در اینجا ما بهترین را می خواند از هفته

یک جنرال موتورز کارگر لیزر جوش گوش حلقه بر روی ماسک های صورت است که یکی از مهمترین کار فشرده بخش از فرایند.

مایکل Wayland | CNBC

آن را یکی دیگر از هفته سختی برای اقتصاد ایالات متحده به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت و به 26 میلیون و پاک کردن همه کار رشد اقتصادی پس از رکود بزرگ. این تعداد به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به افزایش به عنوان دولت و دولت های محلی از سمت چپ فدرال امداد بسته های شرکت بریس برای اخراج به عنوان به خوبی.

اگر کنگره تصویب شده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دور دیگری از کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک, جنجال هنوز احاطه چک حفاظت از برنامه. داد و ستد عمومی شرکت های آغشته به صندوق و در حالی که برخی از آنها بازگشت پول دیگران امتناع.

در اینجا ما بهترین را می خواند از هفته است.

اخراج و کاهش دستمزد ممکن است آمار دولت های ایالتی و محلی به عنوان فدرال کمک می رود در جای دیگر

چند شرکت است که در زمان وام کسب و کار کوچک در حال نگه داشتن پول نقد

با وجود خشم در خیابان اصلی و جدید فشار از وزارت خزانه داری در این هفته چندین عموم معامله شرکت هایی که دریافت حقوق و دستمزد تسکین کمک های مالی از کسب و کار کوچک دولت در مخالفت با خواسته های به بازگشت پول نقد است.

Airbnb میزبان می گویند که آنها در حال گرفتن چیزی یا comically کوچک پرداخت از $250 میلیون صندوق امداد

در میان معدود دریافت کرده اند که هر گونه پول برخی شکایت دارند که Airbnb سیاست از ارائه 25% از آنچه را که به طور معمول دریافت کرده اند تحت سیاست لغو آنها ناکافی است در طول بحران. آنها در حال گرفتن پرداخت از ده ها یا صدها هزار دلار برای پوشش ضرر و زیان در هزار است.

رفتیم داخل کارخانه GM ساخت coronavirus ماسک صورت. در اینجا آنچه در آن شبیه

ساخت پزشکی-سطح درجه 1 ماسک صورت نیست به عنوان ساده به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. آن را به خصوص به چالش کشیدن برای انجام در یک هفته. بیش از 30 مهندسین و طراحان و خریداران و اعضای تیم ساخت خواسته شد برای کمک به توسعه محصول منبع یابی مواد و تجهیزات و همچنین برنامه ریزی فرایند تولید.

او یک بخشایش وام. او کارکنان نفرت او را برای آن.

این در معرض خطر آمریکایی ها انتظار به پناهگاه در محل برای یک سال یا بیشتر برای جلوگیری از Covid-19

سوئد در برابر یک مستند. در حال حاضر سرمایه آن استکهلم است که انتظار می رود برای رسیدن به ‘گله ایمنی’ در هفته

این استراتژی با هدف اجازه می دهد برخی از قرار گرفتن در معرض ویروس به منظور ایجاد ایمنی در میان جمعیت عمومی در حالی که حفاظت از گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن — اتحاد مورد بحث بوده است. برخی از کارشناسان بهداشت می دانم آن را به بازی رولت روسی با سلامت عمومی است.

این کشورها دریافت شده ترین محرک پرداخت تا کنون

کالیفرنیا است که در بالای پشته از نظر مجموع پول نقد پرداخت می شود به ساکنان است. بیش از 9 میلیون خانوار در حالت طلایی دریافت یک محرک پرداخت به اضافه کردن $15.9 میلیارد دلار پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>