کوبه برایانت و دخترش Gianna برایانت در یک بازی بسکتبال بین تیم لس آنجلس لیکرز و آتلانتا هاوکز در مرکز استیپلز در تاریخ 17 نوامبر سال 2019 در لس آنجلس ،

آلن Berezovsky | گتی ایماژ

روز پس از سقوط یک هلیکوپتر کشته بازنشسته NBA ستاره کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر پارچه مبلی. براد شرمن, D-کالیفرنیا معرفی قانونی که تقویت فدرال استانداردهای ایمنی برای هواپیما.

کوبه برایانت و Gianna برایانت هلیکوپتر ایمنی عمل خواهد مستقیم اداره هواپیمایی فدرال و ملی ایمنی حمل و نقل به اتخاذ هلیکوپتر جدید استانداردهای ایمنی و به طور خاص نیاز به هلیکوپتر مجهز می شود یک زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده با توجه به آزادی مطبوعات فرستاده جمعه.

سیستم ایمنی خالص فراهم می کند که یک هشدار به خلبانان هنگامی که هواپیما خود را بیش از حد نزدیک به زمین است.

هلیکوپتر حامل کوبه برایانت و حزب او بود که, سفر در هوای مه آلود شرایط فاقد سیستم هشدار زمانی که آن را سقوط در ژانویه 26.

شرمن لایحه نیز راه اندازی خواهد شد یک کمیسیون برای هلیکوپتر ایمنی که در گزارش به کنگره و توصیه هایی را در پایین دید پرواز.

این NTSB گرفت تا زمین آگاهی و سیستم هشدار دهنده موضوع در سال 2004 با توجه به انتشار توصیه به FAA که همه هلیکوپتر های دارای سیستم. FAA نیست پیاده سازی توصیه می شود.

این هزینه بین $25 ، 000 و $40,000 به لباس یک هلیکوپتر با زمین سیستم هشدار دهنده آزادی اعلام کرد.

NBA جهان شوکه شده بود در روز یکشنبه از مرگ برایانت و دختر خود را. مایکل جردن پرداخت ادای احترام به برایانت و گفت: “کلمات نمی توان توصیف درد من احساس. من عاشق کوبه – او مانند یک برادر کوچک به من. ما استفاده می شود به صحبت اغلب و من را از دست این گفتگوها بسیار است.”

جامعه کسب و کار نیز سوگواری از دست دادن برایانت که او نیز می دانم که برای سرمایه گذاری است.

میلیاردر کارآفرین و فیلادلفیا 76ers شریک مایکل روبین گفت برایانت می تواند تبدیل شده اند بهتر است در سرمایه گذاری از بسکتبال.

“آنچه که او را موفق در دادگاه — که کاملا کار سخت تر از هر کس دیگری — همان چیزی که من دیدم از او در کسب و کار” روبین گفت.

CNBC کوین Stankiewicz کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im