در اینجا سه چیز رانندگی Virgin Galactic را سه رقمی تجمع: فضای ETF صادر کننده

این هیچ راز که باکره کهکشانی گرفته است.

شاید فضای گردشگری سهام به دست آورده عظیم 199% در سال به تاریخ و نزدیک به 310% در سه ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران نظری انباشت اشیاء بدست آمده به نام پیشرو برخی به آن برچسب به دیوار خیابان جدید تسلا.

توضیحات برای افزایش ناگهانی شده اند و چند دور بین با مورگان استنلی تحلیلگران — که “اضافه وزن” در رتبه نام همراه با 22 دلار قیمت هدف — خواستار “عقب افتاده” اصلاح در روز پنج شنبه. سهام سرد کردن در روز جمعه سقوط نزدیک به 7% در معاملات روزانه پس از خوراکی هشت روز رگه برنده.

برای اندرو Chanin مدیر عامل شرکت ProcureAM و مرد پشت تهیه فضای ETF (UFO) وجود دارد سه نسبتا روشن drivers for Virgin Galactic هیولا حرکت می کند.

“فضای باز برای کسب و کار است.”

“وجود دارد چند چیز یکی بودن که بیشتر موسسات در واقع شروع به انتخاب کنید تا در پوشش این پس آن را در واقع یک توجه بسیار بیشتری از بانک ها; دو بالقوه کوتاه فشار و سه, یک عامل کمبود” Chanin گفت CNBC “ETF لبه” در روز چهارشنبه. “این یکی از تنها خالص-بازی راه است که سرمایه گذاران قرار گرفتن در معرض به فضای گردشگری است.”

Chanin تا به حال یک نقطه یا سه. تحلیلگران در عمودی تحقیقات همکاران کردیت سوئیس و مورگان استنلی تمام آغاز پوشش سهام در آخرین ماه از سال 2019 با “اضافه وزن” و یا “خرید” رتبه بندی منجر نهادی و سرمایه گذاران فردی به شمع به سهام از طریق سیستم عامل های مانند صوفی و وفاداری. که منجر به افزایش کوتاه علاقه ای به این نام است که می تواند ماشه “کوتاه فشار” به عنوان کسانی که شرط بندی بر روی بازار سهام در حال سقوط هستند مجبور به پوشش مواضع خود.

Chanin سوم دلیلی برای این حرکت است که شاید مهم ترین: ویرجین کهکشانی است که در اصل تنها سهام در بازار متمرکز شده مستقیما در سفر به فضا. نزدیک ترین آن داد و ستد عمومی رقبا تا حد زیادی اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین با سهام لئامت و ایلان SpaceX بخش خصوصی برگزار شد.

که خوب است برای Chanin فضا ETF که باکره کهکشانی شماره 1 برگزاری در حدود 17% وزن. ماهواره ای شرکت Maxar فن آوری و ایریدیوم ارتباطات Nos. 2 و 3 در نمونه کارها با 6.5 درصد و 5 درصد وزن بود. بشقاب پرنده ها است تا حدود 5% در سال به تاریخ.

“این است که بیش از فقط جنگ ستارگان سواری برای افراد ثروتمند.”

“فضای باز برای کسب و کار. این یک investable صنعت در حال حاضر” Chanin گفت. “زیادی وجود دارد باور است که موج بعدی رشد برای صنعت فضایی خواهد بود که از پهنای باند اینترنت در ارتباط است. بنابراین با مقدار داده که در حال تولید در سراسر جهان با بسیاری از این تحول فن آوری هایی است که متکی بر ماهواره ها, آن, آوردن بسیاری از این نامها در[به] بازی است.”

از شرکت های مانند Uber استفاده از ماهواره برای GPS قابلیت ظهور 5G در عمده شرکت های مخابراتی بسیاری از رشد صنعت فضا تحلیلگران انتظار دارند را از شرکت های ساخت و راه اندازی ماهواره در مدار زمین Chanin گفت.

“مورگان استنلی می گوید $1.1 تریلیون توسط 2040. بانک مرکزی امریکا [می گوید] $2.7 تریلیون توسط 2045. آنها باور دارند که آن را به از پهنای باند اینترنت گفت: با اشاره به برخی از وال استریت کل بازار آدرس دهی تخمین زده شده برای صنعت فضایی.

“شما نگاه کنید در فن آوری های مختلف مانند داده های دستگاه های متصل شده و اینترنت از چیزهایی blockchain 5گرم cloud computing” Chanin گفت. “همه آن چیزهایی است که داده های فشرده صنایع و ماهواره های در حال استفاده به عنوان این تلفات اپراتورها برای داده های دیجیتال علائم.”

برای تام Lydon مدیر عامل شرکت ETF روند “این است که بیش از فقط جنگ ستارگان سواری برای افراد ثروتمند,” او گفت: در همان “ETF لبه” ، “این کسب و کار در فضای, همه چیز از GPS خود را به شما [Sirius XM] رادیو.”

همانطور که کسب و کار گسترش بازی آن را با یک ETF می توانید “[به] شما قرار گرفتن در معرض بسیاری از شرکت ها از سراسر جهان انجام تمام چیزهای مختلف در مراحل مختلف زندگی خود را, چرخه” Chanin گفت.

بشقاب پرنده ها از دست داده و بیش از 2% در جمعه بازرگانی به عنوان بازار گسترده گام برای یک هفته در قرمز.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>