع خود را برای رسیدن به بسیار خوب یا عالی اعتباری وجود دارد چیزهایی ساده شما می توانید انجام دهید که تاثیر فوری. در اینجا پنج نکته از SuperMoney به نمره خود را افزایش می دهد:

  1. بررسی گزارش اعتبار خود را و اختلاف هر خطا به شما در پیدا کردن.
  2. پرداخت صورتحساب خود را در زمان. پرداخت در اواخر اقامت در گزارش خود به مدت هفت سال.
  3. پرداخت کردن تعادل کارت اعتباری خود را. این کاهش اعتبار خود را نسبت استفاده از آن را انجام شگفتی برای نمره خود را.
  4. توقف استفاده از اعتبار. سخت سوالات دینگ اعتباری خود را تا 12 ماه.
  5. بپرسید یک دوست و یا نسبی اعتبار خوب است که عادت به اضافه کردن شما به عنوان یک کاربر مجاز در کارت اعتباری خود را. تا زمانی که پرداخت های خود را ساخته شده در نمره اعتباری خود را بهبود بخشد.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>