در اینجا چگونه مقدار بیت کوین ضرب و شتم شاخص های Dow و S&P 500 در سه ماهه اول

Chesnot | گتی ایماژ

بیت کوین کاهش یافته است کمتر از عمده سهام آمریکا شاخص در سه ماهه اول اما هنوز ثابت نشده آن را می تواند به عنوان یک “پناهگاه امن” در زمان آشفتگی بازار.

این cryptocurrency کاهش بیش از 10 درصد در سه ماه اول سال.

اما داو امن بدترین حالت آن در سه ماهه اول عملکرد تا کنون از دست دادن بیش از 23% از ارزش خود را در سه ماهه اول سال 2020 است. S&P 500 با کاهش 20 ٪ در سه ماه اول سال آن بدترین سه ماهه اول و تا کنون بزرگترین افت فصلی از سال 2008. نزدک کاهش بیش از 14 درصد در سه ماهه اول.

در ضمن طلا با افزایش حدود 4 ٪ در سه ماهه اول.

بازارهای مالی در حال فرار سه ماه به عنوان coronavirus شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر. صدها هزار نفر از مردم آلوده شده اند در سراسر جهان منجر به کسب و کار تعطیل عمده محدودیت های مسافرتی و مردم ماندن در خانه.

تاثیر اقتصادی است که انتظار می رود شدید که منجر به فروش سهام با وجود سیاست های پولی از بانک مرکزی و محرک های مالی از دولت ها در سراسر جهان است.

Cryptocurrencies شاهد نوسانات بزرگ در سه ماهه اول. در 8 مارس کل بازار به فروش می رسد پس از یک سقوط در قیمت نفت است. سپس در مارس 12, cryptocurrencies دیدم $93.5 میلیارد محو ارزش خود را در 24 ساعت و 48 درصد سقوط در قیمت بیت کوین ،

بیش از چند سال گذشته بیت کوین تشبیه شده است به “دیجیتال طلا” و دیده شده است توسط برخی به عنوان یک دارائی ایمن برای سرمایه گذاری در زمانی که بازار تحت فشار هستند. اما این امر لزوما بازی کردن که راه حتی اگر آن کاهش یافته است کمتر از عمده شاخص های سهام.

کسانی که در داخل cryptocurrency صنعت, اما احساس می کنم که این می تواند شروع به تغییر.

“بیت کوین است که هنوز هم نسبتا کوچکتر کلاس دارایی است که به طور فزاینده uncorrelated سنتی دارایی و این است که در حال تاسیس به عنوان ما صحبت می کنند. این است که چرا من اعتقاد دارم که بازار فعلی محیط زیست یک آزمون بزرگ برای بیت کوین و با توجه به جوان دارایی طبقه است در واقع برگزار شد تا کاملا خوب” ویجی Ayyar رئیس توسعه کسب و کار در cryptocurrency ارز Luno گفت CNBC.

او گفت که در حالی که طلا است “خیلی بیشتر تاسیس به عنوان به عنوان دارائی ایمن,” بیت کوین “مسلما انتخاب دوم در این نقطه” با توجه به مجموع آن کاربر پایه کوچکتر است اما در حال رشد است.

“از این رو ما شاهد bitcoin تاخیر طلا کمی از لحاظ عملکرد, اما یکی می تواند استدلال می کنند که ما به عنوان حرکت در امتداد در چند ماه آینده و سال های بیت کوین شروع به گرفتن سهم بیشتری دور از طلا و خواهیم دید نهایی ‘flippening’ اتفاق می افتد که در آن بیت کوین و یا بزرگتر از بازار کلاه از طلا و حرکات بازار در بیت کوین شروع به منعکس کننده به طور کلی بازار بیشتر دقت” Ayyar گفت.

— CNBC مگی فیتزجرالد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>