در اینجا صنایع چینی به احتمال زیاد سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس

یک مرد چرخه گذشته یک بسته فروشگاه اپل در پکن در فوریه 8 سال 2020 است.

گرگ بیکر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

تمدید shutdown در چین به علت شیوع کروناویروس آورده اقتصادی به متوقف مجازی به عنوان کارخانه های مبارزه به عقب بر گردیم روی پای خود بایستند و مصرف کنندگان جلوگیری از رفت و آمد خرید و یا غذا خوردن.

پیشرفت در بازگشت به کار آهسته بوده است تحلیلگران می گویند. حتی پس از کارگران دوباره آنها باید به دنبال قرنطینه سفارشات محدود کردن تولید در کارخانه است.

“کنترل در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس را متوقف جنبش مردم به ارمغان آورد فعالیت های کسب و کار به وقفه و تعطیل دفاتر و کشور” رتبه بندی غول های S&P جهانی گفت: در یک گزارش در روز چهارشنبه.

شیوع آن گفت: باعث خواهد شد در کوتاه مدت به مصرف به طور فزاینده ای حیاتی بخشی از این کشور رشد خواهد کرد که باید یک اثر حذفی در دیگر بخش های S&P گزارش های جهانی گفت.

این است چگونه خرید اینترنتی از شیوع این بیماری تاثیر می گذارد بخش های مختلف در چین با توجه به گزارش ها از S&P و جهانی مورگان استنلی در این هفته.

رستوران, خرده فروشی, و اوقات فراغت

رستوران بخش در چین را ببینید “قابل توجهی” سقوط در سه ماهه اول فروش S&P جهانی گفت. این شرکت پیش بینی شده این اعداد و ارقام تنها در حدود 45% به 55% از درآمد فروش طی دوره مشابه سال گذشته است.

“Coronavirus شیوع همزمان با این سال جشنواره بهار. پس از شهر ووهان شد به طور موثر مسدود و قرنطینه در ژانویه 23 رستوران در سراسر کشور خود را بسته کرکره برای سال جدید چینی ،

به عنوان یک تعداد زیادی از مردم باقی می ماند گیر در این وضعیت حتی مجبور میله به تحویل یک ساعت یک مبارک سفارش نوشیدنی.

مورگان استنلی افزود که دو هفته تعطیلی از کازینو در ماکائو هزینه خواهد شد اپراتورهای. آن می تواند منجر به کاهش بیش از 50% در سه ماهه اول سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک برای این بخش یک اندازه گیری از عملکرد عامل شرکت.

گردشگری

درآمد گردشگری برای اولین نیمی از سال را رنج می برند یک “ضربه شدید,” مؤثر بر عملکرد کلی برای کل سال و S&P جهانی گفت: حتی اگر این بیماری تحت کنترل است در ماه مارس.

وقوع همزمان با سال جدید قمری تعطیلات فصل اوج سفر دوره که S&P جهانی یادداشت های ساخته شده تا 16 درصد از درآمد گردشگری برای نیمه اول سال 2019.

“این مناطق به اثبات رسانده اند به ویژه آسیب پذیر در طول این شیوع و برجسته کردن نقاط ضعف در ساختار درآمد از گردشگری داخلی” این گزارش گفت:. “ترین مقصد گردشگری, هتل ها و اقامتگاههای تفریحی پارک شده اند به طور موقت بسته شده است.”

املاک و مستغلات

نسبت به 2002-2003 شیوع بیماری سارس جدید شیوع کروناویروس را “شدید تر و تاثیر” در بخش املاک گفت: شاخص S&P جهانی.

رشد فروش در سوم و چهارم ردیف شهرستانها خواهد شد و به احتمال زیاد بهبود می یابند در این سال گزارش خود گفت.

“دلیل این است که از توقف در تقاضا از کارگران مهاجر که به طور سنتی بازگشت به زادگاه خود در طول جشنواره بهار و به طور معمول با استفاده از دوره به خرید ملک” آن گفت:.

تاثیر دراز مدت بر ملک تجاری مانند ساختمان های اداری و مراکز نیز نباید دست کم گرفت S&P جهانی گفت.

“آن را به زمان طولانی برای بهبود ترافیک پا در مراکز خرید. از همه مهمتر این ویروس به تشویق شرکت های چینی برای تلاش در مقیاس بزرگ شیفت به سمت آنلاین عملیات افزایش بیشتر در رسیدن به تجارت الکترونیک به مصرف کنندگان ،

با توجه به مورگان استنلی بیش از 50 شهرستانها چینی تعطیل املاک فروش سایت و یا به حالت تعلیق در رویدادهای بازاریابی و همچنین در سایت ساخت و ساز.

سرگرمی

سینما در حال حاضر دچار یک “از” و تیز ضرر و زیان در جعبه دفاتر در طول جشنواره بهار خواهد بود “دشوار است به طور کامل به نوبه خود در اطراف” S&P گزارش های جهانی گفت.

ویروس آمده بود در یکی از بزرگترین فروش فصول سال برای چین سینما. هفت فیلم برای انتشار برنامه ریزی شده در طول سال نو چینی فصل کشیده شد, هزینه 1.4 میلیارد یوان ($210 million) در ضرر و زیان در دفتر جعبه را. بسیاری از سالن های تئاتر نیز تعطیل برای دو هفته.

E-commerce

در حالی که مردم در حال خرید حاضر بیشتر به عنوان آنها را متوقف بیرون رفتن از این شرکت ها نیز می تواند به طور موقت رسید.

مورگان استنلی با اشاره به این که لجستيک اختلال مؤثر هستند تحویل و کوتاه مدت منفی ها برای e-commerce بازیکنان. خاموش شدن ناگهانی در سراسر چین به معنی جاده ها و بزرگراه ها بسته شده اند.

Alibaba هفته گذشته هشدار داد که ویروس های مربوط به اختلالات ممکن است آمار آن رشد درآمد در ماه مارس سه ماهه. آن مدیر عامل دانیل ژانگ گفت که تاخیر در کارکنان بازگشت به کار است جلوگیری از تجار و لجستیک شرکت از سرگیری عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>